Azerbaycan Spor Akademisi http://azerbaycanegitim.org/images/universiteler/azerbaycan-spor-akademisi.jpg 1930 yılında kurulan Azerbaycan Spor Akademisi ilk mezunlarını 39 kişi olarak vermiştir. Azerbaycanda spor akademisi olarak Sovyetler Birliği yönetimi altında eğitim verdiği süre zarfında Rusça, Ermenice, Gürcüce ve Azerbaycan Türkçesi eğitim veren Bakü Spor Akademisi, 1936 yılından itibaren enstitü kimliği kazanmıştır. Baküde spor akademisi olarak spor branşları haricinde sosyal

Bu konu 1232 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Azerbaycan Spor Akademisi 1232 Reviews

Konuyu değerlendir: Azerbaycan Spor Akademisi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1232 kez incelendi.

AyMaRaLCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    5172
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @AyMaRaLCaN

Standart Azerbaycan Spor Akademisi

Azerbaycan Spor Akademisi

1930 yılında kurulan Azerbaycan Spor Akademisi ilk mezunlarını 39 kişi olarak vermiştir. Azerbaycanda spor akademisi olarak Sovyetler Birliği yönetimi altında eğitim verdiği süre zarfında Rusça, Ermenice, Gürcüce ve Azerbaycan Türkçesi eğitim veren Bakü Spor Akademisi, 1936 yılından itibaren enstitü kimliği kazanmıştır. Baküde spor akademisi olarak spor branşları haricinde sosyal bilimler, fizik, matematik, biyoloji, kimya, teknik, hijyen, fizyoloji ve anatomi gibi bilimsel alanlarda da eğitim veren Azerbaycan Spor Okulu, günümüzde Azerbaycan okulları arasında köklü tarihi ile prestijli bir konuma sahip hale gelmiştir. Azerbaycanda spor okulları öğrencisi olmak için kontenjan sorununu dert etmek istemiyorsanız, yurtdışı eğitimin en kaliteli ve tek yetkili merkezi olan Eurostar’ın profesyonel ekibi ile iletişime geçin. Deneyimli ve profesyonel kadrosuyla danışmanlıktan yerleşmeye, kayıttan kabule ihtiyacınız olan birçok alanda güvenilir hizmet veren Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi, Azerbaycan spor okulları arasında kalitesiyle fark yaratan Azerbaycan Spor Akademisi öğrencisi olmayı çok kolay bir hale getiriyor.

Baküde spor akademisi olarak uluslararası çevrelerce saygı duyulan Azerbaycan Spor Akademisi Rektörü ve aynı zaman da Azerbaycan Milletvekili Ağacan Abıyev, günümüze dek akademinin modern bir altyapıya sahip olması için yardımlarını esirgememiştir. Kısa süre içerisinde eğitim kalitesini Avrupa standartlarına çıkartan Azerbaycan Spor Okulu, Ağacan Abıyev’in de destekleriyle birçok uluslararası spor karşılaşmasına ve organizasyonuna ev sahipliği de yapmıştır. Azerbaycan devletinin spora önem verdiğini göstermek için yatırımlarını esirgemediği bir spor merkezi olan Azerbaycan Spor Akademisi, üst düzey spor uzmanları yetiştirmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi tarafından sizlere sunulan en kaliteli hizmetler ve en avantalı fiyatlarla bu prestijli okulun öğrencisi olmak için bizimle iletişime geçin.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Azerbaycan Spor Akademisi

Kategori: Azerbaycan

Konuyu Baslatan: AyMaRaLCaN

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1232

Sinemde yanar dağlar bahçeler bağlar yetim
    Sensizken canım ağlar bensizken memleketim
    Özüme bir kez dokun gör nasıl birisiyim
    Aşka aşıkken bile memleket delisiyim

Etiketler