Flaş...İsrail'den ABD'ye Türkiye uyarısı Washington'a bir ziyaret düzenleyen İsrail Genelkurmay Başkanı Gabi Aşkenazi, ABD'li yetkililere çarpıcı uyarılarda bulundu.Güncelleme:18 Kasım 2010 14:04 ABD'nin Ortadoğu'da ağırlığını giderek kaybettiğini belirten Aşkenazi, buna karşın İran ve Türkiye'nin güçlerini birleştirdiklerini iddia etti. Görevini devretmeye hazırlanan İsrail Genelkurmay Başkanı Aşkenazi, Washington'a gerçekleştirdiği son ziyaretinde başta Genelkurmay Başkanı Oramiral

Bu konu 1544 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Flaş...İsrail'den ABD'ye 1544 Reviews

Konuyu değerlendir: Flaş...İsrail'den ABD'ye

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1544 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    757
    @Vuslata Hasret

Standart Flaş...İsrail'den ABD'ye

Flaş...İsrail'den ABD'ye Türkiye uyarısı
    Washington'a bir ziyaret düzenleyen İsrail Genelkurmay Başkanı Gabi Aşkenazi, ABD'li yetkililere çarpıcı uyarılarda bulundu.Güncelleme:18 Kasım 2010 14:04
    ABD'nin Ortadoğu'da ağırlığını giderek kaybettiğini belirten Aşkenazi, buna karşın İran ve Türkiye'nin güçlerini birleştirdiklerini iddia etti.

Görevini devretmeye hazırlanan İsrail Genelkurmay Başkanı Aşkenazi, Washington'a gerçekleştirdiği son ziyaretinde başta Genelkurmay Başkanı Oramiral Michael Mullen olmak üzere ABD'li yetkililerle bir araya geldi.

Yedioth Ahronoth gazetesinin haberine göre, Aşkenazi, Pentagon ve Kongre'de bir araya geldiği yetkililere, ABD'nin 60 yıldır ilk kez Ortadoğu'da ağırlığını kaybettiğini söyledi.

İsrail Genelkurmay Başkanı, buna karşılık İran ve Türkiye'nin bölgede yeni bir gündem oluşturmak için güçlerini birleştirdiği uyarısında bulundu.

Aşkenazi, Suriye'nin de radikal eksen içindeki faaliyetlerini artırdığını ifade etti.

İsrail Genelkurmay Başkanı Aşkenazi, Mullen ile yaptığı görüşmede ayrıca, İran'a uygulanan yaptırımların Tahran'ı tartışmalı nükleer programından vazgeçmeye itip itmeyeceğini bilmediğini belirtti.

Aşkenazi, “Gerçek soru, bunun Tahran'ı programını terk etmeye ikna edip etmeyeceği, bu nokta belli değil” ifadesini kullandı.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Flaş...İsrail'den ABD'ye

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 1544

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

azari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    75
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    520
    @azari

israiller kuduruyor yavas yavas

herhalde savas ariyor

ALLAh belasini verisn daha hala kana doymadilar
    zalimin en serrisi
    zalime yardim edendir mazlumuda rezil edendir

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    757
    @Vuslata Hasret

Alıntı azari Rumuzlu Üyeden Alıntı
    israiller kuduruyor yavas yavas

herhalde savas ariyor

ALLAh belasini verisn daha hala kana doymadilar
    Allah ım bilir ancak benim tahminime göre 2012 de dünya savaşı çıkacak..çünki tüm gelişmeler o yönde..bir an önce güçlenmeliyiz..
    Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler