Kullanıcı Tag Listesi

Tarık Akan'ın 'Atatürk' iddiası yalan çıktı 18 Kasım 2010 Perşembe 01:58 Tarık Akan'ın 'Atatürk' iddiası yalan çıktı İddiaya göre arşivlerden çıkan plaktaki 'Çalın davulları' adlı Selanik türküsü Atatürk tarafından seslendirilmişti. İddiayı bir televizyon kanalında ortaya atan isim de sol görüşlü aktörlerden Tarık Akan..Ünlü oyuncu Tarık Akan katıldığı bir televizyon programında Selanik Türküsü söyleyen bir kişiye ait ses kaydının, Ulu Önder Atatürk’e ait olduğunu iddia etti. Ancak bu

Bu konu 1784 kez görüntülendi 8 yorum aldı ...
Tarık Akan'ın 'Atatürk' iddiası yalan çıktı 1784 Reviews

Konuyu değerlendir: Tarık Akan'ın 'Atatürk' iddiası yalan çıktı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1784 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

Standart Tarık Akan'ın 'Atatürk' iddiası yalan çıktı

Tarık Akan'ın 'Atatürk' iddiası yalan çıktı
    18 Kasım 2010 Perşembe 01:58
    Tarık Akan'ın 'Atatürk' iddiası yalan çıktı
    İddiaya göre arşivlerden çıkan plaktaki 'Çalın davulları' adlı Selanik türküsü Atatürk tarafından seslendirilmişti. İddiayı bir televizyon kanalında ortaya atan isim de sol görüşlü aktörlerden Tarık Akan..Ünlü oyuncu Tarık Akan katıldığı bir televizyon programında Selanik Türküsü söyleyen bir kişiye ait ses kaydının, Ulu Önder Atatürk’e ait olduğunu iddia etti.

Ancak bu iddia 'Mustafa' isimli filmiyle Atatürk'ün hayatını anlatan Can Dündar tarafından yalalandı..

TRT'ye konuşan Dündar, 'Bunun neresini düzelteceğimi bilemiyorum. Bu ses bizim kameraman Mustafa Özcan'ın sesi. 1998 yılında 'Yükselen Bir Deniz' belgeselinde Atatürk'ün sevdiği bu şarkıyı arkadaşımız Mustafa Özcan seslendirdi.. Kaldı ki bunu 1 milyon kişinin izlediği 'Mustafa' filminde de Atatürk'ün sevdiği türkü olarak kullandık. Bunun arşivlerde Atatürk'ün sesi olarak atfedileceği hiç aklımıza gelmedi.. Bu konularda özellikle Atatürk'ün hayatıyla ilgili iddialarda artaştırma gerekir. Tarık Akan neden böyle bir iddia ortaya attı bilemiyorum.. Güleyim mi ağlayım mı?' dedi..

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Tarık Akan'ın 'Atatürk' iddiası yalan çıktı

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 8

Görüntüleme: 1784

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

CAN DÜNDAR ORTAYA ÇIKARDI

TRT'ye konuşan Dündar, 'Bunun neresini düzelteceğimi bilemiyorum. Bu ses bizim kameraman Mustafa Özcan'ın sesi. 1998 yılında 'Yükselen Bir Deniz' belgeselinde Atatürk'ün sevdiği bu şarkıyı arkadaşımız Mustafa Özcan seslendirdi. Kaldı ki bunu 1 milyon kişinin izlediği 'Mustafa' filminde de Atatürk'ün sevdiği türkü olarak kullandık. Bunun arşivlerde Atatürk'ün sesi olarak atfedileceği hiç aklımıza gelmedi. Bu konularda özellikle Atatürk'ün hayatıyla ilgili iddialarda artaştırma gerekir. Tarık Akan neden böyle bir iddia ortaya attı bilemiyorum. Güleyim mi ağlayım mı?' dedi.
    Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

buzkral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    30
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    441
    @buzkral

garip olan tek şey atatürkün sesine dahi muhtac oluyor oluşumuz. ve o seski atatürküme ayit olmasada 1 anda nasılda kavurdu ortalğı
    atam senin değil kaşına gözüne sesine bile hasret ve muhtacız

Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

18 Kasım 2010 00:30

İddiaya göre arşivlerden çıkan plaktaki 'Çalın davulları' adlı Selanik türküsü Atatürk tarafından seslendirilmişti. İddiayı bir televizyon kanalında ortaya atan isim de sol görüşlü aktörlerden Tarık Akan.. Ferhat Esnek'in haberi

Ünlü oyuncu Tarık Akan katıldığı bir televizyon programında Selanik Türküsü söyleyen bir kişiye ait ses kaydının, Ulu Önder Atatürk’e ait olduğunu iddia etti.

Ancak bu iddia 'Mustafa' isimli filmiyle Atatürk'ün hayatını anlatan Can Dündar tarafından yalalandı..

TRT'ye konuşan Dündar, 'Bunun neresini düzelteceğimi bilemiyorum. Bu ses bizim kameraman Mustafa Özcan'ın sesi. 1998 yılında 'Yükselen Bir Deniz' belgeselinde Atatürk'ün sevdiği bu şarkıyı arkadaşımız Mustafa Özcan seslendirdi.. Kaldı ki bunu 1 milyon kişinin izlediği 'Mustafa' filminde de Atatürk'ün sevdiği türkü olarak kullandık. Bunun arşivlerde Atatürk'ün sesi olarak atfedileceği hiç aklımıza gelmedi.. Bu konularda özellikle Atatürk'ün hayatıyla ilgili iddialarda artaştırma gerekir. Tarık Akan neden böyle bir iddia ortaya attı bilemiyorum.. Güleyim mi ağlayım mı?' dedi..

HABER 7

azari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    75
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    395
    @azari

ya bu adam ergenekoncu ne soylese konusma hatasi cikiyor mutlaka

gecenelrde tarik akan ergenekonculari destekledigini soylmsiti simdi de ataturke laf atar durmaz
    zalimin en serrisi
    zalime yardim edendir mazlumuda rezil edendir

buzkral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    30
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    441
    @buzkral

azeri adam atatürkü karalamamışki
    bi yanlışlık olmuş
    bunu hakaret boyutuna cekmenin ne lüzumu var?
    bana şu adamın atatürkü karalıyan bi sözünü söylermisin
    şu türküyü duyduğmda ben duygulandım sevindim atamın bi eseri oldğu düşüncesiyle bicok kişiyle paylaştım. şimdi bu duyguyla hareket eden bircok kişi var tarık akanda bu duyghuyla hareket eden kişilerden biri.

Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

Alıntı azari Rumuzlu Üyeden Alıntı
    ya bu adam ergenekoncu ne soylese konusma hatasi cikiyor mutlaka

gecenelrde tarik akan ergenekonculari destekledigini soylmsiti simdi de ataturke laf atar durmaz
    bunlar azılı koministtirler..zaten atatürkü sevmezler..atatürk bunlarlada mücadele etti..şimdi atatürkçü gibi gözüktüğüne bakmayın..

azari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    75
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    395
    @azari

ben duydumki tarik akan ergenekoncuya destek vermis boyle ergenekoncu ataturk sevgisi olurmu

zaten ergenekoncularin sevmedigi ataturk

tarik akan ataturk hakkinda diyemezki zaten dese mahkuma carpinir ondan korkuyor

ergenekoncular ataturk dusmanidir
    pkk ve ergenekoncular ikisi turk dusmanidir
    yanlais analmayin lutfen sadece duydumki sizlere aktariyorum
    zalimin en serrisi
    zalime yardim edendir mazlumuda rezil edendir

Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

[SIZE="4"][İşte Atatürk'ün gerçek sesi
    "Atatürk'ün sesinden" diye takdim edilen türkünün ardından gerçekten Atatürk'e ait olan kayıt Habertürk kanalındaki Teke Tek Özel'de yayınlandıGüncelleme:19 Kasım 2010 03:50
    Ünlü oyuncu Tarık Akan'ın Selanik Atatürk'e ait olduğunu iddia ettiği arından Can Dündar'ın "Bizim kameraman Mustada Özcan'ın sesi dediği kayıtların ardından Atatürk'ün gerçek ses kaydı ortaya çıktı. İşte Fatih Altaylı'nın hazırlayıp sunduğu Teke Tek adlı programda yayınlanan o kayıt.

İşte Atatürk'ün gerçek sesi

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

/SIZE]

Yer imleri

Yer imleri