Cok insan tanidim gözlerinin rengi ve sekli icin cok sevildiler...Kadinlarin cogu aslinda sadece görüntüleri icin sevildigi icin belkide bu güzel durma görünme cabalari...Giyinisin, durusun, belindeki bir gram yag bile sevilmemene neden olabilir mi? Cok az sayida insan gördüm yürege deger veren, hani o ben ic güzellige önem veririm masallarina cogu bayan da inanmiyor artik... Yokki zaten böyle birsey... Hem o yürege deger veririm diyen erkeklerin de cogu pek hos görünümlü degil oda ayri

Bu konu 2395 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...
KADIN NEDEN SEVILIR...... 2395 Reviews

Konuyu değerlendir: KADIN NEDEN SEVILIR......

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2395 kez incelendi.

~E.D.A~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    556
    @~E.D.A~

Standart KADIN NEDEN SEVILIR......

Cok insan tanidim gözlerinin rengi ve sekli icin cok sevildiler...Kadinlarin cogu aslinda sadece görüntüleri icin sevildigi icin belkide bu güzel durma görünme cabalari...Giyinisin, durusun, belindeki bir gram yag bile sevilmemene neden olabilir mi?
    Cok az sayida insan gördüm yürege deger veren, hani o ben ic güzellige önem veririm masallarina cogu bayan da inanmiyor artik...
    Yokki zaten böyle birsey...
    Hem o yürege deger veririm diyen erkeklerin de cogu pek hos görünümlü degil oda ayri mesele simdi...(Laf carpmadim)
    Ne zordur aslinda kadin olmak, sevilmek icin saatlerce ugras dur...Sonra zaten biri gelip tipim degilsin diyecek uzanamadigi cigere...pis..

Ya bütün degeri disina verip de icini beslemeyi unutanlar ne halde olacak acaba?...Sacimin fönü mü bozulmus? dudagimin ruju mu akmis? disime mi yapismis? bunlari torunlarin önemseyecekmi acaba?...Önemsemeyecek ozaman haydin icimizi besleyelim...Besledik.

Birde kariyerleri icin sevilen kadinlar vardir...Mutlaka iyi gecinmelisin onlarla bir yerde birgün lazim olurlar...Onca sene oku dur...Buda zor...

Buraya kadar yaptin diyelim herseyi...Disini güzellestirdin, icini besledin, kariyerini de yaptin...Eee ondan sonrasi? yetecekmi? aslaa...Anne olmanin vasiflarini tasiyabiliyormusun bakalim? Her kadin dogurabilir ama her kadin Anne olamazdi dimi?...Hadi diyelim onu da yaptin...Evini idame ettirebiliyormusun? temizmi?, bakimlimi? zevklimi?...Daha varmi kadinin sevilmesi icin tasimasi gereken özellik bilmiyorum ama erkekler icin de elbet vardir, da kesin bukadar cok ve yorucu degildir...mi?
    Oysa bir insan nicin sevilmek isterki?...O oldugu icin...Ondan baska kimse onun gibi olmadigi icin...Cok basitce, masumca, yüregindeki kücücük bir güzellik icin sevilmek yeterdi dimi? Ne gerek var ozaman bunca zahmete anlamak güc

Belkide cogu insana ufacik birsey yetmezdi sevmek sevilmek icin...Bu yüzden mi acaba bu kadar cok estetik yapiliyor?..Bilmemki? Bilsemde bu önümde durup yapilmasi gerekenler, olunmasi gereken haller dört dörtlük bir bayan olmak icin, okadar büyüdüki, büyüdü büyüdü kocaman oldu gözümde...

Acaba diyorum.... hmmm...Vazgectim demiyorum

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: KADIN NEDEN SEVILIR......

Kategori: Anketlerimiz..

Konuyu Baslatan: ~E.D.A~

Cevaplar: 4

Görüntüleme: 2395

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1053
    @Dygsuz

Her insanda beyenilem arzusu vardır.Kadınlarda ise biraz daha fazla ! Nedeni bana göre insanın kendi egosu,sınırları,ve kişiliği.Bir patron işverenine örnek olmak için kendine çeki düzen verir.Sanatçı duruşu gereğidir ( sanatçıyım diyenleri ayrı tutuyorum).Elbette aşırıya kaçmamak şartı ile duruma göre herşey olmalı fakat aslolan kişiliktir,iç dünyayı güzelleştirmektir.Bunu bir insanın anlaması için uzun yıllar gerekir.
    Güzel bir konu ve güncel bir olaya dikkat çekmişsin,sanırım yazıyı kendin yazdın ve güzel bir yazı,teşekkürler.

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1053
    @Dygsuz

Alıntı baran16 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    kadınlar sevilmezmi onlar bizim engüzel varlıklarımızdır ne biz onlarsız nede siz bizlersiz yapamayız unutmayınki cennet kadınların ayaklarının altındadır
    "annelerin" demek istedin sanırım.