sayin... saygi deger azeribalasi uyeleri sizlerle gercekden gurur duyuyorum nedenmi ...bugun beni,,, benim yozgatimin koyunden yani kendi koyumden bir orta okul ogrencisi msnine ekledi eklemesinin sebebi suydu biliyorsunuz ki artik koylerede yavas, yavas internet baglaniyor hatda bi cok koylerimizde var o ogrencinin eklemesinin sebebi dersinde azeri kulturunu anlatim diye ogretmeninden odev almis ve googledan...( koyde) internet kafeden azeri kulturu diye girdiginde azeri balasinin her hangi

Bu konu 1233 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
cok guzel bir haber aldim :) 1233 Reviews

Konuyu değerlendir: cok guzel bir haber aldim :)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1233 kez incelendi.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart cok guzel bir haber aldim :)

sayin... saygi deger azeribalasi uyeleri sizlerle gercekden gurur duyuyorum nedenmi ...bugun beni,,, benim yozgatimin koyunden yani kendi koyumden bir orta okul ogrencisi msnine ekledi eklemesinin sebebi suydu biliyorsunuz ki artik koylerede yavas, yavas internet baglaniyor hatda bi cok koylerimizde var o ogrencinin eklemesinin sebebi dersinde azeri kulturunu anlatim diye ogretmeninden odev almis ve googledan...( koyde) internet kafeden azeri kulturu diye girdiginde azeri balasinin her hangi bir sayfasi cikmis yani benim koyumun cocugu bizim siteden dersi icin azeri kulturunu tanimak icin bilgi toplamaya calismasi gercekden beni cok sevindirdi demek isdedigim sizler gercekden azeri kulturunu burda en guzel sekilde sergiliyorsunuz her bir uyemizin konulari googleda cikiyor bunu bana ogrenci kendisi anlatdi abla diyor cok guzel bir siteymis sarkilari olsun eklemeleri olsun cok guzel diye sizlerden ovguyle bahsediyor benim koyumun insani cocuklari belkide tahmin azerinin (A) sini bile bilmiyordu ama simdi orta okulda sizlerden bahsedecek hemde en guzel sekilde ve 23 nisanda cocuklarimiz koyde azeri danslarini sergileyecekler bunun icin gene ogrencilerimiz azeribalasindan yani bu siteden muzik toplamaya calisiyorlar uyelerimize sesleniyorum .konu eklerken sizler gercekden guzel seyler yapiyorsunuzki o cocuklarimiz sizlerden ovguyle bahsediyor azerileri taniyorlar sarkilarini seviyorlar ve kina gecelerinde azeri oyun havalari dinlemeye basliyorlar hatda dugunde sheysamili isdiyorlar ona genclerimiz oynuyor 23 nisanda resimleri bana ulasinca sizlerle burda paylasmayi dusunuyorum insallah ...... sizler bilgileriniz eklemeye devam edin bunu yaparken hic bir karsilik beklemeyin siz paylasmayi sevin yeterki konu eklerken hic kimseyle yarismayin onun konusu cok bende ekleyecem benim konum onunkinden daha fazla olsun diye degil boyle guzel katgilarda bulunmak icin ekleyin gercekden bu emeklerinizin karsiligini en guzel sekilde alacaksiniz
    mademki cikdik bir yola azeri kulturunu yasatmak surdurmek icin bir cati altinda toplandik ..bunu en guzel sekilde ileriye goturmenin savasini verin
    ben bir yozgatli olarak sizlerle bir kez daha gurur duydum sizleri cok seviyorum
    iyiki bu siteye gelmisim iyiki sizleri tanimisim yozgatin koyunden o ogrenci adina sizlere binlerce kez tsk ederim saygilarimla

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: cok guzel bir haber aldim :)

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 3

Görüntüleme: 1233

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1051
    @Dygsuz

İşte benim görmek ve duymak istediğim haber.Azeribalasi forumu Googlede 1 sayfada görmek.Sana gereksiz gelen bir konu bir başkasına gerekli olabilir,bunu böyle düşünmek gerek.

Konu için teşekkürler Emine moralim biraz yerine geldi.

Watan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    151
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    599
    @Watan

Alıntı Dygsuz Rumuzlu Üyeden Alıntı
    İşte benim görmek ve duymak istediğim haber.Azeribalasi forumu Googlede 1 sayfada görmek.Sana gereksiz gelen bir konu bir başkasına gerekli olabilir,bunu böyle düşünmek gerek.

Konu için teşekkürler Emine moralim biraz yerine geldi.
    Emeğin iyisi kötüsü yada büyüğü küçüğü yoktur.. Sadece saygı duymasını bilelim.
    Sana kesinlikle katılıyorum ablam ekleme yapan arkadaşların hiç birinin gereksiz bir konu eklediğini görmedimki ben..

Ayrıca moralin niye bozuktuki ?
    Kaç gündür nerelerdesin sen yaw ?
    Kaç gündür annesini yitirmiş kuzular gibi mee meee meeeee--liyorum :p:p
    Ablam nerdeee diye ?

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

emeklerinizin tabiki buyuk kucuk fark etmez her emege ayri ayri saygimiz var mutlaka
    her biriniz gercekten guzel seyler yapiyorsunuz
    bu sitenin her bir uyesi yenisi eskisi hic fark etmez
    hepinizde cok degerli insanlarsiniz
    googleda olmamiz sitemizin nekadar guzel ve seviyeli
    olmasinin isbati isde
    yani site sizlerle guzel

sercem aybalam watann duygusuz apancene ozer ufuk abi kemal abi aysel mecul abi daha sayamadigim butun arkadaslarin emeklerine saglik hepinizde var olun insallah