http://img6.mynet.com/ha8/yurt/k/kadriye-menekse.jpg Bursa'da karısının başına baltayla vurarak öldürdüğü iddiasıyla yargılanan Mehmet Menkeş, "Bana, 'elimi sallasam ellisi. Sen adam mısın? Senin boynu kısa' dedi. Zoruma gitti" dedi.Bursa’da eşi 50 yaşındaki Kadriye Menkeş’i başına baltayla vurarak öldürdüğü iddiasıyla yargılanan 55 yaşındaki Mehmet Menkeş, "Bana, ’elimi sallasam ellisi. Sen adam mısın? Senin boyun kısa’ dedi. Zoruma gitti. Sinirden elime geçirdiğim balta ile kendisine vurdum"

Bu konu 925 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
'Boyun kısa' diyen karısını öldürdü 925 Reviews

Konuyu değerlendir: 'Boyun kısa' diyen karısını öldürdü

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 925 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart 'Boyun kısa' diyen karısını öldürdü

Bursa'da karısının başına baltayla vurarak öldürdüğü iddiasıyla yargılanan Mehmet Menkeş, "Bana, 'elimi sallasam ellisi. Sen adam mısın? Senin boynu kısa' dedi. Zoruma gitti" dedi.
    Bursa’da eşi 50 yaşındaki Kadriye Menkeş’i başına baltayla vurarak öldürdüğü iddiasıyla yargılanan 55 yaşındaki Mehmet Menkeş, "Bana, ’elimi sallasam ellisi. Sen adam mısın? Senin boyun kısa’ dedi. Zoruma gitti. Sinirden elime geçirdiğim
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    ile kendisine vurdum" dedi.
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    önünde toplanan ’
    Cinayetlerini Durduracağız Platformu’ üyesi bir grup kadın, Mehmet Menkeş’i protesto etti.
    Geçen yıl aralık ayında
    İlçesi’nin Kaynarca Köyü’nde meydana gelen olayda çiftçilik yapar 2 çocuk babası Mehmet Menkeş, gece yarısı eşi Kadriye Menkeş’i kafasına baltayla vurarak öldürdü. Daha sonra evinin ikinci katında oturan oğlu Osman Menkeş’in yanına çıkan Mehmet Menkeş, "Anneni öldürdüm. Git bak" dedi.
    tarafından gözaltına alınan Mehmet Menkeş çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.
    İLK KEZ HAKİM KARŞISINA ÇIKTI
    Bursa 1’inci

’nde hakkında, ’kasten yakın akrabayı öldürmek' suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu
    cezası istemeyle açılan davada Mehmet Menkeş bugün ilk kez hakim karşısına çıktı. Daha önce yapılan ilk duruşmaya,
    4’üncü İhtisas Dairesi’nde gözlem altında olduğu için katılamayan Menkeş, ikinci duruşmada hazır bulundu.
    "BİR ANLIK ÖFKEYLE OLDU"
    Mahkemede şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşiyle boşanmak için mahkemeye başvurduklarını anlatan Mehmet Menkeş, "Olay günü ocakta pişirdiği balıkların bir kısmını yaktı. Sinirlenip kendisine bazı sözler söyledim. Hatırlamıyorum. O da bana kaşlık verdi. "Elimi sallasam ellisi. Sen de adam mısın? Senin boyun kısa’ diyerek çıkıştı. Evde yalnızdık. Bir anlık öfkemle elime geçirdiğim balta ile kendisine vurdum. Öldürmüşüm hatırlamıyorum" dedi.

heyeti, 20 yıl kadar önce
    Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi gördüğü söyleyen Mehmet Menkeş’in tutukluluk halinin devamına karar verirken duruşmayı erteledi.
    KADINLAR PROTESTO ETTİ
    Bu arada ’Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’na üye 10 kişilik grup, adliye önünde toplanarak kadına karşı işlenen cinayetlerin engellenmesini istedi. Platform sözcüsü Elif Karan, "Korumayan devletin, caydırıcı cezalar vermeyen adaletin peşindeyiz. Kadın kardeşlerimizi katledenlere hak ettikleri ağırlaştırılmış müebbet hapis cezalarının verilmesini sağlayabiliriz. Öldürülen tüm kadın kardeşlerimizin ailelerini bizimle birlikte hesap sormaya çağırıyoruz" dedi. Kadınlar, basın açıklamasının ardından dağıldı.
    Selahattin BUDAKOĞLU, DHA

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 'Boyun kısa' diyen karısını öldürdü

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 925

Etiketler