Yerlere çöp atmayın yazıyordu havaya attım ... Nihat Doğan : Gözlerim o kadar iyi görüyoki 190 milyon km uzaktaki güneşi bile görüyorum... Nihat Doğan olmak: Dokunmatik telefonu alıp tuşları yok diye garantiye vermektir ! ♥ Nihat doğan olmakhttp://www.tekplatform.com/images/smilies/virgs.gifateist toplantısına dalıp Allahınız yok mu lann diye bağırmaktır.

Bu konu 2134 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Nihat Doğan Felsefesi xd 2134 Reviews

Konuyu değerlendir: Nihat Doğan Felsefesi xd

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2134 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Yeni Nihat Doğan Felsefesi xd

Yerlere çöp atmayın yazıyordu havaya attım ...

Nihat Doğan : Gözlerim o kadar iyi görüyoki 190 milyon km uzaktaki güneşi bile görüyorum...

Nihat Doğan olmak: Dokunmatik telefonu alıp tuşları yok diye garantiye vermektir ! ♥

Nihat doğan olmakateist toplantısına dalıp Allahınız yok mu lann diye bağırmaktır.

Nihat Doğan ''Twitter sanal değil reel insanlar var '' xD

Geçenlerde Thy'yi kazıkladım.Ankara'ya gidiş-dönüş bileti aldım.Gittim ama dönmedim ))

Nihat Doğan Olmak; Hazırladığı Kopyayı Doğru mu Diye Öğretmenine Göstermektir.

Nihat Doğan olmak : Öğretmen susarmısın dediğinde susarsak içeriz o bize kalmış diyebilmektir.

Nihat Doğan Olmak; bilgisayar donduğunda kaynar su dökmektir.

Geçen ayakkabı almaya gittim Ayakkabıcı sıkıyosa alma dedi.Bende korktum aldım.

''Nihat Doğan olmak": çarpışan arabaya binince kendisine çarpanları trafik polisine ihbar etmektir.

Nihat Doğan olmak: Dokunmatik telefonu alıp tuşları yok diye garantiye vermektir ! ♥

Geçen Gün Annemle Babamın Düğününü İzliyodum Ama Ben Düğünde Yokmuşum Yoksa Evlatlıkmıyım xD

Ateşiniz var mı?" diye soran doktora "Bi dakka olcaktı." diyip çakmak verdim. Duydum ki istifa etmiş.

Sivrisinegi köşeye sıkıştırdım. ama vuramadım.. ne de olsa artık benim kanımı taşıyordu.. Sarıldı baba dedi. Agladık. xD

Nihat doğan gece yataktn düşmüş kalkmş tekrar yatmş yine düşmüş demişki: iyiki az önce yerden kalkmışm yoksa üstüme düşcektim :

Nihat Doğan oLmak 20 tL oLan tisörtü baska bi mağazadan daha ucuz diye 19.99 tLye aLmaktır

Nihat Doğan olmak : Otobüse binip öndeki aracı takip et diyebilmektir...

Nihat Doğan Olmak ; Lokantadaki Garson Aranıyor Yazısına Garson Kaybolmuş Diye Üzülmektir

Nihat Doğan olmak : Karıncalanan televizyona sinek ilacı sıkmaktır.

Geçenlerde bir iPhone aldım inanır mısınız adamlar açlıktan arkasındaki elmayı ısırmış!

Dün bir kızla MSN'de konuşuyorduk "cam aç" dedi "kapıdan girebilirsin" dedim çevrimdışı oldu.

Nihat Doğan olmak : Bihter'in öldüğünü gördükten sonra Fatmagül'e bakıp '' Rahmetliye ne kadarda benziyor '' demektir

İyi ki yabancı biri olarak doğmamışım. Çünkü yabancı dil bilmiyorum.

Geçen bi liseye gittim allah sizi inandırsın fakirlikten herkes aynı kıyafeti giyiyordu...

Nihat Doğan olmak : Farmville deki tarlasını oğluna miras bırakmaktır...

İnanır mısın o yıllar elektrik daha icat edilmemişti mum ışığında televizyon seyrederdik!

Nihat Doğan Olmak; arkadasın 0.5 uç istediginde 0.7 uç verip üstü kalsın diyebilmektir.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Nihat Doğan Felsefesi xd

Kategori: Komik Yazılar Ve Fıkralar

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 2134

alonehc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1250
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    909
    @alonehc

Nedense bu adamla ilgili hazırlanan tüm esprilere gülerdim ama hiç gülesim yok...
    Her şey bir tebessüm kadar uzak..

Tebessüm mü..?

Oda yere düşen bir kristal gülün çıkardığı sesi resme yansıtan ressamın elinde..!

Kod:
    2566342 . ... ... .. .. .. ... All Legal And İllegal Right Reserved..!

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

anlıyom normaldir

Etiketler