Hani dostluk vardır bakidir . yalann.. vallahada, billahada külliyen yalan . Reel hayatda dostunuz oldumu hiç sizin ?Kulagima geliyor sesler evet oldu diyorlar birçoğu .Kacımızın gercekte dostu var acaba................? Benim dostlarim dost dediklerim hep menfaatci ya sizin ? Şimdi sanal dostluklar moda olmuş:(( bende inandım dost dedigim birine ne kadar aldanmışım ....uzun zamandır dostum sanıyordum taki bu şu satırları yazmadan bir kac dakika öncesine kadar..evet birisi bana demisti

Bu konu 3730 kez görüntülendi 14 yorum aldı ...
dostluk mu ? hiç sanmam ......... 3730 Reviews

Konuyu değerlendir: dostluk mu ? hiç sanmam .........

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3730 kez incelendi.

elimgünüm
    elimgünüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation dostluk mu ? hiç sanmam .........

Hani dostluk vardır bakidir . yalann.. vallahada, billahada külliyen yalan . Reel hayatda dostunuz oldumu hiç sizin ?Kulagima geliyor sesler evet oldu diyorlar birçoğu .Kacımızın gercekte dostu var acaba................? Benim dostlarim dost dediklerim hep menfaatci ya sizin ? Şimdi sanal dostluklar moda olmuş( bende inandım dost dedigim birine ne kadar aldanmışım ....uzun zamandır dostum sanıyordum taki bu şu satırları yazmadan bir kac dakika öncesine kadar..evet birisi bana demisti sanaldan dost olmaz diye haklıymış..inşallah olurda yolu buraya düser okur ismini vermeyecegim çünki o benim bendeki dostumm ..........sandığım ......

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: dostluk mu ? hiç sanmam .........

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: elimgünüm

Cevaplar: 14

Görüntüleme: 3730

AyMaRaLCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    5172
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @AyMaRaLCaN

Standart Sanal

Sanalda Dost Olurmu Bilmem Ama Dostlugunun Var.olduguna Inandigin Birini Kayip Etmene Cok Üzüldüm elimgünüm
    Sinemde yanar dağlar bahçeler bağlar yetim
    Sensizken canım ağlar bensizken memleketim
    Özüme bir kez dokun gör nasıl birisiyim
    Aşka aşıkken bile memleket delisiyim

aZaT07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    156
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    821
    @aZaT07

Alıntı elimgünüm Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Hani dostluk vardır bakidir . yalann.. vallahada, billahada külliyen yalan . Reel hayatda dostunuz oldumu hiç sizin ?Kulagima geliyor sesler evet oldu diyorlar birçoğu .Kacımızın gercekte dostu var acaba................? Benim dostlarim dost dediklerim hep menfaatci ya sizin ? Şimdi sanal dostluklar moda olmuş( bende inandım dost dedigim birine ne kadar aldanmışım ....uzun zamandır dostum sanıyordum taki bu şu satırları yazmadan bir kac dakika öncesine kadar..evet birisi bana demisti sanaldan dost olmaz diye haklıymış..inşallah olurda yolu buraya düser okur ismini vermeyecegim çünki o benim bendeki dostumm ..........sandığım ......

Siz, dostlukla arkadaşlığı kartıştırıyor olmayasınız.... Çünki ikisi faRKLI ŞEYLERDİR. Yaşınız kaç bilmiyorum ama öyle birkaç sohbet veya birkaç görüşmeyle dostluk oluşsaydı yeryüzünde savaş. kin ve nefret denilen şey tamamen kaybolurdu... Öyle 3-5 selamlaşmayla kurulan bağ arkadaşlık bile olamaz. Kaldı ki arkadaşlıklar genelde çıkarlar üzerine kurulur. Oysa dostluk denilen olgu asırlık çınarlar gibidir. Yıllar geçtikçe kökleri ve dalları güçlenir.
    İsterseniz bu kurduğunuz bağı bir daha değerlendirin kaç günlük bir bağ ki dostluk olabilsin adı????
    Arkadaş her daim edinebilirsin oysa dostluk edinilmez arkadaş veya tanıdıklar arasında zamanla pekişen bir kavramdır çünki dostluk.........
    İnsan arkadaşsız kalmaz. Oysa dost edinemeden ölen çok insan tanıyorum ben. Varın bu kavram kargaşasında bahsettiğiniz şey dostluk muymuş siz kendiniz karar verin şimdi.........
    DeĞeR VeRDiĞiN iNSaN SeNiN DeĞeRiNi BiLMiYoRSa;
    BıRaK KeNDi DeĞeRi iLe KaLSıN !!!!!!!!!!

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

ne oldu boyle allahin azerisi seni
    kim incitdi kim kirdi seni boylede bu kadar umutsuzluga kapilmisin
    genede uzulme lutfen biz variz ya senin dostun olarak arkadasin olarak
    kim demis sanalda arkadas olmaz diye bal gibide olur hele netim acilsin
    aziz seni yozzzzzzzzzz gata tullaycam tatile kib

aZaT07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    156
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    821
    @aZaT07

Nedenkine???? Yozgatta dostluğun bir başka türlüsü mü var? Yoksa dostluk denilen başka bir kavram mı oluşuyo senin memlekette emine bacım?
    DeĞeR VeRDiĞiN iNSaN SeNiN DeĞeRiNi BiLMiYoRSa;
    BıRaK KeNDi DeĞeRi iLe KaLSıN !!!!!!!!!!

nevruz76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @nevruz76

Sanalada bız dostukları deyıl,arkadaslıgın bıle degereını veremedık.ıcerısı bos bır kavram gıbı gördük ve dejener ettık.Gelecek nesıllerede kötü örnekler sahıbı olduk.Dostlugun ve Arkadaslıgın yasanması adına sanalda da dogru düzgün cızgıde olmaya gayret etmelıyız sanırım.Bır söz vardır ben onu örnek almısımdır."Kendıne Yapılamsını Istemedıgın seyı,Baskalarına da Yapma Yaptırtma".......

zahid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    520
    @zahid

Dostluk çok başka birşey, kimbilir belkide arkadaş olabilecek kişiyi dostunuz olarak nitelendirmiş olabilirsiniz..
    Dostluk dostunun dostluğunu hissedebilmektir..
    Dostaça kalın..

elimgünüm
    elimgünüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SaVaS_M€NGi Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Hayırlı akşamlar Kardeşim Dosluk ne biliyormusun Dostluk bu zamanda cebin doluysa pulun varsa en iyi dost sensin herkes dostun arkadaşlarımın dediği gibi dost başka arkadaşlık başka bir derdin varsa dertleşiriz konuşuruz elimden gelen birşey olursa başım gözüm üsde ama kendini kaptırma bu yalan dünya malına nasılsa geçiçiyiz hiç birşeyi dert etme kafanada takma hadi gal salamad ya elimedet kömeyin olsun kardeş.
    haklısan savascan ))

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    205
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    583
    @Furkan

sen hep yanliş kişilere denkgeldisen dostlugun sucu ne bence dostluk degil de senin dost kazanmakta derdin var,

Etiketler