Çekici ve bakımlı görünmek istiyorsunuz ancak bunun için zamanınız mı yok? Sadece 3 adımda derin bakışlara sahip olabilirsiniz. Göz makyajımızı önerilerimizi takip edin! http://img515.imageshack.us/img515/2997/5a27353fd69ada8c5cdf3d5.jpg Göz Makyajı Makyajınızın kusursuz görünmesi ve kalıcı olmasını istiyorsanız mutlaka cilt renginize uygun bir fondöten ya da pudra ile kapatmalısınız. Temiz bir makyaj süngeri yardımıyla bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Fondöten kullanmayı

Bu konu 2323 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
3 Adımda Derin Bakışlar! 2323 Reviews

Konuyu değerlendir: 3 Adımda Derin Bakışlar!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2323 kez incelendi.

CeyLaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    530
    @CeyLaN

Standart 3 Adımda Derin Bakışlar!

Çekici ve bakımlı görünmek istiyorsunuz ancak bunun için zamanınız mı yok? Sadece 3 adımda derin bakışlara sahip olabilirsiniz. Göz makyajımızı önerilerimizi takip edin!

Göz Makyajı
    Makyajınızın kusursuz görünmesi ve kalıcı olmasını istiyorsanız mutlaka cilt renginize uygun bir fondöten ya da pudra ile kapatmalısınız. Temiz bir makyaj süngeri yardımıyla bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fondöten kullanmayı sevmiyorsanız göz çevresi için özel üretilmiş ruj biçimde kapatıcı ürünler tercih edebilirsiniz.

Açık renk gözlere sahipseniz kahverengi; koyu renk gözlere sahipseniz siyah kalemle göz çevresini boyayın.Temiz bir sünger yardımıyla göz kalemini şakaklarınıza doğru dağıtın. Bu sayede hem doğal hem de üzerinde çalışılmış makyaj görüntüsü yaratabilirsiniz.

Kirpiklerinizi kirpik kıvırıcısıyla kıvırın. Alt ve üst kirpiklerinize bolca rimel sürün.

Evet! Göz makyajınız 3 adımda bitti.

Bu tür makyajda gözler ön planda olduğu için yanak ve dudaklarınızda hafif renkleri tercih etmelisiniz.

Dudaklarınıza şeffaf dudak parlatıcısı; yanaklarınıza açık pembe allık sürebilirsiniz.

Hayatınız ne kadar yoğun olursa olsun gün içinde kendinize özel zaman ayırın ve ilgi gösterin. Birkaç küçük dokunuşla kendinizi daha güzel ve daha iyi hissedebilirsiniz.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 3 Adımda Derin Bakışlar!

Kategori: Makyaj

Konuyu Baslatan: CeyLaN

Cevaplar: 3

Görüntüleme: 2323

Gözlerini getir, yarı umutsuzlugumda
    Yaprak gibi döküleyim önüne
    Solayım, beter olayım
    Gözlerini getir öleyim...
    Bilmeden çocukça sevildigini
    Arif Nazim..

Nazlımcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    111
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    591
    @Nazlımcan

Ceylanımmmm şimdi ben üç adımda hele sabah makyaj nasıl yapılır anlatayım da dinleeee

1. Adım :
    Hoooooooop diye yatağın nerden olduğunu bile hatırlamadığın tarafından uyan (o esnada kesin mor bir halka doğal yoldan oluşacaktır). Uzun süre kalıcıdır

2. Adım : Yüzünü yıka, saçlarını hafifçe ıslat (şifayı yiyipte ortalıkta dolaşan domuuuuuuuuuuuuuuuuz gribine yakalanma İnşallah) ve jölele son olarak aynaya bak ve tebessüm et (mükemmel bir renk senfonisi değil mi)? Yakışıyorrr eveeeeeeeeet ).(

3. Adım : Çantanı, paltonu, şarjını, telefonunu vb. temel ihtiyaç maddelerini geceden hazırladığın için şanslısın demektir aksi halde "mor renk" bayanlara kızdığı anlarda hiç yakışmıyor

Ceylaaaaaanı, Nazlımcanı vurmadaaaaan kaçıyoooooooooooooooor

Teşekkürler bitanem, güzellerin bunu düşünmesine ihtiyaç yok ki değil mi? (senin gibi) ).(

CeyLaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    44
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    530
    @CeyLaN

Standart :)(:

)))Bilmem Bidenemmm Aslinda Bende Pek Makyaj Sevmiyorum.. Hani ihtiyacim yokda demiyorum.))Bayanlarin % 99 Makyaj Güzeli caktirma..))Canimsin...).(
    Gözlerini getir, yarı umutsuzlugumda
    Yaprak gibi döküleyim önüne
    Solayım, beter olayım
    Gözlerini getir öleyim...
    Bilmeden çocukça sevildigini
    Arif Nazim..

Nazlımcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    111
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    591
    @Nazlımcan

Alıntı CeyLaN Rumuzlu Üyeden Alıntı
    )))Bilmem Bidenemmm Aslinda Bende Pek Makyaj Sevmiyorum.. Hani ihtiyacim yokda demiyorum.))Bayanlarin % 99 Makyaj Güzeli caktirma..))Canimsin...).(

O zaman bende bir gariplik var çünkü makyaj yaptığımda hortlaklara dönüyorum, hadi olmadı diyelim yüzümü gözümü ovalayıp rezalet oluyorum yaaa en iyisi mi hep böyle gucube kalayım (ibret)

Teşekkürler canıııııııııııım benimmm ).(

Etiketler