1-Şapka çıkarıyorum her mevsime...Her güzelliğe ve dünyaya... Varsa bir parça ekmeğim,içecek suyum....Dertleşecek,birlikte şarkılar türküler söylüyecek.... Haksızlığın üstüne sıkı bir yumruk gibi yürüyecek,Güneşi bölüştürecek bir iki dostum... Gelecek günler için umutluyum.MUTLUYUM!! MUTLULUKLAR PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR! 2.Dost dediğim sevdimi yürekten sever sermayesi sevgidir dostluğu sarfeder böyle güzel sevgiler dünyalara değer dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler 3.Biz

Bu konu 1217 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
DOSTLUK 1217 Reviews

Konuyu değerlendir: DOSTLUK

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1217 kez incelendi.

Konu: DOSTLUK

-------------------------------------
    ------------------------------------- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart DOSTLUK

1-Şapka çıkarıyorum her mevsime...Her güzelliğe ve dünyaya...
    Varsa bir parça ekmeğim,içecek suyum....Dertleşecek,birlikte şarkılar türküler söylüyecek....
    Haksızlığın üstüne sıkı bir yumruk gibi yürüyecek,Güneşi bölüştürecek bir iki dostum...
    Gelecek günler için umutluyum.MUTLUYUM!!
    MUTLULUKLAR PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR!
    2.Dost dediğim sevdimi yürekten sever sermayesi sevgidir dostluğu sarfeder böyle güzel sevgiler dünyalara değer dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler

3.Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.
    4.HAYAT; yasamayi , MUTLULUK; gulumsemeyi, SEVGi; hak etmeyi,
    VEFA; hatirlanmayi, DOSTLUK; paylasmayi bilen icin vardir.
    5.Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun icin öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın oyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.
    6.Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç bir tohumla başlar en uzun yolculuklar küçük bir adımla gerçek dostluklar ise küçük bir tebessümle başlar...
    7.Belki, en iyi arkadaşlık, sallanan bir koltukta beraber sallandığınız, tek bir kelime etmediğiniz, ve giderken bunun hayatınızdaki en iyi sohbet oldugunu düşündüğünüz kişilerde saklıdır.

8.Hani dostlar vardır. Bunaldığınızda yanınızda hissettiginiz ,Ve kimi zaman da bulduğunuz. Hani dostlar vardır, iki eli kanda olsa bile, ihtiyac duyduğunuzda koşarak gelen. Hani dostlar vardır, kederinizi kederi bilen. Hani dostlar vardır, üzemezsiniz, kıramazsınız, kıyamazsınız. Hani dostlar vardır, fikre ihtiyaç duyduğunuzda, sizi sizden fazla düşünüp akıl verir. Hani dostlar vardır, beraber olduğunuzda kederiniz bitiverir. Hani dostlar vardır, Doğduğuna şükrettiğiniz..... TÜM DOSTLAR ÖZELDİR!
    9.Dost diye yürek saldım gurbet ele, elleri boş gözü yaşlı döndü geriye. Dedi;dostluk ölmüş yarenlik unutulmuş. dedim;ya şu karşıkı dağlar onlar dost değilmi dedi;heyhat susamışsın seraptır onlar o an siliniverdi dost diye sırt verdiğim o dağlar
    10.Evet arkadaşım!Gülmek varken surat asmak niye,güldürmek varken ağlatmak niye,güzel sözler söylemek varken,kalpleri kırmak niye?Hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiç bir şey kırılan kalplere değmez.
    HİÇBİRŞEY DOSTLUK KADAR ÖNEMLİ DEĞİLDİR..........

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: DOSTLUK

Kategori: Gazete, Dergi, İnternetten Alıntılar

Konuyu Baslatan: -------------------------------------

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1217

Konu ------------------------------------- tarafından (16.12.2009 Saat 19:22 ) değiş;tirilmiş;tir. Sebep: PAYLAŞTIKÇA YOK OLMAYAN DOSTLUKLARA.........

Etiketler