http://www.egitimim.com/Resimler/sigara_ve_akciger.jpgABD’nin Minnesota eyaletinde yapılan ve sonuçları İngiltere'de yayımlanan Cancer adlı tıp dergisinde açıklanan bir araştırma, akciğer filminin sonuçlarını gören sigara tiryakilerinin hiçbir destekleyici uygulamaya gerek duyulmadan sigarayı bırakabildiklerini ortaya koydu. Araştırmaya göre akciğerde röntgen filmiyle yapılan kanser taraması sırasında, film sonuçları kendilerine gösterilen 901 hastadan, 14'ünün hiçbir etkiye ve desteğe gerek

Bu konu 2460 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...
Sigara içiyorsaniz sol taraftaki içmiyorsaniz sağ taraftaki ciğer sizin seç beğen al 2460 Reviews

Konuyu değerlendir: Sigara içiyorsaniz sol taraftaki içmiyorsaniz sağ taraftaki ciğer sizin seç beğen al

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2460 kez incelendi.

Il_ke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    21
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    603
    @Il_ke

Standart Sigara içiyorsaniz sol taraftaki içmiyorsaniz sağ taraftaki ciğer sizin seç beğen al

ABD’nin Minnesota eyaletinde yapılan ve sonuçları İngiltere'de yayımlanan Cancer adlı tıp dergisinde açıklanan bir araştırma, akciğer filminin sonuçlarını gören sigara tiryakilerinin hiçbir destekleyici uygulamaya gerek duyulmadan sigarayı bırakabildiklerini ortaya koydu. Araştırmaya göre akciğerde röntgen filmiyle yapılan kanser taraması sırasında, film sonuçları kendilerine gösterilen 901 hastadan, 14'ünün hiçbir etkiye ve desteğe gerek kalmadan bir yıl içinde sigarayı bıraktığı belirtiliyor. Bu oran, normal koşullarda sigarayı bırakma oranının tam iki katı.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Sigara içiyorsaniz sol taraftaki içmiyorsaniz sağ taraftaki ciğer sizin seç beğen al

Kategori: Sağlıklı Yaşam İçin

Konuyu Baslatan: Il_ke

Cevaplar: 4

Görüntüleme: 2460

SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR..

BİZ BU VATANI,MİLLETİ VE BAYRAĞI KARŞILIKSIZ SEVDİK
    .

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

Dehşet ki ne dehşet sıgara içenlere gösterdiğinden söz meclis dışı olsun Atın ölümü arpadan( sıgaradan ) olsun vs. demegojı ipine sarılıyorlar ! başımdan teze geçen olayı burada sizlerle paylaşam yaklaşık 2 ay kadar önce Eminönünden vapura binip Üsküdara gelecem vapur dolu ! alt,iç bölümde oturuyom içeriye öskürükler içerisinde dengesini sağlayamayan tahminim 55,60 yaşlarında bi adam..adamın öyle bi girişi vardıkı herkes ama herkes sessizliğe büründü pür dıkkat adamı takip etmeye başladılar .Adama yer vermek için kalkıldı ben olayı anlayana kadar yanımdaki kişi yerinden kalktı bu adama yerini verdi .Adam müthiş nefes almada zorlanıyordu çok zayıfdı ve istisnasız herkesin gözü adamdaydı belki bilerek yapıyo ,belki durumundan yapıyordu ama dikkat çekmeyi başarmışdı.. ( Hasta )Adam bizlere bakarak benim halimi görün, ibret alın !! ve anlatmaya başladı üsküdarda sahil kenarında oturan kötü alışkanlıkları olmayan sağlık konusunda yemesine içmesine özen gösteren birisi olduğunu söyledi sonuç bi zaman sonra rahatsızlandı ve Dr.gitti doktor buna sığarayı bırakman gerekiyo ?yoksa o seni bırakacak vs. konuşma geçiyo aralarında evet dedi halimi görüyorsunuz nefes almakda ,yürümekde güçlük çekiyorum ! Evet sıgarayı bıraktım ama ilkönce o beni bıraktı.. paylaşayım dedim

nesijcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    103
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    574
    @nesijcim

Standart selam ilke

ben sağ taraftakini aldım ilke tskrlr

Il_ke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    21
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    603
    @Il_ke

selam ilke

--------------------------------------------------------------------------------

ben sağ taraftakini aldım ilke tskrlr A.SELAM.BUYUR AL ABLAM SENİN OLSUN:p
    SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR..

BİZ BU VATANI,MİLLETİ VE BAYRAĞI KARŞILIKSIZ SEVDİK
    .

Gara Lele
    Gara Lele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

emeğine sağlık iyi bir konuya deyindin ama bunu pek dinlemiyolar