Hıçkılırlarımı tutmadan yaşlarımı silmeden feryadımı kesmeden başım önümde gözlerim yerde huzurundayım mukaddes ATAM! Sen yalnız vvatanımın kurtarıcısı inkilaolarımın banisi milletimin kurucusu degildin senin bu sıfatlardan üstün büyük bir asfın daha vardı,sen türk varlıgının türk birliginin türk kudretinin en azametli timsaliydin.Müsterih uyu ulu şefim gözyaşlarımı akıta akıta hıçkıra hıçkıra başımı mübarek naaşına dayayıp haykırıyorum sen layezalsın bu gün de türk varlıgının türk birliginin

Bu konu 941 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Onun manevi huzurunda 941 Reviews

Konuyu değerlendir: Onun manevi huzurunda

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 941 kez incelendi.

?MASKAP? - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    178
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    565
    @?MASKAP?

Standart Onun manevi huzurunda

Hıçkılırlarımı tutmadan yaşlarımı silmeden feryadımı kesmeden başım önümde gözlerim yerde huzurundayım mukaddes ATAM!
    Sen yalnız vvatanımın kurtarıcısı inkilaolarımın banisi milletimin kurucusu degildin senin bu sıfatlardan üstün büyük bir asfın daha vardı,sen türk varlıgının türk birliginin türk kudretinin en azametli timsaliydin.Müsterih uyu ulu şefim gözyaşlarımı akıta akıta hıçkıra hıçkıra başımı mübarek naaşına dayayıp haykırıyorum sen layezalsın bu gün de türk varlıgının türk birliginin türk kuvvetinin en azemetli timsalisin!Hıçkırıklarımı tutmadan yaşlarımı silmeden feryadımı kesmeden başım önünde gözlerim yerde huzurundayım ulu ATAM!
    Samsun a ayak bastıgın günden güzel gözlerini bize yumdugun güne kadar seninle beraberdik.Memleketin en ücra köşelerinden en kesif en münevver bucaklarına kadar milletin seninle beraberdir.Hiçbir millete millete müyesser olmayan bir basubadelmevte mazhar ettigin bizler sana hiç bir kimseye nasip olmayan bir muhabbet ve hürmetle baglıydık.Türk vatanının halaskarı türk inkilabının banisi türk milletinin yaratıcısı sen türk milletinin sevdigi ve inandıgı insandın.Müsterih uyu büyük adam göz yaşlarımı akıta akıta hıçkıra hıçkıra başımı mübarek naaşına dayayıp haykırıyorum baglılıgımız layezardır!Huzurundayım eşsiz ATAM göz yaşlarımı mübarek naaşına hıçkırıklarımı ölmeyecek varlıgına bürüyorum ve haykırıyorum sen bize bu inanı bu kudreti tarihde misli geçmemiş ve bir daha mümkün olmayan muazzam eserlerinle telkit ettin gönlümüzdeki inan bu telkinlerin sarsılmaz inancıdır.Bu inanla türk milleti bir daha ayrılmamak üzere senin peşinde yürümüştü bundan sonrada senin çizip bıraktıgın yolda yüreyecegiz.Nasıl samsun a ayak bastıgın günden beri beri her gördüğün işte senimle beraber olduysak bundan sonra da senin ideolojinle beraberiz.
    MÜSTEREH UYU TÜRKÜN ATASI!
    Gözlerim yaşlı başım hummanlı huzuruna geldim
    Sen muhaffakiyetlerin muzafferiyetlerin bütün cihanı hayretle bırakmış olan en büyük insandın.Bütün cihan senin kudretinin sırrını arıyordu. Sen muhaffakiyetinin muzafferiyetinin cihanı şaşırtan sırrını milletinin deruni sarsılmayan bilakis her gün biraz daha artan inanından aldın.Biz cihanı hayrette bırakan kuvvet ve kabiliyet kaynagımızı senin bize esaretten istiklale karanlıktan nura kavuşturan mucizeli telkinlerinde bulduk.Müsterih uyu MUSTAFA KEMAL müsterih uyu gazi müsterih uyu ATATÜRK kudret ve kabiliyetimiz gene sana besledigimiz inandan alacagız ideolojin dinimiz adın bayragımızdır!

SELAMİ SEDES
    16.11.1938

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Onun manevi huzurunda

Kategori: Mustafa Kemal Atatürk

Konuyu Baslatan: ?MASKAP?

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 941

Gonax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    94
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @Gonax

selamun aleyküm

ellerine emeklerine yüreğine sağlık gardascan

teşekkür ederim....

selametle............
    Tutmamışsa Aşkın Mayası, Cezbeylemez Gözlerin Elası
    Hak'ka Yönelmişse Gönül, Yüze Ne Hacet..!

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]