Yoldaşlar bu hefdenin qonağı Emine'di, Soruları vermeq bu defe mene hevale oldu umuram Emine'nin anlayabileceği tərzdə sualler verecem. Emine bəyənmədiyin ve xoshuna gelmeyen sualleri cavablamaya bilersen. Adın nedi : Doğduğun ay hansıdı : Burcun nedi : Göz rengin nedir :

Bu konu 14383 kez görüntülendi 62 yorum aldı ...
Hevtenin qonagi "Emine" 5,00 14383 Reviews

Konuyu değerlendir: Hevtenin qonagi "Emine"

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 14383 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    Yaver ARANCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    108
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    590
    @Yaver ARANCI

Standart Hevtenin qonagi "Emine"

Yoldaşlar bu hefdenin qonağı Emine'di, Soruları vermeq bu defe mene hevale oldu umuram Emine'nin anlayabileceği tərzdə sualler verecem. Emine bəyənmədiyin ve xoshuna gelmeyen sualleri cavablamaya bilersen.

Adın nedi :

Doğduğun ay hansıdı :

Burcun nedi :

Göz rengin nedir :

Boyun ve kilon nedir:

Nikin melumdu ama anlatsan xos olur

Ne ile meskulsun Emine Okul-İş

Sigara yâda alkol kullanırmisan

En boyük hayalin nedir:

Çocukken boyuyende ne olmayı xayal ederdin:

Giyim tarzın nasıldır :

En beğendiğin ve beğenmediğin huyun nedir :

Nasıl bir kişiliğe sahipsin:

En sevdiğin renkler nedir :

Hangi mahnilardan xoshlanirsan:

Çox sevdiyin sakidan bir iki misra yazarmisan ve neden bu sarkini cox sevirsen:

Sevdiyin mugenni yani sarki soyleyen kimdi:

Film izlemeyi sevirmisen ve ne turlu flimleri beyenirsen:

Siirle aran nasil:

Sevmisenmi:

Sevgide en cox neye deger verirsen:

Sevgiye inanirmisan:

Sanal sene neyi anlatir:

Nerde yasayirsan ve neden vetende degil qurbetdesin:

Yasadigin yer xosuna gedirmi azacik anlat hele:

Emine ismini sene kim vermis:

İsminden xoslanirmisan:

Annen baban senlemi yasayir:

Kac qardasiz evde:

Acix sozlumusen Emine:

İnsanda en cox deyer verdiyin huy nedi:

Azeribalasi foruma nerden buldun:

Forumda en çox beğendiğin isimler kimlerdir:

Beyenirmisen burani ama neden turk forumda deyil azeri forumdasin:

Bunlar sene ne anladir kisaca anlat hele:

Aşk:
    Sevgi:
    Hayat:
    Dostluk:
    Para:
    Ölüm:
    İş:

Bu gunlerde en cox duydugun kelime:

Forumda en çok takıldığın bölüm hangisi:

Forum haqqinda anlat bir az:

Eger bas admin olsaydin ne ederdin:

Sorularim seni sixmadki:

En cox hansi soum xosuna geldii:

ve en cox hansi sorunun sorulmadigini isteyerdin (yani keske sormaya idin)

Emine sene ugurlar dileyirem ve inaniramki semimi cavaplarin olacaq.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Hevtenin qonagi "Emine"

Kategori: Tanışma alanı

Konuyu Baslatan: Yaver ARANCI

Cevaplar: 62

Görüntüleme: 14383

Konu Yaver ARANCI tarafından (28.12.2008 Saat 14:41 ) değiş;tirilmiş;tir.
    İnsan TEK başına hayal eder, TEK başına acı çeker, TEK Başına Ölür. Henry Frederic Amiel

DoĞu
    DoĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alp alpman çok güzel ve gerçekten meraklı sorular sorupsan
    insallah emine kaçmaz bu sorulardan.:p.

S€®C€
    S€®C€ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emine canım cevaplarını gözlirem.Samimi ve içten,kendine yakışan cevapları vereceğinden eminim kolay gelsin canım ...

Yasemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    565
    @Yasemen

General soruları iyi döktürmüşsün.Saol banada sıra gelir inşallah emine cevaplarını merak ediyorum.Şimdiden

basköylü76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    38
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    583
    @basköylü76

GöreQ XeLe nece CevabLar geLeceQ..Bu möbarek muxarrem ayina girdigimiz bu günLerde emine ve tüm isLam aLeminin imamLar Qömeqi oLsun
    ßaηa ωєя Sєηi. . .ßєη iSяaF єтмєм zєяяєηi. . .!!

gonul gull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    25
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    591
    @gonul gull

Sorularim seni sixmadki:

iyice zorlaştırmışsınız...emine canım seni tanımaktan onur duyacağim.forumun renkli yüzünü tanımak zevkli olacak..şimdiden teşekkürler...

Bahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    40
    Konular
    81
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    630
    @Bahar

ben ablami simdiden anlatayim size isterseniz
    abla kolay gelsin ben atlattim sukur
    Ben bir TÜRK'üm!
    Orta Asya'da türeyen,
    Anadoluda büyüyen,
    Avrupa iclerine yürüyen TÜRK'üm!
    Daglarda gemi gezdiren,
    Taslara destanlar kazdiran,
    Tarihi bastan yazdiran,
    Kilicini üc kitada gezdiren TÜRK'üm!
    TÜRK'üm!

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

demek en sonunda o beklenen an geldi catdi ha ahhh ahhhh bahar biliyorum suan icden icden guluyosun bana eheheheh sen kurtuldun evet sercem bunu bana aylar oncesi demisdi ama ogun necabuk geldi suna emin olabilirsinizki sorulara butun kalbimle seve seve cevap vercem ama biraz sindirmem lazim derinnnnnnnnn soluk almam lazim en kisa zaman cevaplandircam herkeze tsk ederim saygilar................
    Konu Emine tarafından (30.12.2008 Saat 12:16 ) değiş;tirilmiş;tir.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Adın nedi :

adim emine yilmaz

Doğduğun ay hansıdı :

28-03-1979 hollanda dogumluyum

Burcun nedi :

koc burcu

Göz rengin nedir :

koyu kahve rengi

Boyun ve kilon nedir:

boyum 1,65 kilomsa 56

Nikin melumdu ama anlatsan xos olur

adim emine kendi adimi kullanmak isdedim

Ne ile meskulsun Emine Okul-İş

ne yazikki ben cok kucuk yaslarda yani sene 1992.. 12 yasinda okulumu burakmak zorunda kaldim bazi nedenlerden dolayi gidemedim bu yuzdende meslek sahibi olamadim ama olmayi cok isderdim simdiki aklim olsa mucadele ederdim, okulu burakdigim icinde is hayatina erken basladim,ben hollandada yasiyorum hollandada o yillarda bahce isleri cokdu benim yasimdaki cocuklarada baya maas veriyorlardi zaten o yillarda hollandada normal is yokdu cok azdi daha cok hal isleri bahce isleri olurdu bende 5 veya 6 sene boyunca bu gibi islere gitdim anneme desdek olmak icin,6 sene calisdikdan sonra ben hastaliga ayrildim 1998 de 10 senedirde hastalikdayim oyuzden suan calismiyorum evdeyim

Sigara yâda alkol kullanırmisan

evet sigara kullaniyorum maalesef gunde bir paketi iciyorum bu kotu aliskanliktan bir turlu kurtulamadim okadar burakmayi denedim tamam bugun burakiyorum diye kendime cok soz verdim ama dahada cok artirdim....alkol ise evet kullaniyorum onceden sadece ozel gunlerde felan icerdim yilbasinda dogum gunlerinde teyze kizlari felan bir araya gelince kullanirdim ama su son zamanlarda cok icmeye basladim bunun nedeni ise insan bazi seyleri unutmak istiyor bende bu yola bas vuruyorum iyi bisey degil ama ne yapalim bu boyle

En boyük hayalin nedir:

en buyuk hayalim turkiyede antalyada guzel bir ev almak insallah bu hayalimi gerceklesdircem allah herkezin hayalini gerceklesdirsin

Çocukken boyuyende ne olmayı xayal ederdin:

en cok tercuman olmak isterdim

Giyim tarzın nasıldır :

klasik giyinmeyi cok severim aslinda ben bana yakisan herseyi giyerim rengi herzaman siyah ve kirmizi olmasi sartiyla siyah kirmizidan asla vaz gecemem
    cok nadir degisik renkler giyerim ama ozamanda hic rahat edemem evin icinde spor giyerim rahat etmek icin

Nasıl bir kişiliğe sahipsin:

cok duygusalim cok uyumlu cok vicdanliyim kimseyi incitmek kimseyi kirmak isdemem karsimdaki insani kirdigim zaman kendime zarar veririm karsimdaki insan beni kirinca kendimi odaya kapatir hickira hickira aglarim hic bir zaman aileme bunu belli etmem baharda bana derki abla sen hic aglamazmisin der bilmezki ablasi kendi icinde agliyor ben hic kimseyi emine bana yardim edermisin diye geldiklerinde asla geri cevirmem kendi isimi burakir hemen kosarim ama herzaman bu yardimlarimin sonucunu kotuluk olarak geri alirim simdi ben o kiseye yardim etdimde o bana mesela kotuluk ile cevap veriyorya iki gun sonra gelsin tekrar gecmisi hemen unutur hemen tekrar elimden geleni yaparim bu konuda hic akillanamadim cok buyuk dusmanimda olsa ben asla ona yardim etmeden duramam ozaman kendimde eksiklik birseylerin eksik oldugunu hissederim kalbim herzaman sevgiyle doludur benim hic kimseyi hor gormem kimseye karsi buyuklenmem sonucda hepimizin gidecegi yer belli degilmi insan ne ekerse onu bicmezmi

En sevdiğin renkler nedir :

sihay ve kirmizi nadirde olsa beyazi cok severim

Hangi mahnilardan xoshlanirsan:

ben kendimi bildim bileli ferdi tayfur dinlerim arabesk severim turk sanat muzigini cok severim en cokda dinledigim zeki muren bulent ersoy ve tabiki ferdi tayfur ama suan gecenin bir yarisi formlara dalmisim uyku yok gozumde bulent ersoy iyi gitmezmi hic, suan bile onu dinliyorum tavsiye ederim bedua parcasini mutlaka dinleyin super bir sarki ben bu sarkiyi daha cok sevdigim kisiye kirildigim zaman dinlerim hemde belki 10 defa 20 defa ayni sarkiyi beduayi dinlerim baska sarkilar beni anlamaz

Çox sevdiyin sakidan bir iki misra yazarmisan ve neden bu sarkini cox sevirsen:

en cok sevdigim sarki surekli degisiyor ama suan dilime dolanan sarki bulent ersoyun bedua ...dilerim tanridan gulmesin yuzunnn gonlune es olsun dert ile huzun huzura ermesin benligin yuzun benden baskasini seversen egerrr ooof ooof bu sarkiyi cok seviyorum cunki ne zamanki ben sevdigime kirildim bu sarkida kendimi buluyorum bedua etmiyorum ama sadece kendi icimde ona sitem ediyorum

Sevdiyin mugenni yani sarki soyleyen kimdi:

bulent ersoy

Film izlemeyi sevirmisen ve ne turlu flimleri beyenirsen:

evet severim en cok sevdigim filmler ask filmleridir saun takildigim diziler var dudakdan kalbe ve ozcan denizin su son cikan dizisi ask yakar diye dizi bu ikisini kacirmamaya calisirim ama son zamanlarda izleyemiyorum cunki bu guzel sitemize takiliyorum burda zamanin nasil gecdigini anlayamiyorum zamanimin buyuk kismini burda geciriyorum yayinda oluyorum surekli buda bana zevk veriyor cunki cok guzel insanlar taniyor cok guzel dostluklar ediniyorum

Siirle aran nasil:

siirle aram ben zaten kucuk yasdan belli ask romanlari okumayi askla ilgili herseyi okumayi severim cokda siir okurdum bizim eskiden evmizin karsinda kutupane vardi ben ordan hic cikmazdim surekli orda ask romanlari okurdum
    o yazilan siirlerde romanlarda kendimi yasardim hayallere dalardim o kahramanlarin yerine kendimi koyardim cok siir yazardim benim bir kutu dolusu siir defterlerim var bahar bilir ama simdi mutsuzum onlar cok eskide kaldi hayat bana oyle darbe vurduki ne siir ne roman nede hic birsey umrumda degil artik siir defterlerim duruyor bir kosede hayat bana cok acimasiz tokatini atdi ama simdi yeniden mutlu olmaya basliyorum galiba ve siirler yaziyorum umarim hayal kirikligina ugramam siir okumayida yazmayida cok severdim kisacasi

Sevmisenmi:

evet seviyorum

Sevgide en cox neye deger verirsen:

ben egerki gercekden cok asik oldumsa seviyorsam eger sevgimin sonuna kadar gider sevdigim kisiyi sahiplenirim asla alditilmayi hazmedemem eger bunu hissedersem arkama bile bakmadan giderim bu yuzden bana karsi durust olmasini isterim zaten bende ona butun gerceklerle gitmisimdir asla yalan soylemem onunda bana yalan soylememesini isterim ne olursa olsun ya seviyosundur ya sevmiyosundur bana karsi herseyi bir kenara burakip geliyorsa beni seviyorsa artik yalan soylememisini isterim

Sevgiye inanirmisan:

evet inanirim

Sanal sene neyi anlatir:

ben bundan 6 sene oncesine kadar sanal nedir internet nedir anlamazdim yani hic ilgilenmezdim saolsun bizim kizlar yani benim kiz kardeslerim emel ve bahar onlar ozamanlar okula gidiyorlardi bu yuzden onlara bir internet sartdi ders calismalari icin bunun ikisi annemi ikna ederek eve pc aldirdilar
    tabi bende onlara katildim annem razi olmuyordu araya ben girince aldi taktirdik neti eve ne yillardi,,,, taktirdik ama ilk girdimiz yer muzik indirmek icin girerdik binlerce muzik indirir evde deliler gibi dans ederdik annemde bize guler bizi izlerdi evin icinde biz 3 kiz kardes surekli pcden muzik dinler halay cekerdik tabi emel ve bahar beni pcyin yanina bile yaklasdirmazlardi abla bozarsin diye bende yaklasmazdim sanirdimki dokununca bir dugmesine basinca bozulacak,, gozumu oyle korkutularki onlara cok heveslenirdim merak ederdim acaba nasil birsey bu sanal derdim onlara inat gitdim ilk sanalim oyle basladi gitdim leptop aldim kendi evime hatda actirdim ama ben sanali neti ogrenene kadar zavalli leptopum neler cekmediki elimden uzerine kahvemi dokulmedi caymi dokulmedi dogmeleri temizlik yaparken supergenin icinemi cekilmedi yanlis yerlere girip yanlis sitelere girip virusmu girmedi neler neler encok girdigim oyun yerleriydi cunki anlamiyordum google nedir youtube nedir bilmiyordum ekrana bi oyun ayarlamis surekli ordan oyun yerlerine giriyordum sonra sonra okey salonlarina takilmaya basladim aliskanlik yapti ama bir sure sonra ondan artik zevk almamaya basladim cunki ordaki sanal cok yalan dolan insanlarin anlatiklari seylerden cok daha farkli olduklarini ogrendim hic bir zamanda ciddiye almadim cok fazlada girmiyordum zaten ama leptop maalesef sizlere omur simdi ogrendim genede bilmedigim seyler var tabiki onuda bahara ayarlatiyorum simdi sanal bana taki bahar beni buraya uye edene kadar hic birsey ifade etmiyordu bahar beni bu siteye azeribalasina bir aksam uye etdi bazi formlarini site ici uyelerin resimlerini felan gosterdi oyunlarini gosterdi bahar bana dediki abla burasi cok guzel aile sitesi dedi bana tam sana gore ben bu siteye uye oldum gozlerim bir yere takili kaldi ordan cikamadim orasi bana kalsinve zaman zaman artik aliskanlik yapti burdaki insanlarin gercekden aile olduguna burdaki sorumlularin cok ciddi birseyler yaptigini gordum muzikleri cok hosuma gitdi hic bir hakarete hic bir asilmaya izin vermiyorlar buda cok guzel tabiki ben bu siteyi cok sevdim ve sanaldada gercekden bir aile ortami olduguna inandim buda azeribalasinin sayesinde suan hic bir yere o cok oynadigim okeyi bile buraktim burasi yetiyor sabah kalkinca isimi bitirince pcyin basina oturunca ilk girdigim ve zamanimin buyuk kismini gecirdigim yere azeribalasina giriyorum

Nerde yasayirsan ve neden vetende degil qurbetdesin:

hollandada yasiyorum burda dogdum burda buyudum butun ailem burda bu yuzden burda yasamak zorundayim

Yasadigin yer xosuna gedirmi azacik anlat hele:

evet gidiyor ben cok seviyorum daha dogrusu belkide burda dogdugum icindir tabi vatanami ozluyor daha cok seviyorum ilerde insallah ev alinca temelli gitmeyi dusunuyorum yasadigim yer cok kalabalik den haagda yasiyoruz ailecek
    cok kalabalik bir yer sanki turkiye masallah her yerdede azeriler var nereye gitsen azeri butun is yerleri turklerin yani den haagda yasayinin 100%70 yabanci turk hollandalilar daha cok sakin yerlerde yasiyor daha iyi bence kendi ulkemizin hasretini birazcikda olsa turklerin cogunlu sayesinde unutuyoruz

Emine ismini sene kim vermis:

emine ismini bana dayim vermis sevdigi kizin ismi emineymisde

İsminden xoslanirmisan:

evet hemde cok seviyorum nasil sevmem adima turkuler yakilmis benim uc ismim var annem bana surekli tatar der yani benim ismim cok uzun aslinda emine kisacasi nufusda boyle yaziyor ben tatarlara benziyormuyum ?

Annen baban senlemi yasayir:

hayir ben yanliz yasiyorum

Kac qardasiz evde:

6 kardesiz 3 kiz 3 oglan abilerim bizden buyuk onlar babamin ilk esinden ama babalarimiz bir abilerimide annem buyutdu yani hep beraber buyuduk abilerimi cok severim onlarsiz hayat dusenemiyorum

Acix sozlumusen Emine:

evet acik sozluyum asla yalan konusmam ama soyledigim zamanda hemen belli ederim eninde sonunda mutlaka yalanimi onlar anlamasa bile ben kendim upss istemeyerek kendimi ele veririm

İnsanda en cox deyer verdiyin huy nedi:

fesat olmamasi kendini oven insandan nefret ederim

Azeribalasi foruma nerden buldun:

baharin sayesinde

Forumda en çox beğendiğin isimler kimlerdir:

herkeze deger veriyorum herkezi cok seviyorum ayirdim edemem

Beyenirmisen burani ama neden turk forumda deyil azeri forumdasin:

evet azeri balasini cok seviyorum cunki burasi benim ilk goz agrim samimi arkadasliklar edindim burda,, sarkilari cok hosuma gidiyor

Bunlar sene ne anladir kisaca anlat hele:

Aşk:dunyanin en guzel seyi ask insani hayata yeniden baglayan
    Sevgi: annemi
    Hayat: hayat aciyi anlatiyor bana
    Dostluk: gercek bir dost senin herseyini paylasandir sirrini tutandir
    Para: mecburi para olmadan yasanmaz
    Ölüm:babami hatirlatiyor
    İş:zorunluluk

Bu gunlerde en cox duydugun kelime:

emine sen nerelisin

Forumda en çok takıldığın bölüm hangisi:

siir bolumu

Forum haqqinda anlat bir az:

formlarmizin her bolumu cok guzel ama benim en cok takildigim yer siir bolumu ve burclarin oldugu bolum

Eger bas admin olsaydin ne ederdin:

adminlerimiz zaten hepside birbirinden guzel konulari bizlerle paylasiyorlar onlara ayrica tsk ediyorum gerek duymazdim zaten cok guzel hersey

Sorularim seni sixmadki:

hayir cok guzel vakit gecirerek cevaplari yazdim

sevirsenmi

hic bir soruya zorlanmadigim icin kesge su soru olmasaydi diye dusunmedim

Emine sene ugurlar dileyirem ve inaniramki semimi cavaplarin olacaq.

cok tsk ederim umarim bir saygizlik etmemisimdir seve seve cevaplandirdim herkeze sevgiler saygilar
    Konu Emine tarafından (01.01.2009 Saat 07:07 ) değiş;tirilmiş;tir.

basköylü76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    38
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    583
    @basköylü76

Yaman CevabLar Hepside menim biLdigim EmineyLe uyusur SeLametLe bu samimi CevabLarinDan DoLayi..iMaMLar Qömegin oLsun..SaygiLarimLa
    ßaηa ωєя Sєηi. . .ßєη iSяaF єтмєм zєяяєηi. . .!!

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... Sonuncu