İsrail askerleri, Gazze'ye insani yardım malzemesi taşıyan gemilere girerek yardım gönüllülerine ateş açtı. Saldırıda ikisi ağır en az 30 kişi yaralandı. (CİHAN) *** 6 GEMİ GÜVENLİK NEDENİYLE BİR ARADA *** ''Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım'' kampanyası kapsamında Gazze'ye doğru giden 6 gemi, gün içinde 2 mil olarak sürdürdüğü takip mesafesini, güvenlik nedeniyle 300 metreye düşürdü. İsrail'in 2 savaş gemisinin yaklaşması üzerine, ''Mavi Marmara'' gemisi Gazze'ye doğru en

Bu konu 4172 kez görüntülendi 19 yorum aldı ...
Flaş!!! İsrail, Yardım Gemilerini Vurdu! 4172 Reviews

Konuyu değerlendir: Flaş!!! İsrail, Yardım Gemilerini Vurdu!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4172 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    755
    @Vuslata Hasret

Angry Flaş!!! İsrail, Yardım Gemilerini Vurdu!

İsrail askerleri, Gazze'ye insani yardım malzemesi taşıyan gemilere girerek yardım gönüllülerine ateş açtı. Saldırıda ikisi ağır en az 30 kişi yaralandı.

(CİHAN)

*** 6 GEMİ GÜVENLİK NEDENİYLE BİR ARADA ***

''Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım'' kampanyası kapsamında Gazze'ye doğru giden 6 gemi, gün içinde 2 mil olarak sürdürdüğü takip mesafesini, güvenlik nedeniyle 300 metreye düşürdü.
    İsrail'in 2 savaş gemisinin yaklaşması üzerine, ''Mavi Marmara'' gemisi Gazze'ye doğru en önde yol almaya devam ediyor.

Diğer gemiler, ''Mavi Marmara'' gemisini, güvenlik nedeniyle yaklaşık 300 metre mesafeden takip ediyor. Bu mesafe, gün içinde yaklaşık 2 mil olacak şekilde korunuyordu.

Gemideki bütün yolcular ve gazeteciler can yeleklerini giydi. Geminin her tarafında görevliler nöbet tutmaya başladı.

*** YILDIRIM: MÜDAHALE OLURSA, 50 ÜLKEYE OLUR! ***

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İHH Başkanı Bülent Yıldırım, yardım gemilerine İsrail gemilerinin yaklaştığını belirterek, ''Burada 50 tane ülkeden insan var. Eğer bir müdahale olur tutuklama olursa, 50 ülkenin şerefi yerle bir olmuştur'' dedi.
    Kıbrıs'ın 30 mil güneyinden Gazze'ye doğru giden ''Mavi Marmara'' gemisi ile diğer 5 gemi, hız kesmeden İsrail'in tatbikat yaptığı alana doğru yoluna devam ederken, İHH Başkanı Yıldırım, Mavi Marmara gemisinde bulunanlara hitap etti.

Yıldırım, Mavi Marmara gemisine İsrail gemilerinin yaklaştığını bildirdikten sonra yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

''Değerli Türkiye halkı, sonuçta İsrail'in gerçek yüzüyle karşılaşmak üzereyiz. Savaş gemilerini yola çıkardı ve şu anda gördüğümüz 2 tane var. Etrafta daha fazla da olabilir. Gemilerle tacizdeler. Ne yapacaklarını bilemiyoruz. Zannediyoruz sabaha kadar çok ciddi bir şekilde bir sinir harbi yaşayacağız. Güç dengemiz iyi. İsrail'in filosuna karşı 6 tane sivil toplum gemisiyiz ama burada 50 tane ülkeden insan var. Eğer bir müdahale olur tutuklama olursa, 50 ülkenin şerefi yerle bir olmuştur. Onun için bu ülkeler kendilerini korumak ve gözetmek mecburiyetindedir.

Ben bu protestoların burada yapılması taraftarı değilim. İnsanlarımızın bu geceden itibaren İstanbuldaki konsolosluk ve Ankara'daki büyükelçiliğin önüne gidip orayı kitlemesi lazım. Çünkü bunlar bu tacizi yaparken aynı karşılığı alması lazım.''

Bülent Yıldırım, eğer müdahale sertleşirse herkesin kendi ülkelerindeki ilişkileri gözden geçirmesi lazım geldiğini belirterek sözlerini şöyle tamamladı:

''Onlara karşı kendi savunmamızı yapacağız. Bunun birtakım bedelleri olduğunu biliyoruz ama insanlığın kazancı adına bu bedeli ödemeyi göze aldık. O nedenle bütün kardeşlerime buradan sesleniyorum, biz geri adım atmayacağız. İsrail'in geri adım attığını herkes görecek. Çünkü bütün insanlık, İsrail'in yaptığı haksız uygulamaya karşıdır. Şu anda uluslararası sularda yapıyor bunu. Aslında bu yaptığı tam bir korsanlık. Ne yapacak, korsanlık yapıp bizim gemilere müdahale edip rehin alacak. Nasıl ki Türk askeri Somali açıklarına gittiyse, şimdi bu korsana ne yapacak, bütün dünya seyredecek. Bir kere yola çıktık, isteyen bizimle gelir, isteyen geride kalır. Ama burada insanlığın kazandığını hepimiz göreceğiz. Panik halinde değiliz, gerçekten çok sakiniz.'' (Cihan Haber Ajansı) 44 dakika önce.. [2078992]

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Flaş!!! İsrail, Yardım Gemilerini Vurdu!

Kategori: Dünya'dan Güncel Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 19

Görüntüleme: 4172

kaf2020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    519
    @kaf2020

Alıntı AhmetErmis Rumuzlu Üyeden Alıntı
    İsrail askerleri, Gazze'ye insani yardım malzemesi taşıyan gemilere girerek yardım gönüllülerine ateş açtı. Saldırıda ikisi ağır en az 30 kişi yaralandı.

(CİHAN)

*** 6 GEMİ GÜVENLİK NEDENİYLE BİR ARADA ***

''Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım'' kampanyası kapsamında Gazze'ye doğru giden 6 gemi, gün içinde 2 mil olarak sürdürdüğü takip mesafesini, güvenlik nedeniyle 300 metreye düşürdü.
    İsrail'in 2 savaş gemisinin yaklaşması üzerine, ''Mavi Marmara'' gemisi Gazze'ye doğru en önde yol almaya devam ediyor.

Diğer gemiler, ''Mavi Marmara'' gemisini, güvenlik nedeniyle yaklaşık 300 metre mesafeden takip ediyor. Bu mesafe, gün içinde yaklaşık 2 mil olacak şekilde korunuyordu.

Gemideki bütün yolcular ve gazeteciler can yeleklerini giydi. Geminin her tarafında görevliler nöbet tutmaya başladı.

*** YILDIRIM: MÜDAHALE OLURSA, 50 ÜLKEYE OLUR! ***

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı İHH Başkanı Bülent Yıldırım, yardım gemilerine İsrail gemilerinin yaklaştığını belirterek, ''Burada 50 tane ülkeden insan var. Eğer bir müdahale olur tutuklama olursa, 50 ülkenin şerefi yerle bir olmuştur'' dedi.
    Kıbrıs'ın 30 mil güneyinden Gazze'ye doğru giden ''Mavi Marmara'' gemisi ile diğer 5 gemi, hız kesmeden İsrail'in tatbikat yaptığı alana doğru yoluna devam ederken, İHH Başkanı Yıldırım, Mavi Marmara gemisinde bulunanlara hitap etti.

Yıldırım, Mavi Marmara gemisine İsrail gemilerinin yaklaştığını bildirdikten sonra yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

''Değerli Türkiye halkı, sonuçta İsrail'in gerçek yüzüyle karşılaşmak üzereyiz. Savaş gemilerini yola çıkardı ve şu anda gördüğümüz 2 tane var. Etrafta daha fazla da olabilir. Gemilerle tacizdeler. Ne yapacaklarını bilemiyoruz. Zannediyoruz sabaha kadar çok ciddi bir şekilde bir sinir harbi yaşayacağız. Güç dengemiz iyi. İsrail'in filosuna karşı 6 tane sivil toplum gemisiyiz ama burada 50 tane ülkeden insan var. Eğer bir müdahale olur tutuklama olursa, 50 ülkenin şerefi yerle bir olmuştur. Onun için bu ülkeler kendilerini korumak ve gözetmek mecburiyetindedir.

Ben bu protestoların burada yapılması taraftarı değilim. İnsanlarımızın bu geceden itibaren İstanbuldaki konsolosluk ve Ankara'daki büyükelçiliğin önüne gidip orayı kitlemesi lazım. Çünkü bunlar bu tacizi yaparken aynı karşılığı alması lazım.''

Bülent Yıldırım, eğer müdahale sertleşirse herkesin kendi ülkelerindeki ilişkileri gözden geçirmesi lazım geldiğini belirterek sözlerini şöyle tamamladı:

''Onlara karşı kendi savunmamızı yapacağız. Bunun birtakım bedelleri olduğunu biliyoruz ama insanlığın kazancı adına bu bedeli ödemeyi göze aldık. O nedenle bütün kardeşlerime buradan sesleniyorum, biz geri adım atmayacağız. İsrail'in geri adım attığını herkes görecek. Çünkü bütün insanlık, İsrail'in yaptığı haksız uygulamaya karşıdır. Şu anda uluslararası sularda yapıyor bunu. Aslında bu yaptığı tam bir korsanlık. Ne yapacak, korsanlık yapıp bizim gemilere müdahale edip rehin alacak. Nasıl ki Türk askeri Somali açıklarına gittiyse, şimdi bu korsana ne yapacak, bütün dünya seyredecek. Bir kere yola çıktık, isteyen bizimle gelir, isteyen geride kalır. Ama burada insanlığın kazandığını hepimiz göreceğiz. Panik halinde değiliz, gerçekten çok sakiniz.'' (Cihan Haber Ajansı) 44 dakika önce.. [2078992]

SAYIN AZERİBALASI MODERATÖRLERİ
    GÜN BU GÜNDÜR. BU OLAY TÜRKİYENİN PRESTİJ MESELESİDİR. TÜRKİYENİN İLERDEKİ HADİSELER İÇİN HAKLI DURUMA DÜŞMESİ LAZIM. BUNUN İÇİNDE DÜNYA KAMUOYU ÖNÜNDE YAHUDİNİN İNSANLIK DIŞI KİŞİLER OLDUĞUNU GÖSTERMEK LAZIM.

===================
    PAROLAMIZ: HİTLER HAKLIYMIŞ
    ====================
    Lütfen bunu tüm internet sitelerine zincirleme şeklinde duyuralım. kazanız mübarek olsun.

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    755
    @Vuslata Hasret

Ebu cehilin Torunları Bunların Hesabını,Sizden Sormazsak Namertiz..DÜNYANIN Gözünün önünde Katliam yapılacak biz bakacağız..olmaz olamaz.. ECELİNE SUSAYAN KÖPEK CAMİ DUVARINA İŞERMİŞ..ŞİMDİ İŞEDİN YAHUDİ MİLLETİ..ECELİNİZ YAKINDIR..SURDA BİR GEDİK AÇTIK MUKADDESMİ MUKADDES..EY KAHPE RÜZGAR NEREDEN ESERSEN ES..İMTİKAMIMIZ ALINMADAN ÇIKMASIN RABBİM, BU NEFES..
    ALLAHIM KEŞKE BENDE O GEMİDE OLABİLSEYDİM..

Konular
    3
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    519
    @kaf2020

Alıntı kaf2020 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    SAYIN AZERİBALASI MODERATÖRLERİ
    GÜN BU GÜNDÜR. BU OLAY TÜRKİYENİN PRESTİJ MESELESİDİR. TÜRKİYENİN İLERDEKİ HADİSELER İÇİN HAKLI DURUMA DÜŞMESİ LAZIM. BUNUN İÇİNDE DÜNYA KAMUOYU ÖNÜNDE YAHUDİNİN İNSANLIK DIŞI KİŞİLER OLDUĞUNU GÖSTERMEK LAZIM.

===================
    ====================
    Lütfen bunu tüm internet sitelerine zincirleme şeklinde duyuralım. kazanız mübarek olsun.

Bu tüm Arab alemini arkamıza almak için, birlik için iyi bir neden, fakat Internetsiteleri durmamalı. Ahmet kardeşim sen tüm dünyaya bunu yaymalısın.

==============================
    ==============================

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    755
    @Vuslata Hasret

Şimdi Bu sayfayı..hitler haklıymış diye Facebookta yayıyorum..

Konular
    3
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    519
    @kaf2020

Alıntı kaf2020 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    sayın azeribalası moderatörleri
    gün bu gündür. Bu olay türkiyenin prestij meselesidir. Türkiyenin ilerdeki hadiseler için haklı duruma düşmesi lazım. Bunun içinde dünya kamuoyu önünde yahudinin insanlık dışı kişiler olduğunu göstermek lazım.

===================
    parolamız: Hitler haklıymış
    ====================
    lütfen bunu tüm internet sitelerine zincirleme şeklinde duyuralım. Kazanız mübarek olsun.

azeri moderatörleri sesinizi duyamıyorum!!!!!!!!!!!

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    755
    @Vuslata Hasret

16 kişi öldüğünü açıklamış israil televizyonu..

Konular
    3
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    519
    @kaf2020

Alıntı AhmetErmis Rumuzlu Üyeden Alıntı
    16 kişi öldüğünü açıklamış israil televizyonu..
    Bize düşen görev Yahüdinin insanlık dışı olduğunu tüm dünyaya yaymak. Savaş kadar önemli. Her saniye de çok önemli.

==================================
    PAROLAMIZ: HİTLER HAKLIYMİŞ
    ==================================

Konular
    3
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    519
    @kaf2020

Alıntı ahmetermis Rumuzlu Üyeden Alıntı
    şimdi bu sayfayı..hitler haklıymış diye facebookta yayıyorum..
    ölü sayısı ne kadar fazla ise o kadar fazla kan içinde boğulacaklardır. Her sayı onlardan katıyla alınacaktır. Bunu bilsinler, silahsız insanlara füze atan ....... Nın çoçukları.

=========================================
    parolamız: Hitler haklıymış
    ===========================================

Azerigüzeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    69
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azerigüzeli

allahım bu tür katliamlara artık dur demenin zamanı ya yazık o insanlara evlerinden barklarından oluyolar bide yetmez gibi öldürülüyorlar lanet olsun

Etiketler