İnsanoğlu ve hayvanlar !! Doğaya saygılı olmak gerekir. Çünkü doğanın insanın başına hangi aksilikleri açacağını kestirebilmek oldukça güç... Oğlum Rıfkı benim hatuna asılma yanında dolaşma demedim mi ben sana kırayım mı kafanı şimdi hee http://www.forumozel.com/Smileys/default/kafani.gif http://foto.ekolay.net/images/galeri2/galeri_17072/respect_nature_01.jpg

Bu konu 2004 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
İnsanoğlu ve hayvanlar !! 2004 Reviews

Konuyu değerlendir: İnsanoğlu ve hayvanlar !!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2004 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Talking İnsanoğlu ve hayvanlar !!

İnsanoğlu ve hayvanlar !!

Doğaya saygılı olmak gerekir. Çünkü doğanın insanın başına hangi aksilikleri açacağını kestirebilmek oldukça güç...

Oğlum Rıfkı benim hatuna asılma yanında dolaşma demedim mi ben sana kırayım mı kafanı şimdi hee

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Size burasının harlem sokakları olduğu söylenmedi yürü git len hasta etme bizi bas gaza bas

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Len sen adamı hasta edersin Kamil ben sana benim kızın etrafında görmiycem demedim mi kopartayım mı Kamil etinden Et ..!

Sana deliler gibi aşıgım gözlerimdesin hayellerimde ne olur bir kerecik öp beni sarı şekerim bal peteğim

Dur aşkım sen benimsin yar etmem seni kaç gel arap bülom benim kurban olduğum kaçma gel buraya dedim fena olcak yakalarsam !

Kamil yine bizim mekana adım atmışsın öldürüz len seni sana biz boşunama buralarda dolaşma mekana gelme dedik Kamilsin sen KamiL

Seni bacaksız velet seni demek sen bizim kıza sulanırsın bu yaşta Ne yapaim ben sana he dur ağzına yapayimda birdaha aynı şeyi yapma ...

Oğlum arap sana ben bizim sulara yelken açma açarsan seni ham yapar eşe dosta ibretlik olsun diye dağıtırım demedim

Aşkım akşamdan beri seni özledim arzuluyorum kimseyi gözüm görmüyor hadi benim ol parcala behcet beni yandakini boşver ben yeterim sana sevgilim

Bak bana kızım benim erkeğime göz koyanın gözüne sol kroşe yumuruğu yapıştırırım bir daha yan gözle dahi bakamaz anladın mı drankk küt

Yettim aşkım kurtarcam seni sabret ...

Oğlum sana deli gibi aşığım benim olcaksın kaçırcam seni dağa gel buraya bakim

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: İnsanoğlu ve hayvanlar !!

Kategori: Komik Resim Ve Videolar

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 2004

aZaT07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    156
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    821
    @aZaT07

**** YoRuM SuZ!!!****
    DeĞeR VeRDiĞiN iNSaN SeNiN DeĞeRiNi BiLMiYoRSa;
    BıRaK KeNDi DeĞeRi iLe KaLSıN !!!!!!!!!!

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

harika

Etiketler