İdeal kadın nasıl olmalı? İşte erkeklerin aradığı 15 özellik http://img10.imageshack.us/img10/8381/47072156.jpg Erkeklerin gözüyle 'ideal kadın'ın özellikleri bir listede toplandı. Bu listeye göre ideal bir kadının okuma alışkanlığı olmalı. Erkekler gazetelerin sadece ilk ve son sayfalarını okuyan ve gündemi takip etmeyen kadınları sohbet arkadaşı olarak görmüyorlar. Telefonla gerektiği kadar konuşmalı. Kadınların telefon konuşmalarını saatlerce uzatmaları erkeklerin sinirlerini

Bu konu 5166 kez görüntülendi 9 yorum aldı ...
İdeal kadın nasıl olmalı? İşte erkeklerin aradığı 15 özellik 5166 Reviews

Konuyu değerlendir: İdeal kadın nasıl olmalı? İşte erkeklerin aradığı 15 özellik

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5166 kez incelendi.

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1053
    @Dygsuz

Standart İdeal kadın nasıl olmalı? İşte erkeklerin aradığı 15 özellik

İdeal kadın nasıl olmalı? İşte erkeklerin aradığı 15 özellik

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Erkeklerin gözüyle 'ideal kadın'ın özellikleri bir listede toplandı.

Bu listeye göre ideal bir kadının okuma alışkanlığı olmalı. Erkekler gazetelerin sadece ilk ve son sayfalarını okuyan ve gündemi takip etmeyen kadınları sohbet arkadaşı olarak görmüyorlar.

Telefonla gerektiği kadar konuşmalı. Kadınların telefon konuşmalarını saatlerce uzatmaları erkeklerin sinirlerini bozuyor.

Ağır makyaj yapmaktan, aşırı parfüm ve çok çarpıcı ojeler kullanmaktan kaçınmalı. Böyle görünen kadınlar daha çok ilgi çekse de
    erkeklerin tercihi doğal ve masum güzellikten yana oluyor.

Televizyon dizilerine bağımlı olmamalı. Yaşamını bu dizilere göre programlayan ve bu saatlerde dünyadan kopan kadınları anlayamayan erkekler, doğal olarak onlardan uzaklaşıyorlar.

Lüks tutkunu olmamalı, alışveriş sırasında da mantığını koruyabilmeli. Taksit imkanı var diye eve gereksiz eşyalarla dolu paketler taşımamalı.

Alkol ve sigaradan uzak durmalı. Beğendikleri kadınları aynı zamanda birer anne adayı olarak gören erkekler kötü alışkanlıkları olan kadınlardan içgüdüsel olarak uzaklaşabiliyorlar.

Formuna dikkat etmeli. Ama her yemeğe ‘diyetteyim’ diye başlamamalı. Çünkü bu erkekleri en çok sıkan kelimelerden biri…

Evi ya da odasını oyuncaklarla doldurmamalı. Sadece görüntüsü güzel diye evi hiçbir işe yaramayan eşya kalabalığına boğmamalı.

Türkçe’yi kötü kullanmamalı. Bol bol yani, filan, şey gibi kelimeler kullanan ve argo konuşan kadınlar yerine etkili ve tane tane bir konuşma her zaman daha çekici geliyor.

Sadece kızlarla değil erkeklerle de arkadaş olabilen kadınlar, erkeklere daha çekici geliyor. Böyle kadınlarla daha kolay ve iyi iletişim kurabiliyorlar.

Çocuk taklidi yaparken itici olmamalı. Kadınların şirin olmak adına yaptıkları küçük çocuk taklitleri yerinde ve dozunda olmadığında erkeklerde ters tepki yaratabiliyor.

Kıskanç olmamalı. Sevgilisini sürekli sorgulayan ve takip eden kadınlar, kendilerine güvenmedikleri mesajını vererek çekiciliklerini kaybedebilirler.

Erkeğin her şeyiyle ilgilenmemeli. Bazen annesinden daha ileriye geçerek, erkeğin her işiyle ilgilenen kadınlar, aradaki büyünün bozulmasına ve erkeğin kaçmasına neden oluyorlar.

İç dünyasında huzurlu olabilmeli. Geçmişte yaşadığı psikolojik sorunları ve ailesel problemleri çözümleyememiş kadınların, erkeklerin gelecek planlarına girmeleri zorlaşıyor.

Kendi ayakları üzerinde durabilmeli. Hiçbir işlerini bir erkeğin yardımı olmadan yapamayacağını düşünen kadınlar, erkeklerde önceleri bir koruma duygusu yaratsa da bir süre sonra bu duygu sıkılmaya dönüşüyor.

milliyet

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: İdeal kadın nasıl olmalı? İşte erkeklerin aradığı 15 özellik

Kategori: Erkeklere Özel

Konuyu Baslatan: Dygsuz

Cevaplar: 9

Görüntüleme: 5166

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    719
    @Apancene

Abla saqolasın hemen hepsine katiliyorum da bu durumda bu zamanda bi bayan düşünmek tabi karşi cinsi içinde geçerli hele bu eklemen '' Ağır makyaj yapmaktan, aşırı parfüm ve çok çarpıcı ojeler kullanmaktan kaçınmalı. Böyle görünen kadınlar daha çok ilgi çekse de
    erkeklerin tercihi doğal ve masum güzellikten yana oluyor aynen katılıyorum şahsım gördüğümde boya küpüne girmiş sadeliğini gizleyen biraz ağır olacak patyoçaya benzetiyom şahsım bu tiplere hiçde nazar eylemiyom burada hakaret için yazmadım sadece her kadın ayrı bi güzeldir o güzelliği boyayla berbat edilmesin aklıma geldi boyaya badanmş bi bayanla gezmektense bi kutu boya alır onuna gezerim aman olur :p teşekkürler abla emeğiniçin saqol....

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Emeğine sağlık abla güzel bir paylaşım,gerçi bunları bayanların okuması lazım ama bizde üzerimize düşeni yapıp hepsini desteklediğimi ve hak verdiğimi bildirmek istedim..Gerçi apencene gereken açıklamayı yapmış ama sadece boyaya takılı kalmış..
    Kralların taçları beni bağlar büyümü
    Orduları açamaz gönlümdeki düğümü
    Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü
    Bin cihana değişmem şu öksüz TÜRKLÜĞÜMÜ..

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1053
    @Dygsuz

Öğleden sonra yazdı normaldir
    (kızmasa bari)

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Alıntı Dygsuz Rumuzlu Üyeden Alıntı
    (kızmasa bari)

Yine bana bişeyler oluyor...
    Kralların taçları beni bağlar büyümü
    Orduları açamaz gönlümdeki düğümü
    Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü
    Bin cihana değişmem şu öksüz TÜRKLÜĞÜMÜ..

Watan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    151
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    600
    @Watan

Bende fikyimi şöleye biliymiyim ?
    Ablamın eklediği konuya a/z ye kadar katılıyorum her maddesi doğru bence..
    AYBALAM we APANCENE kardeşlerimeyse kesinlikle katılmıyorum. (ilk defa zıt fikir olduk ele ? )
    Çünkü kadın dediğiniz bakımlı olmalı, çekici olmalı, .... olmalı, olmalı, olmalıda olmalı.

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    719
    @Apancene

Alıntı Dygsuz Rumuzlu Üyeden Alıntı
    (kızmasa bari)
    Kızmadım da ; Cırıldımyaaa ayne öyle ablam öğleden sonra yazmışem dikkatimi çekti haksızsın demedin, diyeceksin haklıda demedim :p hoca nasreddinin işine döndü bizim iş

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    719
    @Apancene

Alıntı watannn Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Bende fikyimi şöleye biliymiyim ?
    Ablamın eklediği konuya a/z ye kadar katılıyorum her maddesi doğru bence..
    AYBALAM we APANCENE kardeşlerimeyse kesinlikle katılmıyorum. (ilk defa zıt fikir olduk ele ? )
    Çünkü kadın dediğiniz bakımlı olmalı, çekici olmalı, .... olmalı, olmalı, olmalıda olmalı.
    bee kişhi ,Hoca daha ne diyem sana gece gece darladun beni biz sanki bakımsız tarzan olsunlarmı dedik erkeğinde bayanında bakımlı olması gerek yaşla sınırlı değil watan seni muhtara şikayet ederim heee :p

-
    - - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güzel bir paylasimdi öncelikle tskler...
    Bir bayan tabiki bakimli olmali ama en güzeli abartiya kacmamak herseyin dogali en güzelidir...abartiya kacmadan....
    yapmacikliktan uzak durup oldugun gibi davranabilmek isigini ve icindeki sevgini hissettirebilmek sirinlik yapacagim derken maymuna dönmemek:p
    Güleryüz ve tatli dilin acamiyacagi kapi yoktur...
    Ve yüzüne her bakildiginda huzur verebilmeli...
    Ha birde su var erkek sinirliyken bayan o anda hic sesini cikarmamali taki siniri gecinceye kadar.. siniri gectiginde ise hemen karsi ataga gecmekte gec kalmamali bayanlar:p

Il_ke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    21
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    608
    @Il_ke

DEMEKKİ BEN TAM İDEAL BİR BAYANIM:p HERKESİN ARAYIPDA BULAMADIĞI BİRİYMİŞİM:p:p OYUNCAK KONUSU BİRAZ CANIMI SIKTI AMA OYUNCAKLARIMIN ÇOĞUSUNU YİYENLERİME VERDİM BİRAZCIK KALDI ONLARIDA ÖZ UŞAĞLARIMA SAĞLADIM:p ONUN DIŞINDA ALLAHA ŞÜKÜR NE MAKYAJIM NE ALKOLÜM NE GEREKSİZ YERE EŞYA ALMA HUYUM YOK:p:p..BENDE HER ZAMAN ERKEKLERİN DÜŞÜNCELERİYLE HEMFİKİRİM VE BENİM KIZ ARKADAŞTAN ÇOK ERKEK ARKADAŞIM VAR:p
    SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR..

BİZ BU VATANI,MİLLETİ VE BAYRAĞI KARŞILIKSIZ SEVDİK
    .

Etiketler