Dün;kendi deyimi ile ;"bir Ermeni Türkiyeli" vurularak öldürüldü.Tarz Türke yakışır değil.Silahsıza silah çekmek bizim töremize uymaz.Ama üzüldün mü diye soranlara baştan söyliyeyim.İki gün önce toprağa verilen,babası, ben Muş Terörle Mücadele Müdürü iken yanımda çalışmış, namuslu,şerefli,haysiyetli bir Polis Memurunun çocuğu olan Astsubay AYDIN'ın şehadetine,PKK lılar,Dink Kafalı Ermeniler ne kadar üzüldüyse o kadar üzüldüm. Dink,davasına inanmış bir Ermeni'dir ve bir çok Ermeni'nin

Bu konu 1725 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
ERMENİ TOHUMLARI 1725 Reviews

Konuyu değerlendir: ERMENİ TOHUMLARI

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1725 kez incelendi.

Aylin's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3321
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    1054
    @Aylin's

Standart ERMENİ TOHUMLARI

Dün;kendi deyimi ile ;"bir Ermeni Türkiyeli" vurularak öldürüldü.Tarz Türke yakışır değil.Silahsıza silah çekmek bizim töremize uymaz.Ama üzüldün mü diye soranlara baştan söyliyeyim.İki gün önce toprağa verilen,babası, ben Muş Terörle Mücadele Müdürü iken yanımda çalışmış, namuslu,şerefli,haysiyetli bir Polis Memurunun çocuğu olan Astsubay AYDIN'ın şehadetine,PKK lılar,Dink Kafalı Ermeniler ne kadar üzüldüyse o kadar üzüldüm.

Dink,davasına inanmış bir Ermeni'dir ve bir çok Ermeni'nin aksine, Ermeni asıllı Türküm yerine Ermeni Türkiyeliyim demiştir.Yani,Küresel emperyalisttir.Hal böyle olunca,midesi küresel azgın emperyalistlere bağlı tüm Türk ve Müslüman bozuntuları birden bire Dink leş tiler.Dün müthiş hızlı bir organizasyonla, "Hepimiz Ermeniyiz", "Hepimiz Dinkiz" pankartları ile Şişli ile Taksim arasını saatlerce trafiğe kapattılar.Bizim Polis neredeyse mum yakıp protestolara destek olacak bir tavır içerisindeydi.(Fındık üreticisini yol kapatıyor diye Polise zorla dövdürenler,dün nedense bu yol kapatmalara destek oluyorlardı)

Yukarıdaki pankartları taşıyan ,Müslüman ve Türk ana babadan olanlara sözüm şu;"Siz Ermeni Tohumu olabilirsiniz, ben değilim.Siz Türklüğe hakaretten mahkum olmuş Dink olabilirsiniz,ben değilim."

Bundan on yıl önce Azeri kardeşlerimizi,çocukları, kadın kızlarımızı kalleşçe öldüren Ermeniler ,onları öldürünce; "Biz Türküz,yaşasın halkların kardeşliği dediler mi?"

Yuh size,yazık size,ayıp size Ermeni tohumları.

Müslümanların oylarını almak için neler yaptıkları malum olan TRE'nin danışmanı Ö.Ç. öneriyor;"yakın dostum Dink'i Türk Bayrağına sarıp gömelim".Yuh sana,yazık sana,ayıp sana.Herkes dostuyla haşrolunur elbet.O bizi ilgilendirmez de milletin karşısına çıkıp müslümanlık naraları atmayın.

İTO Başkanı Danıştay saldırısından sonra ;"fazla büyütmeyin piyasalar tedirgin olur" diyordu.Dink olayında piyasalar tedirgin olmuyor mu, neden büyütüyorsunuz kardeşim?

İstanbul'da başta Büyükşehir Belediye Başkanı olmak üzere tüm AKP Belediye Başkanları ve il Örgütü Ermeni gazetesinde taziyede.Şehit cenazelerine de böyle tam kadro bekleriz müslüman kardeşler!

Danıştay saldırısında iki bakanı acilen görevlendirmeyenler, Hablemitoğlu cinayetini unutanlar,yuh size,yazık size,ayıp size.

Bakalım daha neler göreceğiz.Papaz cübbesi giymiş müslümanların cenazelerini Kiliseden kaldırmak bu milletin şanındandır.

Saygılarımla.

ADİL SERDAR SAÇAN

Eski İstanbul Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şb.Müdürü

20.01.2007

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: ERMENİ TOHUMLARI

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: Aylin's

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1725

HÜZÜNLER KALDI BENDE...

Etiketler