Zevkli bir kadına rastlarsanız zevkiniz, bilgili bir kadına rastlarsanız bilginiz , zeki bir kadına rastlarsanız zekanız gelişir. Hayat kat kattır. Babil’in Asma Bahçeleri gibi teraslar halinde yükselir ve bir terastan bir terasa sizi kadınlar götürür. Ve bugün durduğunuz teras, seyrettiğiniz manzara, gördüğünüz hayat yanınızdaki kadının terası, manzarası ve hayatıdır. Hayatınız seçtiğiniz kadındır! Zevkli bir kadına rastlarsanız onu zevkli yapan kıyafetler, eşyalar için para harcarsınız ve

Bu konu 2999 kez görüntülendi 8 yorum aldı ...
Secdıgınız kadın nasıl olmalı.... 2999 Reviews

Konuyu değerlendir: Secdıgınız kadın nasıl olmalı....

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2999 kez incelendi.

~E.D.A~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    41
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    554
    @~E.D.A~

Standart Secdıgınız kadın nasıl olmalı....

Zevkli bir kadına rastlarsanız zevkiniz, bilgili bir kadına rastlarsanız bilginiz , zeki bir kadına rastlarsanız zekanız gelişir. Hayat kat kattır. Babil’in Asma Bahçeleri gibi teraslar halinde yükselir ve bir terastan bir terasa sizi kadınlar götürür. Ve bugün durduğunuz teras, seyrettiğiniz manzara, gördüğünüz hayat yanınızdaki kadının terası, manzarası ve hayatıdır. Hayatınız seçtiğiniz kadındır!

Zevkli bir kadına rastlarsanız onu zevkli yapan kıyafetler, eşyalar için para harcarsınız ve zaten onun seçtiği kıyafetleri giydiğinizden, onun seçtiği eşyaları kullandığınızdan dışardan bakınca sizin de zevkiniz artmış olur, bilgili bir kadına rastlarsanız onun bilgili yapan kitaplar, kurslar için para harcarsınız ve zaten gün boyu onun anlattıklarını dinlediğinizden dışardan bakınca sizin de bilginiz artmış olur, zeki bir kadına rastlarsanız o allem eder kullem eder cebinizdeki tüm parayı alır ve ona parayı kaptırmamak için sürekli yeni formüller düşünürsünüz ve dışardan bakınca sizi de zekanız artmış olur. Hayat kat kattır. Babil’in Asma Bahçeleri gibi teraslar halinde yükselir ve bir terastan bir terasa sizi kadınlar götürür. Ve bugün durduğunuz teras, seyrettiğiniz manzara, gördüğünüz hayat yanınızdaki kadınıdan artan parayla alabildiğiniz veya kiralayabildiğiniz evin terası,semtin manzarasıdır.

HADI SIZE IYI SECMELER

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Secdıgınız kadın nasıl olmalı....

Kategori: Anketlerimiz..

Konuyu Baslatan: ~E.D.A~

Cevaplar: 8

Görüntüleme: 2999

-------------------------------------
    ------------------------------------- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilgili bir kadına rastlarsanız onun bilgili yapan kitaplar, kurslar için para harcarsınız ve zaten gün boyu onun anlattıklarını dinlediğinizden dışardan bakınca sizin de bilginiz artmış olur,böyle bir kadın ararmıydı acaba eşim ben bu tipe benziyorumda........

Nazlımcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    111
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    594
    @Nazlımcan

Zeki ve akıllı bir erkek ne istediğini bilendir, mutlaka doğru kadını bulur bence
    Teşekkürler

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Zevkli, zeki ve bilgili kadın.. Her üç özelliği taşıyan birisini seçtim. Sadece giyim zevki için öneride bulunur(o seçiyor demiyorum). Ne bilgi için kurslara para yatırdım nede parama el koymak için herhangi bir çabası vardır. Benimde yeni formüller üretmek aklımdan bile geçmez.Hatta ve hatta benden daha tutumludur.

Ben seçimimi çoktan yaptım (12 yıl oldu), darısı tüm bekarların başına...
    Kralların taçları beni bağlar büyümü
    Orduları açamaz gönlümdeki düğümü
    Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü
    Bin cihana değişmem şu öksüz TÜRKLÜĞÜMÜ..

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    755
    @Vuslata Hasret

Alıntı Nazlımcan Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Zeki ve akıllı bir erkek ne istediğini bilendir, mutlaka doğru kadını bulur bence
    Teşekkürler
    aynen katılıyorum sözlerinize..ancak biz ihtiyar delikanlılar zamanında bizlere böyle haklar tercihler seçenekler tanınmadı..şansımıza piyangodan anne babamız ne çekti ise o olurdu.ve öyle oldu..almasaydın sözü geçmezdi zaten küçük yaşta evlendirilirdi...
    Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim