Türkmen Hoyratı Kerkük Türküleri 1200 mp3

Bu konu 22557 kez görüntülendi 26 yorum aldı ...
Türkmen Hoyratı Kerkük Türküleri 1200 mp3 Azeri Mp3 - Azeri Mahni 5,00 22557 Reviews

Konuyu değerlendir: Türkmen Hoyratı Kerkük Türküleri 1200 mp3 Azeri Mp3 - Azeri Mahni

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 22557 kez incelendi.

ZAUR77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @ZAUR77

Dostlar ben kac zamandir Izzet Altinmeseden Cakmagi cak Ciragiyak sarkisini ariyorum. Bana o sarkini indirmekcun linkini verirmisiniz?

ZEHLEKAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    32
    Konular
    234
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    653
    @ZEHLEKAR

paylsm icin tsklr
    www.azeribalasi.com

Aykut KILIçLAR

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Alıntı ZAUR77 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Dostlar ben kac zamandir Izzet Altinmeseden Cakmagi cak Ciragiyak sarkisini ariyorum. Bana o sarkini indirmekcun linkini verirmisiniz?
    Türkce Mp3 Paylasimi malesef yapmiyoruzmSiz googleye izzet atinmese Cakmagi cak Ciragiyak yazin aratiniz...

Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

EYYUPYLMZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    90
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    499
    @EYYUPYLMZ

Emeklerine sağlık.

ahmet gbt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    55
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    1357
    @ahmet gbt

Hepinizin ellerine sağlık teşekkür ederim.
    Geç Ekilen Darıdan, Kocasından Sonra Kalkan Kadından, Bal Vermeyen Arıdan, Haram Kazanılan Paradan KİMSE HAYIR GÖRMEZ.

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Standart Cevap: Türkmen Hoyratı Kerkük Türküleri 1200 mp3 Azeri Mp3 - Azeri Mahni

Bütün Linkler Yenilendi...
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Turkuaz&Tr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    64
    Konular
    443
    Beğendikleri
    66
    Beğenileri
    54
    Tecrübe Puanı
    100
    @Turkuaz&Tr.

Standart Cevap: Türkmen Hoyratı Kerkük Türküleri

Ben bu türkü arşivine ağırlıklı olarak Türkmeneli türküleri arşivi diyorum. linkler çalışıyor. Bütün dosyaları indiriyorum. Türkmeneli sanatçı-okuyucu orjinli bütün mahnıları seçeceğim. Müthiş bir arşiv. Bulamadığım bir çok Kerkük türküsü, okuyan sanatçısı Türkmenelinden olması bakımından bu arşivde buldum.,
    Dosyaları indirdikten sonra, mp3 parçaları ses kaliteleri üzerinde çalışıp kendime göre güzelleştireceğim.
    Berhudar kardeşime sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim. Emeğine yüreğine sağlık kardeşim.
    Konu Turkuaz&Tr. tarafından (10.10.2021 Saat 22:00 ) değiş;tirilmiş;tir.
    AZERBAYCAN BAYRAĞINDA MAVİ; TÜRKLÜK, BAĞIMSIZLIK VE GÖĞ'Ü İFADE EDER. MAVİ ÖZGÜRLÜK, MAVİ SONSUZLUKTUR.

''UYUYAN MİLLETLER YA ÖLÜR,
    YA DA KÖLE OLARAK UYANIR''

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Etiketler

abdulrahman gurses, abdulvahid kuzeci, abdurrahman kizilay, abdurrahman kızılay, adil kalali türküleri, ali benna anam turkusu dinle, ali benna türküleri dinle, altın hızma azer bülbül mobil dowlant, aysun gültekin menim i, azeri hoyratlar, berhudar, bir mektup yazdim kerkuk kizina dedeler yadigari, dede yadigarı kalenin dibinde bir taş olaydım, hey hey men turkmanam mp3, hoyrat, hüsamettin subaşından altın hızma mülayim türküsü dinle, imran koç - altın hızma türküsü dinle, imran koc zeynelim türküsü, kas gunes olub ay olup dolanaydim basina mp3, kerkük, kerkük ağzı türküler, kerkük halk müziği, kerkük halk türküleri, kerkuk mahnisi mp3, kerkük mp3 indir, kerkük türkmen türküleri, kerkuk turku potpori, kerkuk turkuler incili sedef kol bağın dinle, kerkük türküleri, kerkük türküleri albüm indir, kerkük türküleri dedeler yadigarı video, kerkük türküleri indir, kerkük türküleri mp3, kerkük türküleri mp3 indir, kerkük şiirleri, kerkuke dustu yolum mp3, mobil mp3 indir kerkukle ilgili sarkilar, mp3 kerkük türküleri, nerde kaldı kerkükün güzel havasi şarkısı, nerde kaldı kerkükün güzel havası, neriman altındağ tüfekçi altın hızma, orhan hakalmaz kalk gedelim deli gönüz face, ramazan şenses kar etmez ahım sen gülizare, sabahkazanci, susenı mahmur yakası ızzet altınmeseden dınle, talat mehemut m.p.3, talat sönmez altın hızma, türkdünyasi, türkmen, türkmen hoyratı dedeler yadigarı, türkmen türküleri azeribalasi, türkmenistan türküleri mp3, turkmenistan turkulerı, türkmenstan.türküsü.mpe.3., www.turkutube.comturku_video_84_abdurahman_kizilay _altun_hizma.

Etiket Listesi