ABD'de polis şiddeti bir can daha aldı. Minneapolis eyaletinde dolandırıcılık suçuyla yakalanan bir kişi, polis tarafından ensesine bastırılarak nefessiz bırakıldı. POLİS, 'NEFES ALAMIYORUM' SÖZLERİNE KULAKLARINI TIKADI Yerde yüzüstü yatan adamın defalarcaNefes alamıyorum sözlerine aldırış etmeyen polis, adamın üstüne tüm gücüyle yüklendi. Polisin bu hareketi sonrası şüphelinin solunum yolları tıkandı. Minneapolis polisi gözaltına alınan kişinin daha sonra tıbbi problemden' dolayı

Bu konu 588 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
ABD'de polis, şüpheliyi boğarak öldürdü 588 Reviews

Konuyu değerlendir: ABD'de polis, şüpheliyi boğarak öldürdü

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 588 kez incelendi.

Türk Milliyetçisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3630
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    800
    @Türk Milliyetçisi

Standart ABD'de polis, şüpheliyi boğarak öldürdü

ABD'de polis şiddeti bir can daha aldı.

Minneapolis eyaletinde dolandırıcılık suçuyla yakalanan bir kişi, polis tarafından ensesine bastırılarak nefessiz bırakıldı.

POLİS, 'NEFES ALAMIYORUM' SÖZLERİNE KULAKLARINI TIKADI

Yerde yüzüstü yatan adamın defalarcaNefes alamıyorum sözlerine aldırış etmeyen polis, adamın üstüne tüm gücüyle yüklendi.
    Polisin bu hareketi sonrası şüphelinin solunum yolları tıkandı.

Minneapolis polisi gözaltına alınan kişinin daha sonra tıbbi problemden' dolayı öldüğünü açıkladı.

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

GÖRÜNTÜLERDE, GÖZALTINA ALINAN ADAM BİR SÜRE SONRA HAREKET ETMİYOR

Görüntülerde adamın bir süre sonra hareket etmediği görülüyor.
    İsmi açıklamayan şüphelinin Hennepin bölgesindeTıbbi Merkeze kaldırıldığı ve daha sonra vefat ettiği belirtildi.
    FBI yaptığı açıklamada, polislerin görevden uzaklaştırıldıkları ve soruşturmanın sürdüğü ifade edildi.

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: ABD'de polis, şüpheliyi boğarak öldürdü

Kategori: Dünya'dan Güncel Haberler

Konuyu Baslatan: Türk Milliyetçisi

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 588

Etiketler