Butun Forum Sitesi Arkadaslarima Selamlar. Amacimiz bu hayatta neler oluyorsa buradan paylasmak. Videolarimiz reklamsizdir ve bilgilendirme niteligi tasir. Adminlerden ricam beni banlamayin, cunku bilgilendirici paylasimlar yapiyorum. Varsa bir hatam oncelikle uyarin, sonra banlayin

Bu konu 832 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Saganak Yasami Olumsuz Etkiledi Haberi 832 Reviews

Konuyu değerlendir: Saganak Yasami Olumsuz Etkiledi Haberi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 832 kez incelendi.

alper198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    43
    Konular
    31
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @alper198

Standart Saganak Yasami Olumsuz Etkiledi Haberi

Butun Forum Sitesi Arkadaslarima Selamlar. Amacimiz bu hayatta neler oluyorsa buradan paylasmak. Videolarimiz reklamsizdir ve bilgilendirme niteligi tasir. Adminlerden ricam beni banlamayin, cunku bilgilendirici paylasimlar yapiyorum. Varsa bir hatam oncelikle uyarin, sonra banlayin

Saganak Yasami Olumsuz Etkiledi | Guncel Haberler

Edirne'de siddetini artiran saganak, yasami olumsuz etkiledi.Ogleden sonra etkisini artiran saganak, bazi cadde ve sokaklarda su birikmelerine neden oldu. Bazi vatandaslar ev ve is yerlerine su girmemesi icin onlem aldi.Trafik ekipleri suruculeri yogun kavsaklarda dikkatli seyretmeleri yonunde uyardi.Kesan ilcesinde de saganak etkili oldu.Meteoroloji Mudurlugu yetkilileri, hava sicakliginin 12 derece oldugu kentte yagislarin devam edecegini kaydetti.Ote yandan devam lodos nedeniyle bazi agaclarin dallari kirildi. -

Haber Videosunu Izle :

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Haberin Kaynagi :
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Etiketler :

Video Izle,
    haber,
    haberler,
    guncel haber,
    guncel haberler,

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Saganak Yasami Olumsuz Etkiledi Haberi

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: alper198

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 832