YIKIMA HAYIR GÜNCEL / 2013-03-22 16:06:21 http://www.ortadogugazetesi.net/images/haber/HaberRes_27984.jpg Haydi Türk milleti; Bu ülkenin sahipsiz olmadığını dosta-düşmana bir defa daha göster.  MHP'nin "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" mitinglerinin ilki bugün Bursa'da "kuruluş" temasıyla yapılıyor. Türkiye'nin AKP-PKK ortaklığı ile lime lime edilmek istendiği, Türk bayrağının suç sayıldığı, bölücü hainlerin azdığı, İmralı'daki katilin TBMM'ye talimat verme cüreti

Bu konu 1506 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Yıkıma hayır 1506 Reviews

  Konuyu değerlendir: Yıkıma hayır

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1506 kez incelendi.

 1. #1
  Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  14.08.2008
  Mesajlar
  20.316
  Konular
  10706
  Beğendikleri
  10
  Beğenileri
  185
  Tecrübe Puanı
  100
  @Emine

  Standart Yıkıma hayır

  YIKIMA HAYIR
  GÜNCEL / 2013-03-22 16:06:21  Haydi Türk milleti; Bu ülkenin sahipsiz olmadığını dosta-düşmana bir defa daha göster.

   

  MHP'nin "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" mitinglerinin ilki bugün Bursa'da "kuruluş" temasıyla yapılıyor. Türkiye'nin AKP-PKK ortaklığı ile lime lime edilmek istendiği, Türk bayrağının suç sayıldığı, bölücü hainlerin azdığı, İmralı'daki katilin TBMM'ye talimat verme cüreti gösterdiği, milli birliğin dinamitlendiği, milliyetçiliğin ayaklar altına alındığı bir ortamda, Bursa'nın vereceği mesaj ülkenin varlığı ve birliği açısından hayati bir önem taşıyor.

   

  "MİLLİ DEĞERLERİ KORU VE YAŞAT"

  Bursa mitinginde iktidara bu ihanet yolundan vazgeçmesi uyarısı, Türk milleti de bu rezil duruma seyirci kalmaması daveti yapılacak. Hayata geçirilmek istenen ihanet senaryosu millete şikayet edilecek. Saat 16.00'daki Bursa Kent meydanında yapılacak mitinge, ayrışmaya ve bölünmeye karşı ortak irade beyanında bulunmak ve kardeşlik atmosferini birlikte teneffüs etmek isteyen, Türk bayrağından gurur duyan herkes davet edildi.

  MHP'nin "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" mitinglerinin ilki bugün Bursa Kent meydanında "kuruluş" temasıyla yapılıyor. Türkiye'nin tarihinin en zor ve sıkıntılı dönemini yaşadığı, AKP-PKK ortaklığı ile lime lime edilmek istendiği, Türk bayrağının suç sayıldığı, bölücü hainlerin azdığı, İmralı'daki katilin TBMM'ye talimat verme cüreti gösterdiği, milli birliğin dinamitlendiği, milliyetçiliğin ayaklar altına alındığı bir ortamda, Bursa'nın vereceği mesaj ülkenin varlığı ve birliği açısından hayati bir önem taşıyor. MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin mitingde yapacağı konuşmada Nevruz bahanesiyle Diyarbakır'da sergilenen rezilliklerle bir cevap özelliği taşırken, bu ülkenin sahipsiz olmadığını da bir defa daha dosta düşmana gösterecek.

   

  YARIN SAAT 16.00'DA BURSA KENT MEYDANI

  Bursa mitinginde iktidara bu ihanet yolundan vazgeçmesi uyarısı, Türk milleti de bu rezil duruma seyirci kalmaması daveti yapılacak. Hayata geçirilmek istenen ihanet senaryosu millete şikayet edilecek ve ilk fırsatta bu rezilliğe sebep olanlara bir ders vermenin zamanının çoktan geldiği hatırlatılacak. Saat 16.00'daki Bursa Kent meydanında yapılacak mitinge, ayrışmaya ve bölünmeye karşı ortak irade beyanında bulunmak ve kardeşlik atmosferini birlikte teneffüs etmek isteyen, Türk bayrağından gurur duyan herkes davet edildi.  Semih Yalçın: Kirli oyunlara dur diyeceğiz

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Bursa mitinginde, Türkiye sevdalılarının işbirlikçi AKP iktidarının kirli oyunlarına dur diyeceğini söyledi. Mitingde atalarımızdan miras kalan birlik ve bütünlük ruhunun ölümsüzlüğünü haykırılacağını belirten Yalçın, "Yaşadığımız toprakları kucaklayan ulu çınarı bugüne kadar hiçbir çılgının yerinden sökemediğini, AKP iktidarının ve yol arkadaşlarının da buna asla güçlerinin yetmeyeceğini hatırlatacağız. Türk milletini meydana getiren unsurların birbirinden asla koparılmayacağını yüksek sesle duyuracağız" dedi.  BİN YILLIK TÜRK OLGUSU

  MHP; siyasi çizgisi itibariyle Türk tarihinde; özellikle de devlet-millet çizgisinde devamlılık görüşünü savunan bir parti olduğunu hatırlatan Semih Yalçın, "Kuruluş teması, sadece Osmanlı Devleti adıyla sınırlı değildir. Anadolu ve Rumeli topraklarında bin yıllık Türk egemenliğinin teessüsünü, kökleşmesini sembolize eden bir olgudur.  Bu olgu, Osmanlı Devleti'nden Türkiye Cumhuriyeti'ne ölümsüz bir cevher ve şuur h‰linde intikal etmiştir. Farklı din ve milliyetlerden unsurları bir arada ve kardeşçe yaşatan irade Türk milletine aittir. Cihanşümul bir din olan İslam, Türk milletinin dünyaya nizam verme ülküsünü besleyen ilahi bir kaynak olmuştur. Ne yazık ki varlığımıza kastedenler, düşmanca niyetlerinden vazgeçmemiştir." Dedi.  Yalçın sözlerini şöyle sürdürdü: "Osmanlı Devleti'nin kuruluşuyla kökleşen ve Cumhuriyet'le yeni bir veçhe kazanan Türk egemenliğine son vermek isteyen işbirlikçi bir zihniyet, aldatıcı projelerle halkın karşısına çıkmıştır. Mustafa Kemal Atatürk'ün Onuncu Yıl Nutku'nda büyük bir ferasetle haber verdiği gibi, bugün, " şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit etmiş " bir iktidar iş başındadır. Dalları besleyen ana gövde, şimdi büyük bir saldırı ve tehdit altındadır.  Ulu Türk çınarı yok edilmeye, ayrıştırma aşısıyla da dallarından yabancı fidanlar yetiştirilmeye çalışılmaktadır. AKP iktidarı tarafından milletimize dayatılan İmralı süreci, bu amaçla başlatılmıştır. Millet iradesinin şahlandığı İstiklal Harbi sonunda Batılı devletlerin yarım bıraktığı bir operasyon, eline BOP baltası verilmiş bir iktidar ve İmralı celladının kanlı testeresi kullanılarak tamamlanmak istenmektedir.

   

  AKP İKTİDARININ KİRLİ OYUNLARINA DUR DİYECEĞİZ

  Bütün bu nedenlerle Bursa'da yapılacak " Kuruluş Mitingi "nde; bu ihanet senaryosunu millete şik‰yet edeceğiz. Türkiye sevdalıları olarak, işbirlikçi AKP iktidarının kirli oyunlarına dur diyeceğiz. Atalarımızdan miras kalan birlik ve bütünlük ruhunun ölümsüzlüğünü haykıracağız. Yaşadığımız toprakları kucaklayan ulu çınarı bugüne kadar hiçbir çılgının yerinden sökemediğini, AKP iktidarının ve yol arkadaşlarının da buna asla güçlerinin yetmeyeceğini hatırlatacağız. Türk milletini meydana getiren unsurların birbirinden asla koparılmayacağını yüksek sesle duyuracağız.

  Bu vesileyle vatandaşlarımızı; MHP'nin Bursa mitingine katılmaya, ayrışmaya ve bölünmeye karşı ortak irade beyanına davet ediyoruz; kardeşlik atmosferini birlikte teneffüs etmeye çağırıyoruz."


  Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

        Konu: Yıkıma hayır

        Kategori: Gazete, Dergi, İnternetten Alıntılar

        Konuyu Baslatan: Emine

        Cevaplar: 0

        Görüntüleme: 1506


Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajinizi Degistirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Giriş