Kızılay'ın "Suriye İçin Bir Ekmek Bir Battaniyi" Kampanyası Devam EdiyorKars Kızılay Şube Başkanı Necati Dallı, Suriye'de yaşanan insanlık dışı dram nedeniyle Türk Kızılayı tarafından başlatılan "Suriye İçin Bir Ekmek bir Battaniye" yardım kampanyasının devam ettiğini belirttiKars Kızılay Şube Başkanı Necati Dallı, Suriye'de yaşanan insanlık dışı dram nedeniyle Türk Kızılayı tarafından başlatılan "Suriye İçin Bir Ekmek bir Battaniye" yardım kampanyasının devam ettiğini belirtti.Bu kampanya

Bu konu 1523 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Kızılay'ın "Suriye İçin Bir Ekmek Bir Battaniyi" Kampanyası Devam Ediyor 1523 Reviews

Konuyu değerlendir: Kızılay'ın "Suriye İçin Bir Ekmek Bir Battaniyi" Kampanyası Devam Ediyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1523 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart Kızılay'ın "Suriye İçin Bir Ekmek Bir Battaniyi" Kampanyası Devam Ediyor

Kızılay'ın "Suriye İçin Bir Ekmek Bir Battaniyi" Kampanyası Devam Ediyor

Kars Kızılay Şube Başkanı Necati Dallı, Suriye'de yaşanan insanlık dışı dram nedeniyle Türk Kızılayı tarafından başlatılan "Suriye İçin Bir Ekmek bir Battaniye" yardım kampanyasının devam ettiğini belirtti

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    Şube Başkanı Necati Dallı,
    'de yaşanan insanlık dışı dram nedeniyle
    tarafından başlatılan "
    İçin Bir Ekmek bir Battaniye" yardım kampanyasının devam ettiğini belirtti.
    Bu kampanya kapsamında bireysel ve kamusal bağış ve yardımların birinci aşamasının kullanılmış yaşam malzemelerinden oluştuğunu belirten Necati Dalı, bağışlanacak gıda maddelerinin ise ambalaj içerisinde bulunması ve son kullanma tarihlerinin de geçmiş olmaması gerektiği söyledi.
    'nın da desteğiyle "
    İçin Bir Ekmek Bir Battaniye" kampanyası ile kültürümüzün önemli bir parçası olan yardımlaşma geleneğinin en güzel örneklerinden birinin de hayata geçirildiğine dikkat çeken Necati Dallı, "
    olarak, bağışlarıyla faaliyetlerimize her zaman büyük destek veren Türk halkını "
    İçin Bir Ekmek Bir Battaniye" kampanyasına katkıda bulunmaya davet ediyoruz. Bağışlarınızı;
    'nın tüm operatörlerdeki 2868 numaralı SMS hattına 5TL değerinde bir mesaj atarak gerçekleştirebilir veya aşağıda yer alan Başbakanlık hesap numaraları aracılığı ile yapabilirsiniz. Ülkelerinde yaşanan savaş ortamından kaçarak
    'ye sığınan Suriyeli kardeşlerimiz, yaşadıkları bu zor dönemi Türk halkının desteği ile aşmaya çalışıyor. Olayların başladığı ilk günden itibaren yürütülen ve barınma, gıda, sağlık, eğitim ve daha pek çok alanı kapsayan insani yardım operasyonu ile
    , konuya ilişkin taşıdığı duyarlılığı en iyi şekilde gösteriyor. Yaşanan bu insanlık dramından etkilenen ve ekmek bulmakta bile zorlanan Suriyeliler için tüm
    birlik oluyor" dedi.
    Öte yandan Dallı,
    'ye yardım kampanyasının Başbakanlığın öncülüğünde,
    ,
    , AFAD ve diğer ilgili kurum ve kuruluşların katılımıyla başlatıldığını da kaydetti. -

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kızılay'ın "Suriye İçin Bir Ekmek Bir Battaniyi" Kampanyası Devam Ediyor

Kategori: Kars dan Haberler

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1523

Etiketler