http://rsm.haber365.com/H/1356682497_81_ciltbakim.jpg Dizi oyuncuları çoğunlukla çalışma saatlerinden ve yoğun makyaj dolayısıyla cilt problemlerinden şikayet eder. Sizin var mı böyle sorunlarınız? - Bir rahatsızlık geçirdim, yüzümde kist oluştu. Seyirci ergenlik sivilcesi olduğunu düşündü ama aslında kistik bir durumdu. Doktorumun bana verdiği ilaçlarla cildim düzeldi. Hiç kolay bir süreç değildi. CİLT BAKIM ÜRÜNLERİNDE NEYE DİKKAT EDERSİNİZ? - Doktorumun verdiği dermokozmetik

Bu konu 1402 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Yıldız Çağrı Atiksoy Cilt Sorununu İşte Böyle Çözdü! 1402 Reviews

Konuyu değerlendir: Yıldız Çağrı Atiksoy Cilt Sorununu İşte Böyle Çözdü!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1402 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart Yıldız Çağrı Atiksoy Cilt Sorununu İşte Böyle Çözdü!

Dizi oyuncuları çoğunlukla çalışma saatlerinden ve yoğun makyaj dolayısıyla cilt problemlerinden şikayet eder. Sizin var mı böyle sorunlarınız?

- Bir rahatsızlık geçirdim, yüzümde kist oluştu. Seyirci ergenlik sivilcesi olduğunu düşündü ama aslında kistik bir durumdu. Doktorumun bana verdiği ilaçlarla cildim düzeldi. Hiç kolay bir süreç değildi.

CİLT BAKIM ÜRÜNLERİNDE NEYE DİKKAT EDERSİNİZ?

- Doktorumun verdiği dermokozmetik ürün veya ilaçlar dışında hiçbir şey kullanmıyorum. Onun önermediği bir şeyi kesinlikle yüzüme değdirmem.

CİLT BAKIMI YAPIYOR MU DOKTORUNUZ?

- 15 günde bir cilt bakımı uyguluyor. Oksijen maskesiyle yüzümü temizliyor, böylece cildim daha canlı görünüyor. Saçlarıma badem yağı sürüyorum, çünkü sette çekilen fönler yüzünden yıpranıyor. Bir de masaj yaptırmayı çok severim.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Yıldız Çağrı Atiksoy Cilt Sorununu İşte Böyle Çözdü!

Kategori: Bilinmesi Gerekenler

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1402

Etiketler