Pardus ile 3G Bağlantı Pardus ile 3G Bağlantı Pardus 2011 ile birlikte Ağ Yöneticisini kullanarak Avea, Turkcell ve Vodafone 3G internet servislerininden yararlanabilirsiniz. Pardus üzerinde 3G İnternet bağlantısı kurulumu ile ilgili Pardus gönüllüleri tarafından hazırlanan belgelere PardusWiki'nin ilgili maddelerinden ulaşabilirsiniz: Belge adresi: PardusWiki: 3G modemler http://tr.pardus-wiki.org/3G_modemler

Bu konu 1705 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Pardus ile 3G Bağlantı [Bütün Operatörler Anlatım] 1705 Reviews

Konuyu değerlendir: Pardus ile 3G Bağlantı [Bütün Operatörler Anlatım]

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1705 kez incelendi.

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Standart Pardus ile 3G Bağlantı [Bütün Operatörler Anlatım]

Pardus ile 3G Bağlantı [Bütün Operatörler Anlatım]

Pardus ile 3G Bağlantı

Pardus 2011 ile birlikte Ağ Yöneticisini kullanarak Avea, Turkcell ve Vodafone 3G internet servislerininden yararlanabilirsiniz. Pardus üzerinde 3G İnternet bağlantısı kurulumu ile ilgili Pardus gönüllüleri tarafından hazırlanan belgelere PardusWiki'nin ilgili maddelerinden ulaşabilirsiniz:

Belge adresi: PardusWiki: 3G modemler

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Alt belgeler:

Avea ile 3G İnternet bağlantısı

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    Turkcell ile 3G İnternet bağlantısı

Vodafone ile 3G İnternet bağlantısı

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer belgeler:

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer belgeler:

ADSL modemler

NASIL:Kablosuz ağ bağlantısı kurmak

Bluetooth aygıtları

NASILNS adreslerini değiştirmek

NASILosya paylaşımı

Not: Pardus'un belgeleme merkezi olan PardusWiki

gönüllü katkıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Eğer siz de Pardus belgeleme çalışmalarına katkı vermek istyorsanız, PardusWiki Temel Yazım Klavuzu'nu

okuyarak ilk adımı atabilir ve kolayca katkı vermeye başlayabilirsiniz.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Pardus ile 3G Bağlantı [Bütün Operatörler Anlatım]

Kategori: Mobil İşletim Sistemleri

Konuyu Baslatan: Azeribalasi

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1705

Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Etiketler