http://img250.imageshack.us/img250/7297/brakbeniyalnizliimanb98yg.jpg Bırak Beni YaLnızLığıma. . ! Belki bir hayaldi öncesinde. . Adın konmuş aşk dilinde. . Bense senin sadece imkansızındım. . . Seni gördüğüm ilk anda başladı her şey ve sonrasında tanımadığım bir heyecan tatmadığım bir mutluluk oldun. Gözlerimi kapadım bu mutluluk hiç bitmesin istedim. Gözlerimi öyle sıkı kapadım ki sen giderken bile açmadım onları. Bir gün dönecek dedim. Evet bir gün dönecek ve ben gözlerimi

Bu konu 905 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Bırak Beni YaLnızLığıma. . ! 905 Reviews

Konuyu değerlendir: Bırak Beni YaLnızLığıma. . !

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 905 kez incelendi.

alonehc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1250
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    904
    @alonehc

Standart Bırak Beni YaLnızLığıma. . !

Bırak Beni YaLnızLığıma. . !

Belki bir hayaldi öncesinde. .
    Adın konmuş aşk dilinde. .
    Bense senin sadece imkansızındım. . .

Seni gördüğüm ilk anda başladı her şey ve sonrasında tanımadığım bir heyecan tatmadığım bir mutluluk oldun. Gözlerimi kapadım bu mutluluk hiç bitmesin istedim. Gözlerimi öyle sıkı kapadım ki sen giderken bile açmadım onları. Bir gün dönecek dedim. Evet bir gün dönecek ve ben gözlerimi tekrar heyecanla ve mutluluğa açacaktım. .

Kelimeler tükenirken dilimde. .
    Bir sen bitmedin bak içimde. .
    Aslında bunu senden beklemezdim ki. .
    .

Birinin hayata gözlerini kapaması ne demek bilir misin? Hayatla bağlarını koparması artık bir hayali yaşaması. İçindeki umudu hiç yitirmeden yaşatması.. Ve her sabah o hayalin gülüşü ile güne başlaması. .

Hangi yalan. . ? Hangi sebep. . ?
    Cevabın yok. . Bitti demek. . .
    Kim bilir belki de ben senin korkularındım. . .

Zaman geçiyor ve ben bu geçen zamana inat seni daha büyük bir özlemle daha büyük bir sevgi ile bekliyorum. Gözlerimi açmak gerçekleri kabullenmek istemiyorum. Ben kendi gerçeklerimi seviyorum onlar yakmıyor canımı. Düşünsene geliyorsun kapıyı açıyorum karşımda sen.. Tek kelime etmeden sarılıyorum. Yine sana dokunmaya bile kıyamıyorum ve saatlerce seni izliyorum. .

Zorundasın zorundayız. .
    Sense hangi yolun sonundasın. . ?
    Belki de sakladığın birşey var. . .

Biliyorum ki zaman ilerledikçe değişecek her şey. Kendi gerçeklerim kanatacak yaralarımı yeniden. Gözlerimi açarsam bu acı biraz olsun diner mi diye düşünüyorum. Senin istediğin gibi gidişini kabullenebilir miyim. . ?

Şayet biri varsa aramızda. .
    Çığlıklarım yalnızlığa. .
    Bu ayrılık akşamında. .
    Gözyaşıma boğuldu dünya. . .

Ve bir gün gözlerimi açtım. İşte o an canım hiç acımadığı kadar acıdı... Keşke gözlerimi hiç açmasaydım keşke umudumu yok etmeseydim. Görmeye başladığım an umutlarımın bittiği görmediğim zamanlarda anlamı olan şeylerinde anlamını kaybettiği an oldu. Seviyordum sevginin kör olmak olmadığını da biliyordum. .

Geçte olsa görmeye başladım. .
    Beni sevmediğini artık beni istemediğini gördüm. . Sonum oldu. . .
    Benim sonum senin doğum günün olsun. . Doğum Günün Kutlu Olsun. . !

Sorma bana sensizliği. .
    Sorma bana gücün yoksa! . .
    Gelen aynı. . Giden aynı. . .
    Bırak beni yalnızlığıma
    ! . .

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Bırak Beni YaLnızLığıma. . !

Kategori: Türkce Şiirler

Konuyu Baslatan: alonehc

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 905

Her şey bir tebessüm kadar uzak..

Tebessüm mü..?

Oda yere düşen bir kristal gülün çıkardığı sesi resme yansıtan ressamın elinde..!

Kod:
    2566342 . ... ... .. .. .. ... All Legal And İllegal Right Reserved..!

Etiketler