Kol ve bacakları sürekli yerinden çıkıyor Galler'de yaşayan 17 yaşındaki Phoebe Bruce isimli kızın, genetik bir problemden dolayı her gün kol ve bacakları yerinden çıkıyor http://c1208.hizliresim.com/10/u/c9j0j.jpg Galler Hawarden'de yaşayan 17 yaşındaki Phoebe Bruce isimli kız, çok zayıf olan kollajenler nedeniyle kol ve bacakları yuvasında durmuyor. Ehlers-Danlos sendromu yaşıyan Bruce, her gün en az bir kere eklemlerinin yerinden çıkmasının acısını

Bu konu 961 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Kol ve bacakları sürekli yerinden çıkıyor 961 Reviews

Konuyu değerlendir: Kol ve bacakları sürekli yerinden çıkıyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 961 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart Kol ve bacakları sürekli yerinden çıkıyor

Kol ve bacakları sürekli yerinden çıkıyor

Galler'de yaşayan 17 yaşındaki Phoebe Bruce isimli kızın, genetik bir problemden dolayı her gün kol ve bacakları yerinden çıkıyor

Galler Hawarden'de yaşayan 17 yaşındaki Phoebe Bruce isimli kız, çok zayıf olan kollajenler nedeniyle kol ve bacakları yuvasında durmuyor. Ehlers-Danlos sendromu yaşıyan Bruce, her gün en az bir kere eklemlerinin yerinden çıkmasının acısını çekiyor.

The Huffington Post sitesinde yer alan habere göre; Bruce, "Çoğu zaman bacaklarımı yuvasına ben sokuyorum. Ama kollarım çıktığı zaman bir şey yapamıyorum" diyor.

Bu genetik bozukluğu doğumundan itibaren yaşayan Bruce, okula da tekerlekli sandalyeyle gidiyor. Bir kere alışveriş merkezine gittiğini ve orada omuzunun çıktığını, hemen ambulans çağrılarak hastaneye kaldırıldığını anlatan Bruce, hastane personelinin artık kendisini tanıdığını ifade etti.

Bazılarında hafif bazılarında da hayatı tehlikeye sokacak derecede ağır seyreden bu hastalığın tedavisi yok.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kol ve bacakları sürekli yerinden çıkıyor

Kategori: Enteresan,Yaşanmış Olaylar

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 961

Etiketler