http://1.bp.blogspot.com/-alX8Q-qVUD0/TzV6UgdVErI/AAAAAAAAAHA/cPJTfpOFR2I/s400/canım+yanıyor.png Eskiden adını duymam yeterliydi canımın yanması için Şimdi canım yanmıyor artık. Giderek daha da hissizleşiyorum. Eskiden resmini görmem yeterdi gözyaşı dökmem için Şimdi ağlamıyorum artık. Göz pınarlarımda akacak yaş kalmadı. Eskiden seni başkasının kollarında görünce çıldırır kendimi kaybederdim,bazende isyan ederdim.. Şimdi hiç bir tepki vermiyorum artık. giderek alışıyorum seni

Bu konu 3441 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
canım yanmıyor artık 3441 Reviews

Konuyu değerlendir: canım yanmıyor artık

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3441 kez incelendi.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart canım yanmıyor artık

Eskiden adını duymam yeterliydi canımın yanması için Şimdi canım yanmıyor artık.
    Giderek daha da hissizleşiyorum. Eskiden resmini görmem yeterdi gözyaşı dökmem için Şimdi ağlamıyorum artık.
    Göz pınarlarımda akacak yaş kalmadı. Eskiden seni başkasının kollarında görünce çıldırır kendimi kaybederdim,bazende isyan ederdim..
    Şimdi hiç bir tepki vermiyorum artık. giderek alışıyorum seni başkasının kollarında görmeye... Eskiden çok severdim seni, unutamam derdim
    Şimdi giderek unutuyorum galiba, alışıyorum sensizliğe, canım yanmıyor artık eskisi gibi..

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: canım yanmıyor artık

Kategori: Türkce Şiirler

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 3441

K_H-zade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    108
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    564
    @K_H-zade

hickimse vazgecilmez ve unutulmaz diildir ki, sadece vazgecmeyi unutmayi istemez insan

Etiketler