Iğdır Valiliğinden 4000 Aileye Ramazan Yardımı http://yesiligdir.com/media/k2/items/cache/136a3466120c11b6f56248e118b450ea_L.jpg Iğdır Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca; Ramazan Ayı münasebetiyle ayni ve nakdi yardımlar başlatılmıştır. Iğdır Valisi Amir Çiçek’in başkanlığında toplanan Mütevelli Heyeti’nin yapmış olduğu değerlendirme toplantısında; öncelikle Merkez İlçe

Bu konu 1306 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Iğdır Valiliğinden 4000 Aileye Ramazan Yardımı 1306 Reviews

Konuyu değerlendir: Iğdır Valiliğinden 4000 Aileye Ramazan Yardımı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1306 kez incelendi.

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    149
    Beğenileri
    35
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Standart Iğdır Valiliğinden 4000 Aileye Ramazan Yardımı

Iğdır Valiliğinden 4000 Aileye Ramazan Yardımı

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Iğdır Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca; Ramazan Ayı münasebetiyle ayni ve nakdi yardımlar başlatılmıştır.

Iğdır Valisi Amir Çiçek’in başkanlığında toplanan Mütevelli Heyeti’nin yapmış olduğu değerlendirme toplantısında; öncelikle Merkez İlçe genelinde maddi durumu en zayıf olan aileler tespit edilerek 4000 aileye 100 TL olmak üzere 400.000 TL yardım yapılmasına karar verildi
    Vali Amir Çiçek,”Yapılan tespit sonucunda kırsal kesimde 1.000, kent merkezinde ise 3.000 aile olmak üzere 4.000 aileden oluşan Ramazan Ayı yardım listesi hazırlanmıştır. Oluşturulan liste neticesinde, önümüzdeki hafta itibariyle bu vatandaşlarımıza yapılacak olan ayni ve nakdi yardımlarımız Valiliğimizce ulaştırılacaktır. Ramazan Ayı’nda Merkez İlçe genelinde 400.000 TL yardım yapma imkanı doğmuştur.” dedi.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Iğdır Valiliğinden 4000 Aileye Ramazan Yardımı

Kategori: Iğdır dan Haberler

Konuyu Baslatan: Azeribalasi

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1306

Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Etiketler