TUNCAY GÜNEYe GÖRE ERGENEKON'UN BEYİN TAKIMI Ergenekon Terör Örgütü'nün karakutusu Tuncay Güney, 2001'de verdiği ifadede Ergenekon'un çekirdek kadrosunu açıklıyor. İşte müthiş iddia: Tuncay Güney, 2001 yılında polis şefi Adil Serdar Saçan'a verdiği ifadede Ergenekon Örgütü'nün çekirdek kadrosunun kimlerden oluştuğunu açıkladı. Güney'in verdiği tüm isimler emekli general ve paşalar. Ergenekon'un 12 kişilik beyin takımı olduğunu iddia eden Tuncay Güney bu isimlerden şöyle açıkladı:

Bu konu 1757 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
Ergenekon'un beyin takımı 1757 Reviews

Konuyu değerlendir: Ergenekon'un beyin takımı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1757 kez incelendi.

Watan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    151
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    595
    @Watan

Standart Ergenekon'un beyin takımı

TUNCAY GÜNEYe GÖRE ERGENEKON'UN BEYİN TAKIMI

Ergenekon Terör Örgütü'nün karakutusu Tuncay Güney, 2001'de verdiği ifadede Ergenekon'un çekirdek kadrosunu açıklıyor. İşte müthiş iddia:

Tuncay Güney, 2001 yılında polis şefi Adil Serdar Saçan'a verdiği ifadede Ergenekon Örgütü'nün çekirdek kadrosunun kimlerden oluştuğunu açıkladı. Güney'in verdiği tüm isimler emekli general ve paşalar.

Ergenekon'un 12 kişilik beyin takımı olduğunu iddia eden Tuncay Güney bu isimlerden şöyle açıkladı:

Eski Genelkurmay Başkanı emekli Ogeneral İsmail Hakkı Karadayı,
    Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Necip Torumtay,
    Eski Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Teoman Koman,
    Eski Jandarma Genel Komutanı emekli Orgeneral Rasim Betir,
    Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı emekli Oramiral Güven Erkaya,
    Emekli Tümgeneral Nejat Müldür,
    Emekli Tümgeneral Osman Özbek,
    Emekli Tuğgeneral Engin Hoş,
    Emekli Tuğgeneral Veli Küçük.

GÜNEY'den TÜRKİYE'yi sarsacak iddalar

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

susurluk'ta Weli KÜÇÜK'ü ilk ÖZKÖK aradı

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

GÜNEY'in 2001 de polise werdiği ifade BÖLÜM 1

BÖLÜM 2

BÖLÜM 3

BÖLÜM 4

BÖLÜM 5

BAYKAL'ın deşifre ettiği MİT'ci

Bence çok haklı.! iyi dinleyiniz..

ALINTIDIR.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Ergenekon'un beyin takımı

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Watan

Cevaplar: 5

Görüntüleme: 1757

Konu Watan tarafından (17.01.2009 Saat 16:41 ) değiş;tirilmiş;tir.

Konular
    151
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    595
    @Watan

Bu adam belkide bu örgütün bir ajanı olabilir ama gerçekten dediklerinin çoğu doğru çıkıyor..
    Kişisel hesaplaşmamı yada örgütten atılmanın sonucumu onu bilemem ama bu adam dewletin iç yüzünü herşeyiyle görmüş...
    Dewlet sandığımız şeyin üstündeki güçleri biliyor.
    Belki zamanında onlarla beraber çalışmış ama bu söylediklerinin ciddiye alınmaması gerektiğini göstermez asla..

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1048
    @Dygsuz

Ne garip bir olay, beyin takımı ise insanı hayrete düşürüyor. Tuncay Güney'in 2001 deki sorgusunu ise hem üzülerek hemde hayretle dinledim.

Konular
    151
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    595
    @Watan

Alıntı MeÇuLaSiQ Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Devleti yillardir yeyib bitirdiler. Teror deyilen shey yillardir bitmir. Nedeni iste bu gibi ceteler. Eski bir kumandan vardi ahmet cem ersever deye aciklamalarini okusanir kaniniz donar. Kitap halinde var soner yalcin imzali.
    Keşke kitabın adını yazsan yada netten bula bileceğimiz bir adres işaret etsen mechulcan..

Ben şahsen bu çeteleri bir şirket yönetimi gibi düşünüyorum..
    Büyük bir şirketin, patrondan sonra koordinatörü,müdürü,muhasebecisi,pazarlamacısı, tahsilatcısı,nakliye we dağıtımcısı ws olurya!
    işte bu kanıbozuk watan hainlerininde örgütlenmesi böyledir bence..
    Şimdi bu yargılananlar sadece dağıtımcılarından bazıları.
    Henüz işin başında olunmasına rağmen, en sonunda müdürü sonra koordinatörü daha sonrada patronu kim olacak acaba bunu çok merak ediyorum şahsen.

Watan uğruna ewladını TÜRKİYE ORDUSUNA kurban yollayan anaların !
    Güneydoğuda sawaşırken şehit düşen ewladının naaşı geldiyinde, WATAN SAĞOLSUN diyen babaların !
    Her alışwerişinde dewletine wergi weren özellikle ordumuz kalkınsın diyen zengininden fakirine bu insanların !
    Millet olarak öwünecek tek şeyimiz dediğimiz ordumuzun hakkını nasıl ödeyecekler bu kanı bozuklar ?
    Konu Watan tarafından (17.01.2009 Saat 15:50 ) değiş;tirilmiş;tir.

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Yıllardır ülkede herkesin en güvendiği , daha doğrusu tek güvendiği birim olan ordumuzun en üst yönetim seviyesine Genelkurmay başkanlığına kadar yükselmiş kişilerin, meğer ordunun adını kullanarak ülkeyi eritmek için nasıl mesailer ve düzenbazlıklar yaptığının kanıtıdır bu.
    Derin devlet ve bağlantılarına yönelik bu çetenin, bu ülkenin verdiği yetkileri yine bu ülke aleyhinde kullanarak ülkedeki birçok faili meçhul cinayetlerde ve katliamlarda parmakları olduğu görüşündeyim. İşin enteresan tarafı bu işbirliğinin içinde: askeri erkan, akademik erkan,siyasi erkan ve madya gibi çok geniş bir kitlenin olmasıdır. Allah hakkımızda hayır eylesin inşallah bekleyelim bakalım daha işin içinden neler çıkacak.
    Bu arada bu önemli paylaşımın için emeğine sağlık watan kardeşim..
    Kralların taçları beni bağlar büyümü
    Orduları açamaz gönlümdeki düğümü
    Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü
    Bin cihana değişmem şu öksüz TÜRKLÜĞÜMÜ..

Konular
    151
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    595
    @Watan

Bu konuyu ilk açtığımda linkleri alabileceğim bir adres bulamamıştım.
    Şimdi buldum ekledim we sizlerle yeniden paylaşayım istedim..