Dünyanın dar geldiği anlardan biridir,hele bide kendimi kontrol edemeyecek yani sakinleştiremeyecek kadar kötüysem durum vahim demektir Kimse yardım edemez işte o an genelde ağlarken nefes alamdığımı, boğulduğumu,daraldığımı söyler dururum.Başka kelime yoktur o an için benim kullanıcam... Ağladığım an kurtulduğum andır ağlayamazsam yandı (etraftakiler) içimde herkesi ve herşeyi dağıtacak bi güç olur ve yiyosa hakim ol kendine! O an sekinleşmemi söyleyen herkese sinir olurum, bide ters

Bu konu 1765 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
Bana göre depresyon. 1765 Reviews

Konuyu değerlendir: Bana göre depresyon.

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1765 kez incelendi.

Yasemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    496
    @Yasemen

Standart Bana göre depresyon.

Dünyanın dar geldiği anlardan biridir,hele bide kendimi kontrol edemeyecek yani sakinleştiremeyecek kadar kötüysem durum vahim demektir
    Kimse yardım edemez işte o an genelde ağlarken nefes alamdığımı, boğulduğumu,daraldığımı söyler dururum.Başka kelime yoktur o an için benim kullanıcam...
    Ağladığım an kurtulduğum andır ağlayamazsam yandı (etraftakiler) içimde herkesi ve herşeyi dağıtacak bi güç olur ve yiyosa hakim ol kendine!
    O an sekinleşmemi söyleyen herkese sinir olurum, bide ters konuşan insanlara bura çok kötü oluyo
    ama üzgünüm o an kendime hakim olmıyorum

Acaba böyle durumlarda siz nasıl oluyorsunuz ?

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Bana göre depresyon.

Kategori: Psikoloji

Konuyu Baslatan: Yasemen

Cevaplar: 5

Görüntüleme: 1765

DoĞu
    DoĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende deprasyona girerim ama öle dagıtcak kadar deil

tabi bu durumdan kuırtulmak baya bir insanın zamanını ve

gücünü aldıda kesin benimde bazen tükendin anlar olmustur.
    Konu S€®C€ tarafından (29.01.2009 Saat 12:35 ) değiş;tirilmiş;tir.

S€®C€
    S€®C€ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

En çekilmez olduğum zamanlar.Bu dönemler oluyor...

Elif78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Elif78

Standart depresyon degil

merhaba yasemen, yazini okudum, senin bu durumun her insanda olan bir seydi, o anda sen sinir krizi gecirirsen yani korkma depresyonda degilsen. sen o anda bir seye sinirlenirsen dunyayi dagitip yakip kul etmek istiyirsen ama olaya baktigin zaman aslinda olay ufacik bi seydi, asil sen hele bi derinlere in, bastirilmis acilarinin tercumani olmaya calis, gor bak atacaksan ustunden, hec bir aciyi bastirma kendi oz dunyanda, ne kadar uzun zaman gecerse patlamanda bir o kadar felaket olur, menim sana bir ablan olarak tavsiyem, canin aglamakmi istiyir agla, bagirmakmi istyir bagir ama ne olarsa olsun icine atma. yillar ele cabuk gecirki, insanin aklina bir sey kalmir, sonra diyersen mene niye ne olduki bele sinir krizi gecirdim, yada durduk yerde agladim diye oz ozuyu yeyip bitirersen. Bele seyler insan oglunda olar, hergunumuz ayni kecmir. Gun ola senin burdan iyi halinida okuyaram. Allah zor ve cetin gunlerinde her daim yaninda olsun, ,guzel gunlerindede yaninda olsun. opurem seni ozuye eyi bak

Yasemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    496
    @Yasemen

Elif abla çok iyi diyorsun,hoş diyorsun ama burda o anki psikolojiyi paylaşıyorum.Ne yapmamız gerektiğini değil.Ama sende yorumunla konuyu tamamlamış oldun.İnsan o anki durumdan dediğin gibi yaparak kurtulabilir.Tşkler paylaşımlarını beklerim her zaman.Sende kendine iyi bak.

GARAGIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    545
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    604
    @GARAGIZ

Depresyon deildir o da sinir krizi diyelim çünkü depresyon allah göstermesin öle etrafi dagitmakla kirip dökmekle geçiçek bi şey deil gibi geliyo bana aksine depresyonda olan insanlar gayet sakin etrafla ilgisi olmayan kendini dinleyen insanlardır dey tahmin ediyorum ..ama depresyon öleyse bu günlerde kimse yaklaşmasın bana fena yaparım inanın aksine dedigim gibi bu depresyonsa konuşmam bi kere ben ,susarım ,ters cvb. veririm ,kendi başıma kalmayı isterim ne biliyim allah yardım etsin herkese offffffffffffff zor işler bunlar