Eğitim-Sen'den Kck Soruşturmasına Tepki Terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması KCK'ya yönelik soruşturma kapsamındaki tutuklamaları AK Parti Yalova İl Başkanlığı önünde protesto etmek isteyen Eğitim-Sen üyelerine polis müdahale etti. Terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması kck'ya yönelik soruşturma kapsamındaki tutuklamaları Ak Parti Yalova İl Başkanlığı önünde protesto etmek isteyen Eğitim-Sen üyelerine polis müdahale etti. KESK'e bağlı Eğitim-Sen Yalova Şubesi üyeleri Yalı

Bu konu 852 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Eğitim-Sen'den Kck Soruşturmasına Tepki 852 Reviews

Konuyu değerlendir: Eğitim-Sen'den Kck Soruşturmasına Tepki

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 852 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart Eğitim-Sen'den Kck Soruşturmasına Tepki

Eğitim-Sen'den Kck Soruşturmasına Tepki

Terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması KCK'ya yönelik soruşturma kapsamındaki tutuklamaları AK Parti Yalova İl Başkanlığı önünde protesto etmek isteyen Eğitim-Sen üyelerine polis müdahale etti.

Terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması kck'ya yönelik soruşturma kapsamındaki tutuklamaları Ak Parti Yalova İl Başkanlığı önünde protesto etmek isteyen Eğitim-Sen üyelerine polis müdahale etti.

KESK'e bağlı Eğitim-Sen Yalova Şubesi üyeleri Yalı Caddesi'ndeki sendika binası önünde toplandı. Ak Parti İl Başkanlığı önünde eylem yapmak üzere yürüyüşe geçen 50 kişilik gruba polis izin vermedi.

Emniyet yetkililerinin uyarılarına rağmen dağılmamakta ısrar eden grup bu kez Cumhuriyet Caddesi'ndeki kaldırımda oturma eylemi yaptı. Polisin "Dağılın" uyarısına uymayan gruba bazı BDP'liler de destek verdi. Bunun üzerine polis ekipleri, uyarıları dikkate almayan gruba müdahale etti.

Yaşanan arbedede bazı sendika üyeleri hafif yaralanırken, 30 kişi gözaltına alındı.

Zanlılardan 12'si emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Muhabir: Erhan Erdoğan / Nedim Güler
    Yayıncı: Murat Taydaş - Yalova

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Eğitim-Sen'den Kck Soruşturmasına Tepki

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 852

Etiketler