Kullanıcı Tag Listesi

Hepimizin bildiyi gibi bazi televizyon kanallarinda cesitli yarismalar yapilmaktadir. Ve bu yarismalara canli Telefon baglantisi yapilabiliyor. Fakat ne yazikki halkimiz bazi konularda tam olarak bilgilendirilmiyor. Canli yayin esnasinda sadece bi aramak 50 yada 70 cent olarak gösteriliyor. Yarismamin baslangicinda cok basit sorular soruluyor ve düsük bi miktar karsiliginda hemen birileri ariyor ve hatti düsürerek yarismaya katiliyor (Tebrikler) ama sorular genisledikce izleyicilerin daha cok

Bu konu 917 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Tv kanallarındakı yarısmalar 917 Reviews

Konuyu değerlendir: Tv kanallarındakı yarısmalar

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 917 kez incelendi.

Doktor Amca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1062
    Beğendikleri
    11
    Beğenileri
    12
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    100
    @Doktor Amca

Standart Tv kanallarındakı yarısmalar

Hepimizin bildiyi gibi bazi televizyon kanallarinda cesitli yarismalar yapilmaktadir. Ve bu yarismalara canli Telefon baglantisi yapilabiliyor. Fakat ne yazikki halkimiz bazi konularda tam olarak bilgilendirilmiyor. Canli yayin esnasinda sadece bi aramak 50 yada 70 cent olarak gösteriliyor. Yarismamin baslangicinda cok basit sorular soruluyor ve düsük bi miktar karsiliginda hemen birileri ariyor ve hatti düsürerek yarismaya katiliyor (Tebrikler) ama sorular genisledikce izleyicilerin daha cok aramalari isteniliyor iste o an bütün hatlar kilitleniyor bu kilitlenme cok sayida kisinin aramasindan deyil yarismayi yönlendirenler tarafindan kilitleniliyor kasitlica yani. iste bu yüzden daha cok arandigindan dolayi hediye olarak dagitilan paralarin kat kat fazlasida o TV kanalina gidiyor. tahminimizdirki zor olan sorularida sans eseri tutturan yarismacilarin coguda TV kanallarinin kendi bireyleridir. böylece defalarca aramadan dolayi kazanilan para ve o an yayina katilan yarismacininda aldigi yüksek miktardaki para ödülüde yine ayni kasaya giriyor. Bize düsen sadece bu gibi sans oyunlarina aldanip böyle Telefon numaralarini aramamaktir. Sonucta elimize gecen telefon faturasindada göreceyizki ödemek zorunda oldugumuz miktarin yüksek oldugunu.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Tv kanallarındakı yarısmalar

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: Doktor Amca

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 917

Ben dostlarımı ne kalbimle ,
    Ne de aklımla severim...
    Olur ya... Kalp durur... Akıl unutur...
    Ben dostlarımı ruhumla severim...
    O , ne durur... Ne de unutur...

Axtardim men seni yuxularimda..
    seninle sensiz oldum xeyallarimda..
    ömür yollarimiz ayri olsada...
    bir ömür yasadim bakislarinda...

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    932
    @Dygsuz

Eşim bir yarışma programını aramış,ay sonunda gelen fatura 125 tl idi paşa paşa ödedi.)

Yer imleri