Ben geçmişim. Senin genellikle gündeminde olmayan ve sana ait, seninle beraber yaşayan… Uzun geçmişinin son halkasıyım. Seni bugüne bırakıp sonsuzluk okyanusunda kayboluyorum. Ama giderken sana, benimle paylaştığın şeyleri bırakıyorum. Yenilgilerini, zaferlerini, umutlarını, kaygılarını, sevinçlerini, kederlerini… Dediğim gibi HER ŞEYİ… Evet, senden ayrılıyorum. Aynı zamanda, bu, beni senden tamamen kopartmayacak.

Bu konu 1445 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
"Dün"den size kısa bir mesaj.... 1445 Reviews

Konuyu değerlendir: "Dün"den size kısa bir mesaj....

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1445 kez incelendi.

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1048
    @Dygsuz

Standart "Dün"den size kısa bir mesaj....

Ben geçmişim.

Senin genellikle gündeminde olmayan ve sana ait, seninle beraber yaşayan…

Uzun geçmişinin son halkasıyım. Seni bugüne bırakıp sonsuzluk okyanusunda kayboluyorum. Ama giderken sana, benimle paylaştığın şeyleri bırakıyorum. Yenilgilerini, zaferlerini, umutlarını, kaygılarını, sevinçlerini, kederlerini…

Dediğim gibi HER ŞEYİ…

Evet, senden ayrılıyorum. Aynı zamanda, bu, beni senden tamamen kopartmayacak.

İyi de olsam, kötü de olsam, ben, sana aitim.

Üzerimde sana ait silinmeyecek izler taşıyorum. Ben SEN’im.

Yorgunum.
    Çünkü üstümde çok değerli bilgiler ve tecrübeler taşıyorum. Belki de bana dair her şeyi hatırlamaktan hoşlanmıyorsun.

Ben Dün’üm. Bana barış elini uzatmak ya da uzatmamak senin elinde. Giderken senden küs ayrılmak istemiyorum. Çünkü biliyorum ki, benimle barışırsan, bu senin bugününe ve yarınına güç katacak, onları daha değerli kılacak. Eğer dargın ayrılırsak, bu senin bilgilerini ve deneyimlerini göz ardı edeceğini gösterir ki bu da seni zayıflatır, hayata ve yarınlara karşı sahip olduğun enerjiyi düşürür. Ve beni değersiz kılar…

Ben Dün’üm. Bana karşı sırtını dönme. Çünkü sana sunduklarım senin için birer referans oluşturacak. Tecrübelerin, senin için kılavuzluk edecek.

Daha başarılı olman için, daha umutlu olmak için, geleceke daha hızlı yükselmen için her zaman destek vereceğim…

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: "Dün"den size kısa bir mesaj....

Kategori: Psikoloji

Konuyu Baslatan: Dygsuz

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1445

Etiketler