Alevi Konfederasyonu’nun Sivas olaylarıyla ilgili açılan davada bazı sanıkların zaman aşımından faydalanmasından dolayı düzenleyeceği yürüyüş nedeniyle İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Kadıköy’deki bazı yolların araç trafiğine kapatılacağını açıkladı. Kadıköy Meydanı’nda 12.00'da düzenlenecek gösteri nedeniyle meydan ve meydana çıkan yollar ile ilgili trafik düzenlemesi yeniden yapıldı. Gösteriye katılım ve gösteri sonrası dağılım güzergahları dikkate alınarak trafik akışı yeniden düzenlendi.

Bu konu 993 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
İstanbul'da bugün trafik kapanacak! 993 Reviews

Konuyu değerlendir: İstanbul'da bugün trafik kapanacak!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 993 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart İstanbul'da bugün trafik kapanacak!

Alevi Konfederasyonu’nun Sivas olaylarıyla ilgili açılan davada bazı sanıkların zaman aşımından faydalanmasından dolayı düzenleyeceği yürüyüş nedeniyle
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    , Kadıköy’deki bazı yolların araç trafiğine kapatılacağını açıkladı.

Kadıköy Meydanı’nda 12.00'da düzenlenecek gösteri nedeniyle meydan ve meydana çıkan yollar ile ilgili trafik düzenlemesi yeniden yapıldı. Gösteriye katılım ve gösteri sonrası dağılım güzergahları dikkate alınarak trafik akışı yeniden düzenlendi. Trafiğe kapalı yollar ve alternatif güzergahlar şu şekilde belirlendi:

Kadıköy Belediyesi önünden Söğütlüçeşme Caddesi istikameti ile Rıhtım Caddesi’ne inen bütün ara sokaklar ve Rıhtım Caddesi, Boğa Meydanı’ndan Rıhtım Caddesi’ne çıkan tüm yollar, Söğütlüçeşme’den Rıhtım Caddesi’ne çıkan ara sokaklar yürüyüş sona erene kadar araç trafiğine kapatılacak. Taşköprü, Kışla, Orgeneral Şahap Gürler, Albay F. Sözdener caddeleri’nin ise ihtiyaç duyulması halinde gün içinde trafiğe kapatılacağı açıklandı.

ALTERNATİF YOLLAR

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Tıbbıye Caddesi üzerinden gelen vatandaşların önce Burhan Felek Caddesine ardından E-5 karayoluna, Behiç Bey Sokaktan gelenlerin İbrahim Ağa ışıklar istikametine, Söğütlüçeşme Caddesi’nden gelenlerin, Kuşdili Caddesi Salıpazarı istikametine, Moda’dan gelenlerin ise Mühürdar Kavşağı’ndan geri yönlendirileceği belirtildi. (CİHAN)

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: İstanbul'da bugün trafik kapanacak!

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 993

Etiketler