Hamımızın xəyalları var. Hamımız bu həyatdan uğur, sevgi istəyirik. Hər kəs gələcək həyatında qurmaq istədiyini xəyal edir amma bu xəyallar reallaşmayanda üstündən xətt çəkir, “uğur mənim qismətimdə yoxdu” deyib xəyal qırıqlığına uğrayır. Səni həyəcanlandıran hədəfin yoxsa, özünü güclü və enerjili hiss etməyəcəksən. Hədəfləri və xəyalları olan insanlar enerjili, səhər tezddən duram,gecə gec yatan, sabah ki gününüsəbirsizliklə gözləyən insanalr olur. Nail olmaq istədiyin xəyalın yoxsa

Bu konu 1533 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Xəyallar quraq 1533 Reviews

Konuyu değerlendir: Xəyallar quraq

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1533 kez incelendi.

Revane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    38
    Konular
    1219
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1001
    @Revane

Standart Xəyallar quraq

Hamımızın xəyalları var. Hamımız bu həyatdan uğur, sevgi istəyirik. Hər kəs gələcək həyatında qurmaq istədiyini xəyal edir amma bu xəyallar reallaşmayanda üstündən xətt çəkir, “uğur mənim qismətimdə yoxdu” deyib xəyal qırıqlığına uğrayır.
    Səni həyəcanlandıran hədəfin yoxsa, özünü güclü və enerjili hiss etməyəcəksən. Hədəfləri və xəyalları olan insanlar enerjili, səhər tezddən duram,gecə gec yatan, sabah ki gününüsəbirsizliklə gözləyən insanalr olur.
    Nail olmaq istədiyin xəyalın yoxsa çalışdığın işdən zövq almarsan.
    Xəyallarımız nədisə biz də oyuq.
    Böyük adamların böyük xəyalları olur.

12 yaşlı bir uşaq pulu olmadığından Amerika futboluna stadiondan baxa bilmədi ama qapıçı onu içəri buraxdı çünki o, hər zaman gəlib stadionun yanından yalnız səslərdən oyunun gedişini dinləyirdi.Futbol
    bitdikdən sonra trenner Jim Brown stadiondan çıxdı və uşağın yanından keçərkən, uşaq:
    "Jim Brown, mən sizin heyranınızam".
    Bunu eşidən trenner uşağa bir imza verdi və uşaqdan uzaqlaşanda uşaq:
    "mən sizin bütün rekordlarınızı qıracam" dedi.
    İnamlı səsə eşidən trenner uşağın səsindəki inamdan anladı ki, bu uşaq gələcəkdə uğur qazanacaq və ona görə də ona məşqçilik etdi.
    İllər keçdi və və bu uşaq O.J.Simson adı rekordları qıran adı ilə tanındı.

Bəs sizin xəyalınız nədir?

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Xəyallar quraq

Kategori: Sağlıklı Yaşam İçin

Konuyu Baslatan: Revane

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1533

Etiketler