Məzəli mesajlar Ey daglari daslari her seyi yaradan rebbim,her seye bir gozellik ayri bir dad, insanlara agil, mentiq, dusunce paylayarken bu mesaja mal mal baxan bu okuzu niye unutdun? -------------------------------------------------------------------------------- Sevgilim seni cox sevirem! Amma pulu daha cox, lakin pulun ne deyeri var, muhum olan miqdaridi. -------------------------------------------------------------------------------- Bir daha qumar oynamayacagima merce girirem.

Bu konu 14954 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
Azerice Məzəli mesajlar 14954 Reviews

Konuyu değerlendir: Azerice Məzəli mesajlar

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 14954 kez incelendi.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart Azerice Məzəli mesajlar

Məzəli mesajlar
    Ey daglari daslari her seyi yaradan rebbim,her seye bir gozellik ayri bir dad, insanlara agil, mentiq, dusunce paylayarken bu mesaja mal mal baxan bu okuzu niye unutdun?
    --------------------------------------------------------------------------------
    Sevgilim seni cox sevirem! Amma pulu daha cox, lakin pulun ne deyeri var, muhum olan miqdaridi.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Bir daha qumar oynamayacagima merce girirem.
    Seher yemek yeye bilmirem, cunki seni dusunurem, gunorta yemek yeye bilmirem, cunki seni dusunurem, axsam yemek yeye bilmirem, cunki seni dusunurem.Gece yata bilmirem, cunki acam.
    Kim deyib ki qirmizi isiqda yolu kecmezler, rehmetli kecerdi.
    Bu mesaj xususi bir frekansla gonderilmisdir.Agillilarda yaddas zeifliyi, axmaqlarda qisa muddetli korluq, okuzlerde bir anliq gulumseme oyadir...
    Esq axmaqlarin uzduyu bir hovuzdur, amma meni itelediler.
    Bilmemek ayib deyil, yeterki hiss etdirmeyesen.
    Bir goz gordum masmavi denizin dibine enmis, bir goz gordum qapqara gecelerden bezmis, bir goz gordum yamyasil ucuna yarpaq deymis, bir goz gordum gomgoy ustune yumruq deymis...
    Tanridan cicek istedim, o mene bir bagca verdi.Tanridan bir agac istedim, o mene bir mese verdi.Tanridan bir axmaq istedim, senin telefon nomreni verdi...
    Hormetli qulumuz, qilinmamis namaz borcunuz gorunmekdedir.Emel defterinizin baglanmamasi ucun, xahis olunur borcunuzu odeyesiniz.-"Axiret Musteri Xidmetleri"
    Esq bir sudur.Ic- ic qudur.
    Esq bir goldur ustunde qazlar uzur...
    Muellimin vurdugu yerde gul biter.Hec goyermis de gul olar!!!
    Medesi dasdan yumusaq olan her bir seyi hezm eden ziyali qurupuna TELEBE deyilir
    Bir gun meymun oz balasiyla oturub sohbet edir.Bala meymun anasindan sorusur ana biz niye bu gundeyiki Anasi balasina deyir bala biz helem yaxsiyiq gor bu mesaji oxuyan ne gundedi.
    Bu mesaj xususi bir servisden gonderilib, bir anda agillilarin husunu alir, axmaqlarda bir anliq korluq yaradir, gicbeser ise bunu oxuyanda gьlьr

Love is the name
    Sex is the game
    Fotget the name
    Play the game

Almani satan biler , sheftelini yiyen biler, geceler sensiz yatan biler , hardasann ay pinjama

Эndi bu deqiqe her 100 neferden 35’i yatir, 10’u yemek yeyir, 25’i isleyir. 15’i mazaglasir, 10’u masin sьrьr, 4’ь ders oxuyur ve bir dene axmaq da elinde telefon sms oxuyur

Gьlь seven tikanina razi olmalidi, vay onda kaktus seven halinai

Sen sen ol зolde esqle mesgul olma esqin gozь kordu amma qonsununki esla

Ey daglari daslari ve her seyi yaradan rebbim! Her seye bir gozellik ayri bir lezzet, insanlara agil, mentiq, bilik dagidanda bu mesaja mal kimi baxan bu okьz harada idii

Bu dьnyada 6 milyard insan var, 2999999999 milyonu yatir, 1000000000’u yemek yeyir, 2000000000’u yatir. Bir gozel qiz da mesaj oxuyur..

En agir is menimdir! Зьnkь 24 saat seni dьsьnьrem..!

Neзe yasiniz vari Ne bilim eee her il deyisir

Bilirsen men зox alзaq konьllьyem! Niyei.. Зьnkь hьndьrden gorxuram..

Saxla samani inekler miting elesin

Ceferi cildi gozellesdirirmis. Deyirem bekle avradima ceferi tarlasi alim?

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Azerice Məzəli mesajlar

Kategori: Güzel Sözler ve SMS Mesajları

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 5

Görüntüleme: 14954

Konu Emine tarafından (20.09.2011 Saat 21:11 ) değiş;tirilmiş;tir.

**€L@.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    277
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @**€L@..

ahanda geldim bacıcan menimmi gülüşümü özledin

K_H-zade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    108
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    559
    @K_H-zade

Maragliydi emine bacigulmekten oldum

Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Alıntı **€L@.. Rumuzlu Üyeden Alıntı
    ahanda geldim bacıcan menimmi gülüşümü özledin

heye canemmm ozledim valla billa ya

Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Alıntı KAMELLA Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Maragliydi emine bacigulmekten oldum
    cok guzeller demi bende okurken cok guldum canem tskler ilgin icin

Doktor Amca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1062
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    100
    @Doktor Amca

Standart Cevap: Azerice Məzəli mesajlar

Heyati sevirem cunki sen varsan, seni sevirem cunki sen heyatimsan!

2 . Eger bir gun olsem, bash dashima seninle tanish oldugum tarixi yazdir, eger bu tarix sehvdir deseler, meni tanimadan evvel yashamirdi deyersen...

3 Dunyani gozel oldugu uchun deyil , ichinde sen oldugun uchun sevirem...

4 Sene bir shey deyecem, amma qorxma. Bu gun hekime getdim boyreyimde dash tapdilar, ureyimde de seni...

5 Sozlerim seni uzurse susaram bir daha danishmaram, eger varligim seni narahat edirse olerem bir daha qarshina chixmaram, eger narahat eden sevgimdise, bagishla ona hechne ede bilmerem...

6 Gullerin hamisi gozeldi amma senin qeder deyil, seni her kes sevir amma menim qeder deyil...

7 Al xenceri vur qelbime, ureyim qana bulansin, amma chox derine getme chunki orda sen varsan..

8 Seher yemek yeye bilmirem,chunki seni dushunurem,gunorta yemek yeye bilmirem, chunki seni dushunurem,axsham yemek yeye bilmirem,chunki seni dushunurem.Gece yata bilmirem,chunki acam.

1. Sene bu mesaji deyil ureyimi yollamaq isterdim, telefonu deyil elimi tutmani isterdim, mesaja deyil gozlerime baxib seni sevirem demeni isterdim...

2. Bu mesaji oxudunsa mene heyransan.Vecine deyilse meni sevirsen.Cavab versen mensiz yashaya bilmirsen.Cavab vermesen mene vurgunsan.Gorek indi ne edeceksen?

3. Dunyada bir cox insan var. Bezisi duygulu bezisi duygusuz, bezisi qorxulu bezisi qorxusuz. Bezisi aglayib bezisi gulur amma gozelliklere ve xosbextiye layiq olan bir insan var o da indi mesajimi oxuyur

4. Senin ucun uzaqdan sevmeyi, baxmadan gormeyi, toxunmadan hissetmeyi, esitmeden dinlemeyi, goz yaslarimla gulmeyi ve qovusmaq ucun sebretmeyi oyrendim ancaq sensizliyi esla!!!

5. Axtardigin ne varsa bilki sende tapmisam. Sende evvel yox idim seninle var olmusam. Sendedir butun hicran, umidler. Meni mende axtarma men artiq sen olmusam!...

6. Coxdur sene sozlerim, aglima geldikce soylerim, bu fani dunyada gulum men sensiz neyleyim?

7. Yagisi sevirem deyirsen yagis yaganda cetirini acirsan, gunesi sevirem deyirsen gunes cixanda perdeni qapatirsan, kuleyi sevirem deyirsen esende pencereni ortursen ve men de bundan gorxuram! Cunku meni de Sevdiyini soyleyirsen!

8. Darixdigin senin ucun darixirsa darixmaq gozeldir, Donecekse gozlediyin gozlemek gozeldir. Sevirse sevdiyin bax ele bu her seye beraberdir.

9. Sene minlerce gul vermek isterdim amma guller solar, sene omrumu vermek isterdim amma bir gun oleceyem, sene sadece sevgimi verirem ki, o ebediyyen yasayacaq!

10. Meni oda at bedenim yansin, sadece qelbimi burax, cunku onun icinde sen varsan.

11. Dunyada her sey ozune bir yoldas axtarar, dasin qelbi yoxdur amma onu da yosun sarar.

12. Senin olan her seyi, hetta sensizliyi bele seni xatirlattigi ucun sevirem!

13. Seni ulduzlara oxsadiram, onlar qeder etkileyici, celbedici ve gozelsen amma aranizda tek bir ferq var; onlar milyonlarla sen ise bir denesen!bir denesen!
    Ben dostlarımı ne kalbimle ,
    Ne de aklımla severim...
    Olur ya... Kalp durur... Akıl unutur...
    Ben dostlarımı ruhumla severim...
    O , ne durur... Ne de unutur...

Axtardim men seni yuxularimda..
    seninle sensiz oldum xeyallarimda..
    ömür yollarimiz ayri olsada...
    bir ömür yasadim bakislarinda...

Etiketler