http://www.hurriyet.com.tr/_np/1564/6891564.jpg Bir hayal daha gerçek oluyor. Mercedes'in yeni modelini kullanmak için direksiyona gerek yok! Her geçen gün görünümü birbirinden uçuk farklı araba tasarımları ile karşılaşıyoruz. Bu bu haberimize konu olan araba dış tasarımı ile değil, içindeki çok büyük bir değişiklikle haberimize konu oldu. Mercedes’in yeni tasarladığı SCL600 modeli arabada ne direksiyon, ne gaz pedalı, ne de bir fren pedalı var. Aklınıza şu soru gelebilir: “O

Bu konu 3607 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Direksiyonsuz Mercedes 3607 Reviews

Konuyu değerlendir: Direksiyonsuz Mercedes

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3607 kez incelendi.

Doktor Amca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1062
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    100
    @Doktor Amca

Standart Direksiyonsuz Mercedes

Bir hayal daha gerçek oluyor. Mercedes'in yeni modelini kullanmak için direksiyona gerek yok!

Her geçen gün görünümü birbirinden uçuk farklı araba tasarımları ile karşılaşıyoruz. Bu bu haberimize konu olan araba dış tasarımı ile değil, içindeki çok büyük bir değişiklikle haberimize konu oldu.

Mercedes’in yeni tasarladığı SCL600 modeli arabada ne direksiyon, ne gaz pedalı, ne de bir fren pedalı var. Aklınıza şu soru gelebilir: “O zaman bu arabayı nasıl kullanacağız?” Bu sorunun cevabı ise arabanın içine konulmuş bir joystickte gizli. Fren, gaz pedalı ve direksiyonun özellikleri bir joystickte toplanmış.

Geleceğin arabalarını hep görüntüleri bu güne hiç benzemeyen uçan arabalar olarak düşünürüz. Fakat bu tasarımdan da anlaşılacağı gibi değişiklik sadece görüntüye değil, kullanıma da yansıyacak. Şimdiden evdeki bilgisayarınıza bir joystick alıp, bol bol alıştırma yapmaya başlasak iyi olacak

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Direksiyonsuz Mercedes

Kategori: Dünya'dan Güncel Haberler

Konuyu Baslatan: Doktor Amca

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 3607

Ben dostlarımı ne kalbimle ,
    Ne de aklımla severim...
    Olur ya... Kalp durur... Akıl unutur...
    Ben dostlarımı ruhumla severim...
    O , ne durur... Ne de unutur...

Axtardim men seni yuxularimda..
    seninle sensiz oldum xeyallarimda..
    ömür yollarimiz ayri olsada...
    bir ömür yasadim bakislarinda...

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

varsayımmı bunlar sanal falan değil demi öyleya burada yemeği pişir arabayı kur ( gideceği yere ayarlama ) getsin herifin yemeği gelsin evin ihtiyacları daha nelerde göreceğiz :p

Nasid hicrani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    360
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    716
    @Nasid hicrani

vallah şaşırdım ne deyim yanlız emi bunu hangi millet yapıpdı onuda belirtebilersenmi indiden sagolasan emi...