Rıdvan Dilmen futboldan çekiliyor Rıdvan Dilmen Fenerbahçe'nin, Şampiyonlar Ligi'nden men edilmesi kararına sert tepki gösterdi 25.08.2011 - 11:11 http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/ridvan_39.jpg TFF'nin UEFA'nın isteği üzerine Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi'nden men etmesinin ardından FBTV'ye bağlanarak tepkisini dile getiren Dilmen, "Kendimi bu dakikadan sonra futbolun içerisinden çıkarıyorum" dedi. İşte Rıdvan Dilmen'in açıklamaları... "Ben Fenerbahçe hatalıdır hatasızdır

Bu konu 1126 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Rıdvan Dilmen futboldan çekiliyor 1126 Reviews

Konuyu değerlendir: Rıdvan Dilmen futboldan çekiliyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1126 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Süper Rıdvan Dilmen futboldan çekiliyor

Rıdvan Dilmen futboldan çekiliyor
    Rıdvan Dilmen Fenerbahçe'nin, Şampiyonlar Ligi'nden men edilmesi kararına sert tepki gösterdi

25.08.2011 - 11:11

TFF'nin UEFA'nın isteği üzerine Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi'nden men etmesinin ardından FBTV'ye bağlanarak tepkisini dile getiren Dilmen, "Kendimi bu dakikadan sonra futbolun içerisinden çıkarıyorum" dedi.
    İşte Rıdvan Dilmen'in açıklamaları...
    "Ben Fenerbahçe hatalıdır hatasızdır demiyorum. Diyelim ki Beşiktaş ve Trabzonspor ile ilgili problem çıkarsa UEFA Türkiye'ye ceza vermeyecek mi?
    FENERBAHÇE'NİN BU LİGDE OYNAMASINI İSTEMİYORUM"

Aydınlar, "Şampiyonlar Ligi çok önemlidir" diyor, bizim ligimiz de çok önemlidir. Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'ne gidiyorum diye yatırım yapsaydı bunu kim telafi edecekti? UEFA'nın bu kararı aldığına inanmıyorum. Bu işten yargılanan 4-5 takım var. Neden Fenerbahçe'ye ayrıcalık yapılıyor diyorum. Ben Fenerbahçeli olarak Fenerbahçe'nin bu ligde oynamasını istemiyorum.
    15 Ağustos'tan önce TFF açıklama yapmıştı. Ne oldu da değişti? UEFA'nın "Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'ne katılamaz" yazısını görürsem o zaman inanırım, tatmin olurum.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Rıdvan Dilmen futboldan çekiliyor

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1126

Etiketler