Hayat bana oldukça ağır bu aralar. Ne hayallerimin çetelesine bir çentik atabiliyor nede elimden kayıp gidenleri engelleyebiliyorum.Eskisi gibi değilim.Yanlızlık katlanabildiğim tek dostum şimdi.Gittiğinden beri kalabalıklarda sessiz bir hal aldı.İkliminde avunduğum bir sığınağım yok.Bir dokunuşunla tüm engelleri aşabilecek bir gücüm olurdu seninle. Gözlerimde hüzünlü buğular.Dudaklarımda ürkek bir titreme.Herkes gibide değilim.Ne küfredebiliyor nede sesimi yükseltebiliyorum.İsyansız bir

Bu konu 1199 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Eskisi gibi deyilim... 1199 Reviews

Konuyu değerlendir: Eskisi gibi deyilim...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1199 kez incelendi.

Aylin's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3321
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    1055
    @Aylin's

Standart Eskisi gibi deyilim...

Hayat bana oldukça ağır bu aralar.

Ne hayallerimin çetelesine bir çentik atabiliyor nede elimden kayıp gidenleri engelleyebiliyorum.Eskisi gibi değilim.Yanlızlık katlanabildiğim tek dostum şimdi.Gittiğinden beri kalabalıklarda sessiz bir hal aldı.İkliminde avunduğum bir sığınağım yok.Bir dokunuşunla tüm engelleri aşabilecek bir gücüm olurdu seninle.

Gözlerimde hüzünlü buğular.Dudaklarımda ürkek bir titreme.Herkes gibide değilim.Ne küfredebiliyor nede sesimi yükseltebiliyorum.İsyansız bir hicranım var.Bir urgan gibi boynuma asılı tevekkülnamem.

Bu ayrılığı hiç anlamadım.Yüreğimi sonsuza dek sızlatan bu gidişi hiç tanıyamadım.Yüzümde yaşamın sevincide yok.Bakışlarımda boşluklara can veren tebessümlerde.Biliyorum ki benim katlanmam gereken bir imtihansın.Nedenler niçinlerle yoğunlaşmış soruların girift bir bilmecesini çözüyorum sensizlik ile.

Bu kadar sevilirmi diyen dostlarıma karşın acı tebessümler tülleniyor yüzümde.Çoğu zaman ellerim cebimde ne kadar değer vermişim sana nasıl değiştirmişim seni düşünüyorum.Üzerimdeki yükün ağırlı ile bilerek çıktığım bu yolun gergefleri içerisinde müdafasız ve isyansız seviyorum seni.Oysa ne ayrılığı hakettim nede vefasızlığı.

Gelip geçici duygularlada sevemezdim seni.Başkalari gibi hayatın üzerine tükenmez kalem misali sürtünmeyide beceremem.Sessiz sedasızdır benim hüznüm.Kalbimin ağırlığı,ruhumun yorgunluğu eskisi gibi değilim.

Toy bir sevdanın kimliğini taşımıyorum yüreğimde.Taşıdığım bir ömre bedel yüzümde ağaran vuslatın ümidi.Görüpte farkedemediğim ayrılıkları ayaklarımın altında çiğnerken hissedebilmeliydim o ağıtları.Aşkı en iyi ayrılıklar anlatır bunu iyi anladım.

Şimdi ayrılığın derin zamanlara vurulmuş prangalar gibi.Çehremde çözümü zor bilmeceler.Enginliğin, derinliğin esrarı bakışlarımda.İçimde uykusu olmayan geceler.

Bir yerlerde bir şeyler kaldı eksik veya fazla.Öyle işlemişsin ki yüreğime söküpte atamıyorum.Dudaklarından çıkan her söz beynimde bir uğultu.Sözlerin hep buruk bir gülümseme bırakıyor
    Bu çekip gitmenin bir sonu olsa keşke.Verlığını varlığımda hissetsem yeniden.Sen gibi elimden kayıp gidiyor hayallerim.

Anlıycan eskisi gibi değilim.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Eskisi gibi deyilim...

Kategori: Güzel Sözler ve SMS Mesajları

Konuyu Baslatan: Aylin's

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1199

HÜZÜNLER KALDI BENDE...

Etiketler