Merhabalar. Arkadaşlar hep birşeyler istemekle olmuyor. Dedim ki madem ben yaptım, bunu yapamayan veya yapmak isteyen arkadaşlara yardım edeyim. Aşağıda Motorola Slvr L7™ telefonunuza nasıl Skin (Tema) yükleyeceğinizi anlatacağım. Gerekenler= 1 adet Data kablosu ve bir adet L7 Öncelikle L7'mizi bilgisayarımıza tanıtmamız lazım. (Xp sp2 ve Vista otomatik olarak tanıyor) Bunun için kutunun içinden çıkan cdyi kullanın. Ewet tanıttıktan sonra yapacağımız işler daha da basit. Maddeler

Bu konu 4327 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Motorola Slvr L7™ Skin (Tema) Yükleme %99 Başarılı "RESİMLİ" "En Basit Yöntem" 4327 Reviews

Konuyu değerlendir: Motorola Slvr L7™ Skin (Tema) Yükleme %99 Başarılı "RESİMLİ" "En Basit Yöntem"

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4327 kez incelendi.

S€®C€
    S€®C€ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Motorola Slvr L7™ Skin (Tema) Yükleme %99 Başarılı "RESİMLİ" "En Basit Yöntem"

Merhabalar. Arkadaşlar hep birşeyler istemekle olmuyor. Dedim ki madem ben yaptım, bunu yapamayan veya yapmak isteyen arkadaşlara yardım edeyim. Aşağıda Motorola Slvr L7™ telefonunuza nasıl Skin (Tema) yükleyeceğinizi anlatacağım.

Gerekenler=
    1 adet Data kablosu ve bir adet L7

Öncelikle L7'mizi bilgisayarımıza tanıtmamız lazım. (Xp sp2 ve Vista otomatik olarak tanıyor) Bunun için kutunun içinden çıkan cdyi kullanın.

Ewet tanıttıktan sonra yapacağımız işler daha da basit. Maddeler halinde yazıyorum.
    1- Telefonumuzu Usb ayarlarından Hafıza kartı moduna geçiriyoruz.

2- Pc'ye bağlıyoruz.

3- Bilgisayarım'da hafıza kartı klasörüne giriyoruz.

4- Bütün L7'lerde bulunan "mobile" klasörüne girmeden, hemen altına bir adet
    yeni klasör oluşturuyoruz ve bu klasörün adını " Skins " yapıyoruz. İleriki aşamada java programımız için gerekli olan Skins klasörünü yarattıktan sonra...

5- Mobile klasörü altında Kjava klasörüne giriyoruz. "E:\mobile\kjava"

6- Şimdi upload etmiş olduğum "cTheme.jar" uzantılı programımızı bu klasöre
    atıyoruz. Bu da tamam

7- "E:\Skins\" klasörümüzün içine atacağımız skinleri artık telefonumuz üzerinden çok kolay bir şekilde yükleyeceğiz. Uploadın içine bir adet çok güzel tema yükledim. Bunun içindeki dosyaları kopyala yapıştır yöntemiyle Skins klasörüne bırakmanız yeterli.
    Not: Sitelerde gördüğünüz motorola skinlerin hepsini bu yöntemle yükleyebilirsiniz.

8- Evet bilgisayarla işimiz bitti. Artık telefondan programımızı yükleyelim. Oyunlar ve uygulamalardan hafıza kartına geçin. Daha sonra [Yeni Yükle] seçeneğinden cTheme 'yi yükleyelim.

9- Program yüklendikten sonra 1 adet kapa aç yapalım daha sonra programa girelim.

10- Programı açınca karşımıza 3 seçenek gelecek.
    >Skins
    >Boots
    >Packages

bunlardan bizi ilgilendiren Skins kısmı. Girip ">Install skin" seçeneğine tıklıycaz. Burada bizi "E:\Skins\" klasörüne attığımız skin bekliyor olucak. Sonra yüklemek istediğimiz skin'i seçip yüklemesini bekliyecez. Yaklaşık 20-30 sn sürecek. Veeeeee telefonumuz 1 kere titreyecek. Bu skinimizin başarıyla yüklendiği anlamına geliyor

Tamamdır. Hallettik . Şimdi yapmamız gereken programı kapatıp telefonummuza son 1 aç kapa yapmak . Artık yeni bir temamız oldu
    Bu temayı ayarlar/kişiselleştir/skin komutu altında orjinal temalarımızla kardeşçe yaşayan skinimizi seçiyoruz. Ve bitti artık yeni bir görünüme sahibiz

İşte resimlerle birlikte Program+1 adet skin Linki = Başına rapidshare com ekleyin "/files/58645313/Frmtr_XcLuSiVe_upload.rar"

Yok aga saol ben kaptım olayı resim olmasada olur diosan = Başına rapidshare com ekleyin "/files/58645641/Frmtr_XcLuSiVe_upload__resimsiz_vrsn__.rar"

Bu kadar şeye bir teşekkür yeterli

Herhangi bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım. Kolay gelsin

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Motorola Slvr L7™ Skin (Tema) Yükleme %99 Başarılı "RESİMLİ" "En Basit Yöntem"

Kategori: Motorola

Konuyu Baslatan: S€®C€

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 4327

Azerhan
    Azerhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emegine sağlık..

Etiketler