Erkek adam bilgisayarı nasıl kullanır?.. * Silmek istediği bir dosyayı Shift+Del kombinasyonu ile siler, geri dönüşüm kutusu kullanmaz, tükürdüğünü yalamaz. Aynen :D * Windows gezgini kullanmaz, aradığı dosyayı anında bulur. :DDD * IP'sini gizlemez. * Windows XPde bir hata olduğunda hata raporu göndermez, ispiyonculuk yapmaz, hoşgörülüdür. Yani yani :D * MS Office yardımcısını da diğer yazılımların Yardım menülerini kullanmaz. Erkek dediğin öyle olmalıdır :D * Bilgisayarcı kültürüne

Bu konu 3286 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...
Erkek adam bilgisayarı nasıl kullanır?.. 3286 Reviews

Konuyu değerlendir: Erkek adam bilgisayarı nasıl kullanır?..

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3286 kez incelendi.

alonehc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1250
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    908
    @alonehc

Standart Erkek adam bilgisayarı nasıl kullanır?..

Erkek adam bilgisayarı nasıl kullanır?..

* Silmek istediği bir dosyayı Shift+Del kombinasyonu ile siler, geri dönüşüm kutusu kullanmaz, tükürdüğünü yalamaz. Aynen
    * Windows gezgini kullanmaz, aradığı dosyayı anında bulur. DD
    * IP'sini gizlemez.
    * Windows XPde bir hata olduğunda hata raporu göndermez, ispiyonculuk yapmaz, hoşgörülüdür. Yani yani
    * MS Office yardımcısını da diğer yazılımların Yardım menülerini kullanmaz. Erkek dediğin öyle olmalıdır
    * Bilgisayarcı kültürüne saygı gösterir. "Tek rakibim AMD", "Rahmetli de X386'ydı", "Bir sana hasretim bir de 3Ghz CPU hızına", "Windows'un ustasıyım, Linux'ın hastasıyım" gibi sözleri ağzından düşürmez. DD
    * IMAC gibi renkli, cicili bicili bilgisayar kullanmaz. Tabi ki D
    * Görev zamanlayıcı kullanmaz, kafasına estiğinde defrag yapar. D
    * İnternette sörf yapmaz, olsa olsa tavla oynar. Tavla olmasada Metin2 den kafasını kaldırmaz diyebiliriz D
    * Antivirüsle, spyware ile uğraşmaz. Gerekirse format basar. Her zaman D
    * Multimedya klavye kullanmaz. İşte bu olmadı DD
    * Laptopun dokunmatik faresini kullanmaz, normal fare takar. Hatta ondan nefret ederde diyebiliriz. D
    * Işıklı-janjanlı kasa kullanmaz. Tabi ki D
    * Ekran koruyucu kullanmaz. 999 dk yapmışım Hiç bir zaman açılmıyor DD
    * Overclock yapamıyorum diye ağlamaz. hehehee DD
    * Sistemi eski de olsa onu hor görmez, sahip çıkar. Yani bizler xp ile büyüdük be
    * "Bilmiyordum yanlış yaptım PC bozuldu" demez. "Sinirlendim vurdum tekmeyi, bozuldu" der. DD
    * Markalı PC almaz, kendi PC'sini kendi toplar. Forever Toplama Pc D
    * AMD 3000+'ı 2.6Ghz'e overclock ederken yanan işlemcisini servise götürdüğünde adam gibi doğruyu söyler, "abi açtım çalışmadı" demez. "Ne biçim işlemci bu, adam gibi overclock yapılmıyor" der. heheee D
    * Bilgisayar ayarlarını kurcalamaktan kaçınmaz. Gerekirse bozar ama yine de kurcalar. Pc dediğin öyle kullanılmalı DD
    * Sınır tanımaz! ADSL limiti 4GB ise 3.9'da durmaz, sörfe devam eder. Kotalı olduğu halde 24 Gblık kullandığımı hatırlıyorum 172 lira fatura ödediğim günler olduğunuda unutamam D* Hızlı yazayım derken yaptığı yazım yanlışlarını silmekle uğraşmaz, hemen Enter'a basıp gönderir. D Aynen
    * Sabit diskden, fandan, CPU'dan çıkan seslerle huzur bulur. Bundan dolayı forever masa üstü D
    * Fedakar olur, yaz sıcağında kendisi boncuk boncuk terlese bile vantilatörü kasadan içeri doğru tutar. DD Tabi kii
    * Mouse kullanmaz, klavyedeki hünerlerini her yerde gösterir. DD
    * XP'sini Windows klasik temasıyla kullanır. Şekerci dükkanı gibi kullanmaz. hehehee
    * Dial-up'ında "save password" demez, tüm şifrelerini hatırlar hepsi de farklıdır. Tabi ki DD
    * My Pictures veya My Music klasörlerini kullanmaz, aksine siler. Hehehee DD
    * USB'den kahve ısıtıcı kullanır. Mutfağa gitmez. Kahvesini yudumlarken kullandığı ICQ'sunda yazışacak birini bulursa, klavyeyi on parmak kullanmak için kahve tutacağı olarak DVD-ROM'unu kullanır. DDD Henüz o kadar ilerletemedim olayı DD
    * Boş USB yuvası bırakmaz hepsini doldurur. Gerçektende öyle DD
    * Gecenin bi vakti bile olsa bilgisayar başında atletle şortla oturmaz. D
    * İşlem yapıyor ikonu olarak kum saati yoktur. Tesbih çeken, volta atan Kadir İnanır bakışlı insan modeli vardır. DD
    * Yazılımların LITE sürümlerini kullanmaz. D
    * Ctrl+Alt+Delete ile uğraşmaz direkt reset atar. Yani yani D Çak reseti D
    * Sevdiği kızın adını ağaca değil, monitöre kazır. PP
    * Ayna önünde değil, web cam yardımıyla monitör önünde tıraş olur.
    * 128 MB USB bellek taşımaz, babalar gibi 80 GB sabit disk taşır. Bu konu baya bi eski heralde Çünkü bnim harici hard dsk bile 1TB D
    * QuickFormat atmaz.
    * Yamasını kendi yapar, internette yama aramaz. D
    * Bulduğu Windows açıklarını kendi kapatır. Şimdi öyle bir derdmiz yok çook şükür D
    * Sistemini power tuşuyla değil anakartın üzerinden kısa devre yaptırarak açar. D Bir kere denemiştim ana kart yandı bea DD
    * Disket sürücüsünden vazgeçmez. Eski pc halen daha duruyor soruyosanız neden diye disket sürcüsü varda ondan DD
    * Evinde evcil hayvan yerine virüs besler. D Turuva atı çiftliğim var benim PP
    * Tıklamaz "basar".
    * Pencereleri ve bilgisayarı fareyle kapatmaz, Alt+F4 kullanır. Ctrl+w D
    * Renkli, cicili bicili Windows Media Player arayüzü yerine, siyah arayüzlü Winamp kullanır. DD
    * Uzaktan yardım kullanmaz, hatalı bilgisayar nerdeyse oraya gider. DD
    * Beta program kullanmaz. D
    * Optik sürücüyü asla tuşuyla kapatmaz, eliyle iter. Ayağımızı kullandığımız da olur bu tür durumlarda DD
    * IE'nin verdiği hatalara sinir olmaz onu bağrına basar yine kullanır. Değil mi DD
    * Klavye bozulduğunda çöpe atmaz oturur can yoldaşını tamir eder..edemezse ettirir heheeheee DDD

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Erkek adam bilgisayarı nasıl kullanır?..

Kategori: Erkeklere Özel

Konuyu Baslatan: alonehc

Cevaplar: 4

Görüntüleme: 3286

Konu alonehc tarafından (09.04.2011 Saat 22:42 ) değiş;tirilmiş;tir.
    Her şey bir tebessüm kadar uzak..

Tebessüm mü..?

Oda yere düşen bir kristal gülün çıkardığı sesi resme yansıtan ressamın elinde..!

Kod:
    2566342 . ... ... .. .. .. ... All Legal And İllegal Right Reserved..!

SaiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    40
    Konular
    680
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @SaiL

* Silmek istediği bir dosyayı Shift+Del kombinasyonu ile siler, geri dönüşüm kutusu kullanmaz, tükürdüğünü yalamaz...

K_H-zade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    108
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    563
    @K_H-zade

tiklamaz basar
    aynen abim sanki ayi enterle space tusu yumrugu ile basiyoo
    artik 4 klavye be biktim yenisini almaktan sonda gidib de abimi tamirciye vericem yaaa

ZEHLEKAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    32
    Konular
    234
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    657
    @ZEHLEKAR

paylasim icin tesekkürler
    www.azeribalasi.com

Aykut KILIçLAR

CiLqiN-GözDé - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    31
    Konular
    489
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @CiLqiN-GözDé

D güzeldi saol