KOÇ Başlangıç burcu olan bu burcun kadını, her an yeni başlangıçlar yapabilir. Kadın olduğu içinde bir kavgayı çok kolay başlatır. Hiç tereddüt etmeden. Tam bir amazon olan bu kadın tehdit edildiği zaman en üst düzeyde saldırganlaşır. İkinci sırada olmaktan nefret eden bu kadınla ne yaparsanız yapın onun liderliği yapmasına izin vermelisiniz. O ateş grubu kadınıdır ve hava grubu erkeklerinden (Terazi, Kova, İkizler) asla vazgeçemez. Kafasına koyduğu bir şeyi mutlaka yapar. Evden kaçıp şöhret

Bu konu 4001 kez görüntülendi 14 yorum aldı ...
Hangi Burcun Kadını İdeal Eştir? 4001 Reviews

  Konuyu değerlendir: Hangi Burcun Kadını İdeal Eştir?

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4001 kez incelendi.

 1. #1
  alonehc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  17.12.2010
  Mesajlar
  4.700
  Konular
  1250
  Beğendikleri
  0
  Beğenileri
  0
  Tecrübe Puanı
  902
  @alonehc

  Standart Hangi Burcun Kadını İdeal Eştir?
  KOÇ
  Başlangıç burcu olan bu burcun kadını, her an yeni başlangıçlar yapabilir. Kadın olduğu içinde bir kavgayı çok kolay başlatır. Hiç tereddüt etmeden. Tam bir amazon olan bu kadın tehdit edildiği zaman en üst düzeyde saldırganlaşır. İkinci sırada olmaktan nefret eden bu kadınla ne yaparsanız yapın onun liderliği yapmasına izin vermelisiniz. O ateş grubu kadınıdır ve hava grubu erkeklerinden (Terazi, Kova, İkizler) asla vazgeçemez. Kafasına koyduğu bir şeyi mutlaka yapar. Evden kaçıp şöhret olan kadınların çoğu Koç kadınıdır. Hayat savaştır diyorsanız tam size göre.


  BOĞA
  Özel günlerde ve yıldönümlerinde ona hediye olarak pirzola alın. Pirzola ile Boğa kadını arasında açıklanamayan bir çekim vardır. Çok mutlu olacağından emin olabilirsiniz. (Birde üçlü koltuk ile arasında böyle bir çekim var, seçim sizin) Biriktirip, ondan sonra harcama özelliği var DİKKAT!. Göründüğü gibi sakin ve toleranslı biri değildir. Tam bir kuralcıdır. Başarılı her erkeği çekici bulur, franboazlı pasta ve çilek hayatının vazgeçilmezleri olabilir. Lüksü çok sever, istediği hayatı sağlayamazsanız o kendi başının çaresine bakmayı bilir. Zor kelimesi onun lügatinde yer almaz. Yaşlandıkça kilo alan bir kadındır. Kimseden yardım istemez. Aşırı derecedeki sahip olma güdüsü zaman zaman başına büyük problemler açar.  İKİZLER
  "Aklıma ne eserse, birlikte yapabileceğim bir kadın arıyorum" diyorsanız işte buldunuz. Fakat, o aklına eseni yapmak isteyince siz ne yapacaksınız? İkizler kadını yanı sıra gidecek ve nefesi hiç bitmeyecek bir erkek ister. Nefesinizin kesildiği yerde sizi bırakıp devam eder. Fakat bunu kalpsiz olduğu için yapmaz. Kadının zeki olanı yaramaz diyorsanız kesinlikle uzak durun. O hava grubu kadınıdır ve sıkışan hava ısınır. Sıkıştırılmış bir ikizler kadını bir an da rüzgar gibi anlaşılmaz ve hesaplanamaz olabilir. Onunla tartışmaya başlamadan önce iki kere düşünün çünkü onun için hiçkimse vazgeçilmez değildir. Şartlar ne olursa olsun o asla boyun eğmez. Hem de hiç bir şeye. Olmuş ve ölmüş haricinde hiç bir şey imkansız değildir! güdüsüne sahip olduğundan %99.9 riske girebilir. İkizler kadını aynı zamanda huysuz biridir. Bazen neye huysuzlanacağını şaşıracak kadar huysuz olabilir. Argo konuşmalardan ve ilkel tiplerden nefret eder. Ömürboyu, sizi seviyor mu yoksa nefret mi ediyor anlıyamazsınız. Ayrıca imalarınıda anlayamazsınız boşuna uğraşmayın. Tipik özelliği cümlenin yarısını zihninden söyleyip diğer yarısını ağzı ile söylemesidir. O bir bilmecedir ve bu bilmecenin soruları, soldan sağa- yukarıdan aşağıya devamlı değişir. Basit, ucuz, sıradan şeylerle uğraşmak için ne hali ne de vakti vardır. Kafaca uyum sağlamadığı birine asla ait olmaz. Aitmiş gibi yapabilir ama ilk fırsatta ilişki biter. Kova kadını gibi ikizler kadını da ilk buluşma gecesinin sonunda yatağa gidecek bir tip değildir. Yükseleni ikizler olan kadınların çok güzel elleri vardır. Özellikle parmaklar ince ve uzundur. (Bu satırı el ve parmak fetişti olanlar için yazdım)


  YENGEÇ
  İçerik Gizli
  ASLAN
  Azametli olan bu kadın her erkeğin yanında mücevher gibi parıldar. Eğlence düşkünü ve dominant olan bu kadın, Annesinin güzel oğullarına göre değildir. Aşkınızı pırlantalar ve orkidelerle sunamayacaksanız uzak durun. O paralı ve para harcamayı seven erkeklere değer verir. Aşka aşık olan bu kadın, tutkuların kadınıdır. Hiç bir kadın bir aslan kadını kadar tutkulu olamaz. Bir kadına baktığınızda içinizden "ben bu kadına para yetiştiremem beni aşar" diyorsanız , o kadın bir aslan kadınıdır veya yükseleni aslandır.


  BAŞAK
  Titiz, huysuz, kaprisli, iğneleyici ve hata bulucu olan bu kadın yerinde duramayan biridir. Uzun süre oturmasını istiyorsanız kendinizle şaka ediyor olmalısınız. O çalışmak için yaratılmıştır, çalıştıkça daha çok çalışmak ister. Geride durup herşeyi ve herkesi kontrol etmekden hoşlanır. Çok zekidir fakat negatiftir. İkil duygu ve düşünceleri olmayan tek değişken olan başak, (diğer değişkenler ikizler, yay ve balık dır) etrafındaki insanların duygu ve düşüncelerini göz ardı ettiği için çok kırıcı olabilir. Romantik birine göre değildir. Aklı ile seven bu kadın, aşık olduğu zaman bütün sınırları yıkar. Tartışmayı seviyorsanız ve duygusal değilseniz tam size göre.
  TERAZİ
  Doğduğu zaman, Mars Terazi burcunda değilse dünyanın en tembel ve marazi sağlık problemlerine sahip kadınına sahipsiniz demektir. Allah sabır versin. Her türlü lüksden ve sanattan zevk alan bu kadın için bedensel olarak yapılan her şey tam bir işkencedir. Konuşkan olan ve gezmeyi seven bu kadın aynı zamanda iyi bir iletişimcidir. Problem çözmekten nefret ettiği için çok yüksek hayat standartlarına sahip bir eş arar. Başkalarına kendi işlerini yaptırmaya bayılır. Çok kararsızdır ve tek başına hareket etmekten hoşlanmaz. Terazi kadını erotizmin kadınıdır. Eğer sizi istiyorsa mutlaka elde eder. Yine de terazi kadını için aşkın romantik yanı tensel yanından ağır basar. Çikolata, dondurma ve çilek hayır diyemeyeceği üç şeydir. Zekidir, güzeldir ve çekicidir. Yani, negatiften bakarsanız çok tehlikelidir.
  AKREP
  Zorbaca tavırlar, dümdüz konuşmalar ve hoyratça hareketler bu kadını tanımlar. Gitar sesi ile kendini kaybeden bu kadın büyük bir inatla duygularını gizler ve sert bir görünüş takınır. Aslında tam bir romantiktir. Kendini bütün kadınlardan üstün görür. Kadın olmaktan büyük gurur duyar." Hadi be, sende kadın mısın" lafı ona söylenecek en son sözdür. Çünkü kafanızı kıracağı için bir daha konuşamayacaksınız. Tensel zevkleri ön planda tutan akrep kadınına güzel sözler söylemek yerine saçlarını okşamak daha derin etki yapar. İç gerilimi çok yüksek olan akrep ne kendine ne de çevresine huzurlu bir ortam sağlayamaz. Her şeyi eleştirir ve analiz eder. Sinirleriniz sağlamsa bir şansınız olabilir. İhaneti unutun. Ona ihanet ederseniz bu sonunuz olabilir. Çok kinci ve intikamcıdır. Sinirlendiği zaman bir aslan kadar yırtıcı olabilir. Riske girmek, yemeğe, alkole ve sekse boğulmak onu mutlu eder.
  YAY
  Kafaca bekar olan yay kadını için evlilik yüktür. Felsefi derinliği olan yay aynı zamanda çok romantiktir. Kumar, alkol ve diğer kötü alışkanlıklara eğilimi olan yay kadını sıkıştırdığınız anda tam bir amazona dönüşür. Ne kadar saldırgan olabileceğini kendisi de bilmez. İyisi mi siz onu kızdırmayın. Devamlı yurtdışına gezmeye gitmek ister. Hep uzak yerleri merak eder. Sanki yakın mesafedeki yerler merak edilmeye değmezmiş gibi. Hiç bir kadın yay kadını kadar maceraperest olamaz. Ne kadar uçuk görünse de geliri ile idare etmesini bilen bir numaralı kadındır.
  OĞLAK
  Her şeyin içinden merhaba diyerek çıkar. Üstüne vazife olsun veya olmasın o her konunun içinde mutlaka olmak ister. Son derece hesaplı biridir. Kolay kolay şikayetçi olmaz. Çok sert sınırlara sahip olan oğlak kadını toleranslı birine göre değildir. Ortak hayatınız savaş alanına dönüşebilir. Disiplinli bir yaşam tarzı vardır. Yine de durmayı ve beklemeyi sevmez. Nazik biride değildir. Makul birini ya da işkolik bir eş arıyorsanız tam size göre.
  KOVA
  20 yıllık evlilik sonrası akşam eve geldiğinizde suratınıza sizi ilk defa görüyormuş gibi bakan bir kadındır. Annesinin tuhaf kızıdır o. Son derece akıllıdır. Bir kova kadını düşündüğü bir şeyi asla söylemez ama her söylediğini düşünerek söyler. Görev insanıdır ve görevlerini asla aksatmaz. Aksatana da tahammül göstermez. Kova kadını evhamlı bir tiptir. Evhamını durduramadığı zaman panikatak yaşar veya cinnet geçirir. Son derece asidir. Kural, gelenek, töre v.b sınırlamaları asla kabul etmez. Kova kadını yaptığı her şeyde kendinden birşeyler mutlaka katar. Tutucu veya muhafazakar iseniz hiçbir şansınız olamaz. Çok pahalı bir kadındır, maddi, zihisel, ruhsal, kültürel ve fiziksel olarak sizi kendine layık görürse ancak o zaman size ait olur. Kova kıskanç erkeklere tahammül göstermez ve düz bakarak resim çektirmez. Mutlaka gözlerini devirir ya da yan bakar. Tuhaftır o tuhaf.
  BALIK
  İşte size romantik bir pirana. Sevgisiz ve aşksız yaşayamaz. Bütün hayatı hiç kimsenin yaşamadığı ve yaşayamayacağı aşkı aramakla geçer.
  Öyle bir aşk bulana kadar arayışını sürdürür. Kalbindeki sevgi denizinin sınırları yoktur, boşuna aramayın. Balık kadını duyguların ve romantizmin kadınıdır. Gizli saklı işler yapmaya bayılır. Yüzünde her zaman çok mahsun bir ifade vardır. Bu ifade erkeklerin acıma ve koruma dürtüsünü tetikler. Bu yüzden balık kadınının her zaman çok talibi aolur. Balık aynı zamanda çok oyuncu bir kadındır. Bir şeyi direk ifade etmek yerine dolaylı anlatır. Çünkü duygularının incinmesinden çok korkar. Dudaklarını sarkıtıp somurtması tipik özelliğidir. Felaket surat asar. Evdeki eşyaların yerini hatta odaları değiştirmeye bayılır. Bu onun en sevdiği oyundur. Dolap, kütüphane çekmek ve taşımaktan hoşlanmıyorsanız iyi düşünün. Kavga etmekten veya tartışmaktan nefret eder. Abartılı biridir ve abartılı şeylerden hoşlanır. Balık kadını yaşlandıkça kilo alır. Çocuklarına asla Hayır demez dikkatli olun.


  Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

        Konu: Hangi Burcun Kadını İdeal Eştir?

        Kategori: Burçlar Alemi & Astroloji

        Konuyu Baslatan: alonehc

        Cevaplar: 14

        Görüntüleme: 4001

  Konu alonehc tarafından (24.03.2011 Saat 23:43 ) değiş;tirilmiş;tir.
  Her şey bir tebessüm kadar uzak..

  Tebessüm mü..?

  Oda yere düşen bir kristal gülün çıkardığı sesi resme yansıtan ressamın elinde..!


  Kod:
  2566342 . ... ... .. .. .. ... All Legal And İllegal Right Reserved..!

 2. #2
  ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  10.12.2009
  Mesajlar
  21.656
  Konular
  10831
  Beğendikleri
  0
  Beğenileri
  1
  Tecrübe Puanı
  100
  @ŞiMaL

  Standart

  YENGEÇ
  Konuşurken seçtiğiniz kelimeleri çok iyi tartın. Bu kadın eleştiriden nefret eder ve çok kırılgandır. Yengeç kadını hislerin kadınıdır. Çok derin hisseder, acıyı da mutluluğu da. Antikadan hoşlanmıyorsanız uzak durun .O tam bir eskicidir. Dolunay da cinnet geçirme özelliği var DİKKAT! Aşırı korumacı bir anne olduğundan çocuklarınız ana kuzusu olabilir.
  ..........Bune hacı ya ben değilim bu

 3. #3
  alonehc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  17.12.2010
  Mesajlar
  4.700
  Konular
  1250
  Beğendikleri
  0
  Beğenileri
  0
  Tecrübe Puanı
  902
  @alonehc

  Standart

  Alıntı ŞimaL Rumuzlu Üyeden Alıntı
  YENGEÇ
  Konuşurken seçtiğiniz kelimeleri çok iyi tartın. Bu kadın eleştiriden nefret eder ve çok kırılgandır. Yengeç kadını hislerin kadınıdır. Çok derin hisseder, acıyı da mutluluğu da. Antikadan hoşlanmıyorsanız uzak durun .O tam bir eskicidir. Dolunay da cinnet geçirme özelliği var DİKKAT! Aşırı korumacı bir anne olduğundan çocuklarınız ana kuzusu olabilir.
  ..........Bune hacı ya ben değilim bu
  Ben anlamam arkadaş böye yorumlamışlar (: Antikacı
  Her şey bir tebessüm kadar uzak..

  Tebessüm mü..?

  Oda yere düşen bir kristal gülün çıkardığı sesi resme yansıtan ressamın elinde..!


  Kod:
  2566342 . ... ... .. .. .. ... All Legal And İllegal Right Reserved..!

 4. #4
  ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  10.12.2009
  Mesajlar
  21.656
  Konular
  10831
  Beğendikleri
  0
  Beğenileri
  1
  Tecrübe Puanı
  100
  @ŞiMaL

  Standart

  a sil çabuk karizmam çizildi ya istemiyom ben yaaa

 5. #5
  alonehc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  17.12.2010
  Mesajlar
  4.700
  Konular
  1250
  Beğendikleri
  0
  Beğenileri
  0
  Tecrübe Puanı
  902
  @alonehc

  Standart

  Alıntı ŞimaL Rumuzlu Üyeden Alıntı
  a sil çabuk karizmam çizildi ya istemiyom ben yaaa
  Tmm tmm kızma ama ben konuyu silemiyorum sen sil Özür dilerim bu arada
  Her şey bir tebessüm kadar uzak..

  Tebessüm mü..?

  Oda yere düşen bir kristal gülün çıkardığı sesi resme yansıtan ressamın elinde..!


  Kod:
  2566342 . ... ... .. .. .. ... All Legal And İllegal Right Reserved..!

 6. #6
  ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  10.12.2009
  Mesajlar
  21.656
  Konular
  10831
  Beğendikleri
  0
  Beğenileri
  1
  Tecrübe Puanı
  100
  @ŞiMaL

  Standart

  oyoyo bebiş tam kızmadım şaka yaptım

 7. #7
  alonehc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  17.12.2010
  Mesajlar
  4.700
  Konular
  1250
  Beğendikleri
  0
  Beğenileri
  0
  Tecrübe Puanı
  902
  @alonehc

  Standart

  Alıntı ŞimaL Rumuzlu Üyeden Alıntı
  oyoyo bebiş tam kızmadım şaka yaptım
  Kırılmıştım ama şaka yaptığını duymak güzeldi (:
  Her şey bir tebessüm kadar uzak..

  Tebessüm mü..?

  Oda yere düşen bir kristal gülün çıkardığı sesi resme yansıtan ressamın elinde..!


  Kod:
  2566342 . ... ... .. .. .. ... All Legal And İllegal Right Reserved..!

 8. #8
  ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  10.12.2009
  Mesajlar
  21.656
  Konular
  10831
  Beğendikleri
  0
  Beğenileri
  1
  Tecrübe Puanı
  100
  @ŞiMaL

  Standart

  offfffffff pis balık seniii

 9. #9
  alonehc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  17.12.2010
  Mesajlar
  4.700
  Konular
  1250
  Beğendikleri
  0
  Beğenileri
  0
  Tecrübe Puanı
  902
  @alonehc

  Standart

  Alıntı ŞimaL Rumuzlu Üyeden Alıntı
  offfffffff pis balık seniii
  Ben burcumdan memnunum (: Balık Balık Balık (: (:
  Her şey bir tebessüm kadar uzak..

  Tebessüm mü..?

  Oda yere düşen bir kristal gülün çıkardığı sesi resme yansıtan ressamın elinde..!


  Kod:
  2566342 . ... ... .. .. .. ... All Legal And İllegal Right Reserved..!

 10. #10
  ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik Tarihi
  10.12.2009
  Mesajlar
  21.656
  Konular
  10831
  Beğendikleri
  0
  Beğenileri
  1
  Tecrübe Puanı
  100
  @ŞiMaL

  Standart

  sevmiyom seni terazi seviyom bennn

Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajinizi Degistirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Giriş