Kullanıcı Tag Listesi

Cennet kapısını açan dua Ya Allah, sen benim Rabbimsin. Senden gayrı hiçbir ilah yoktur. Ben senin kulunum, gücüm yettikçe senin ahdin ve vaadin üzerindeyim. İşlediğim şeylerin şerrinden sana sığınıyorum. Bana olan nimetlerini de, günahlarımı da itiraf ediyorum. Artık beni yarlığayıver. Şu bir gerçektir ki: günahları senden başka yarlığayacak yoktur. Bu duanın faydası: Peygamber Efendimiz (sallallahu aleyhi ve sellem) bu duayla ilgili şu müjdeyi vermiştir: "Bir kimse bu istiğfarı gece

Bu konu 1024 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Cennet kapısını açan dua 1024 Reviews

Konuyu değerlendir: Cennet kapısını açan dua

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1024 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11199
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    9
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Yeni Cennet kapısını açan dua

Cennet kapısını açan dua

Ya Allah, sen benim Rabbimsin. Senden gayrı hiçbir ilah yoktur. Ben senin kulunum, gücüm yettikçe senin ahdin ve vaadin üzerindeyim. İşlediğim şeylerin şerrinden sana sığınıyorum. Bana olan nimetlerini de, günahlarımı da itiraf ediyorum. Artık beni yarlığayıver. Şu bir gerçektir ki: günahları senden başka yarlığayacak yoktur.

Bu duanın faydası:

Peygamber Efendimiz (sallallahu aleyhi ve sellem) bu duayla ilgili şu müjdeyi vermiştir: "Bir kimse bu istiğfarı gece okur sabah olmadan önce vefat ederse veya sabah okuyup akşamdan önce ölecek olursa ona cennet vacip olur."

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Cennet kapısını açan dua

Kategori: Dualar, Ayetler, Hadisler

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1024

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri