TOYOTA COROLLA 2010 Los Angeles Otomobil Fuarı başlamasına günler kala markalar fuarda sergileyecekleri modelleri için ön tanıtım yapmaya başladılar. Bu fuar Amerikan pazarına direk hitap ettiğinden Toyota gibi Amerikan pazarı odaklı üretim yapan markalar için önemi diğer fuarlardan çok daha fazla. Bu nedenle olsa gerek ki Toyota en gözde modellerinden yeni Corolla’nın tanıtımını Los Angeles Otomobil Fuarına bırakmış.

Bu konu 1540 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
2011 model süper otomobiller 1540 Reviews

Konuyu değerlendir: 2011 model süper otomobiller

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1540 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Yeni 2011 model süper otomobiller

TOYOTA COROLLA 2010 Los Angeles Otomobil Fuarı başlamasına günler kala markalar fuarda sergileyecekleri modelleri için ön tanıtım yapmaya başladılar. Bu fuar Amerikan pazarına direk hitap ettiğinden Toyota gibi Amerikan pazarı odaklı üretim yapan markalar için önemi diğer fuarlardan çok daha fazla. Bu nedenle olsa gerek ki Toyota en gözde modellerinden yeni Corolla’nın tanıtımını Los Angeles Otomobil Fuarına bırakmış.

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

2011 Toyota Corolla’ya baktığımızda arabanın gerçek bir makyaj operasyonundan geçtiğini görüyoruz. Ön tampon, ızgaralar, farlar ve arka tampon tasarımları yenilenerek 2011 Corolla’nın mevcut modele göre çok farklı görünmesini sağlamış.

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

2011 Toyota Corolla, Avrupa pazarına girdiğinde muhtemelen 1.6 litre ağarlıklı değişen benzinli ve dizel motor seçenekleri ile satışa sunulacaktır. Ancak Los Angeles’da 1.8 litrelik DOHC motor ile tanıtılıyor. Bu motor ile yeni Corolla, 132 beygir gücünde ve 173 Nm tork üretebiliyor. Bu motor ile 100 km’de 8.4 litre yakıt tüketiyor.

Yeni Toyota Corolla, Aralık ayında Amerika’da satışa sunulacak.

DODGE Kendisine ait bir hayran kitlesi olan çok nadir modellerden birisidir Dodge Charger. Yeni Charger da, geçmişteki versiyonlarını özletiyor ancak şıklığından ve kendine özgü tarzından taviz vermeden yoluna devam ediyor.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 2011 model süper otomobiller

Kategori: Motorlu Araçlar

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1540

Etiketler