Kullanıcı Tag Listesi

gιтѕєм ∂ιуσяυм вιяαz öℓѕєм İskelenin en ucundaki en gıcırtılı tahtanın üstüne oturmuş denizdeki nereye gittiklerini bilmediğim bilmeyi de istemediğim parlak renkli balıklara bakıyorum. Bir süre izleyebiliyorum ancak onları sadece bir yere kadar görebiliyorum sonrası görünmüyor. Nedense her düşüncemin arkasına bir olumsuzluk eki katılıyor bu günlerde… Devrik düşüncelerle pekiştiriyorum bu ruh halini. Düşüncelerimin bağlaçları yok sırf kafiyeli olsun diye kurulmuş iki yabancı cümle gibi

Bu konu 783 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Gitsem Diyorum Biraz Ölsem 783 Reviews

Konuyu değerlendir: Gitsem Diyorum Biraz Ölsem

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 783 kez incelendi.

alonehc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1355
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1 Mesajına 1 Teşekkür Aldı
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    784
    @alonehc

Standart Gitsem Diyorum Biraz Ölsem

gιтѕєм ∂ιуσяυм вιяαz öℓѕєм
    İskelenin en ucundaki en gıcırtılı tahtanın üstüne oturmuş denizdeki nereye gittiklerini bilmediğim bilmeyi de istemediğim parlak renkli balıklara bakıyorum. Bir süre izleyebiliyorum ancak onları sadece bir yere kadar görebiliyorum sonrası görünmüyor.
    Nedense her düşüncemin arkasına bir olumsuzluk eki katılıyor bu günlerde… Devrik düşüncelerle pekiştiriyorum bu ruh halini. Düşüncelerimin bağlaçları yok sırf kafiyeli olsun diye kurulmuş iki yabancı cümle gibi irbirinden kopuk ve anlamsızlar… Hava sıcak su ılık toprak soğuk ben yanıyorum.

gιтѕєм ∂ιуσяυм şöуℓє уαğмυяℓαяı σℓαη υzαk вιя уєяℓєяє…

Günahlar gözyaşlarında yıkanır diyor birisi yağmurlar kadar çok gözyaşları istiyorum o zaman diyorum içimden… ve eğer ağlayabilseydim ne yağmuru ne de küçük bir ağacın en küçük yaprağına düşen yağmur damlasının süzülüşünü bu kadar çok sevmezdim herhalde…

gιтѕєм ∂ιуσяυм вαℓıkℓαя∂α gιттι zαтєη. ..

Yıllardır tanıdığım bana yabancı olan bu evin derin sessizliğinde aslında normal çıkan bütün seslere bile bile kulak verip kendi kendimi bile bile korkutuyorum. Sonra korkuları susturmak için kendi kendimi susturup sadece yüreğimi seslendiriyorum çünkü duymak düşünmekten daha az üzüyor insanı.

Yüreğini ve beynini sırtlanmış yükünden yorgun adamların halleri geliyor aklıma.

Herkes uyurken korkuyorum sessizlikten sessizliğimden…

gιтѕєм ∂ιуσяυм α¢ıℓαяı αℓıρ уαℓηızℓığα ѕαяıℓмαуα..

Yıllardır bilip tanıdığın yanlış şehirde doğru otobüse binip yanlış durakta indiğini fark ettiğinde yürümek zorunda kalmış gibi geçte olsa gitsem diyorum…

Ve senden daha değersiz olan anlamsız şeylerin bekçiliğini bırakıp,ayağını acıtan ayakkabılara, sıcağa, fırtınaya rağmen ne varsa yakıp yıkıp ardına bakmadan yürümek gibi…

gιtѕєм ∂ιуσяυм вιяαz öℓѕєм…

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Gitsem Diyorum Biraz Ölsem

Kategori: Türkce Şiirler

Konuyu Baslatan: alonehc

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 783

Her şey bir tebessüm kadar uzak..

Tebessüm mü..?

Oda yere düşen bir kristal gülün çıkardığı sesi resme yansıtan ressamın elinde..!

Kod:
    2566342 . ... ... .. .. .. ... All Legal And İllegal Right Reserved..!

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri