Kullanıcı Tag Listesi

''çağımızın vebası sspe hastalığı yaygınlaşıyor'' diye daha önce yazmıştım. Maalesef geçen gün bir tv kanalında haberleri izlerken istanbulda kızamık salgını başladı diye bir habere tanık oldum. Ölümcül bir hastalık olan ve çogunlukla çocuklarda görülen ve henüz tedavisi olmayan, kızamık virüsünün merkezi sinir sisteminde meydana getirdiği tahribat neticesinde ölümle sonuçlanan bu hastalık (SSPE) sinsice yaygınlaşıyor. Burada uzunca yazmıyacam. Bu hastalıgın neden ve sonuçlarını ögrenmek

Bu konu 975 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Sinsi ölümcül hastalık panensefalit 975 Reviews

Konuyu değerlendir: Sinsi ölümcül hastalık panensefalit

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 975 kez incelendi.

Turkuaz&Tr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    354
    Beğendikleri
    67
    Beğenileri
    124
    Bahsedildi
    2 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    846
    @Turkuaz&Tr.

Yeni Sinsi ölümcül hastalık panensefalit

''çağımızın vebası sspe hastalığı yaygınlaşıyor'' diye daha önce yazmıştım. Maalesef geçen gün bir tv kanalında haberleri izlerken istanbulda kızamık salgını başladı diye bir habere tanık oldum. Ölümcül bir hastalık olan ve çogunlukla çocuklarda görülen ve henüz tedavisi olmayan, kızamık virüsünün merkezi sinir sisteminde meydana getirdiği tahribat neticesinde ölümle sonuçlanan bu hastalık (SSPE) sinsice yaygınlaşıyor.
    Burada uzunca yazmıyacam. Bu hastalıgın neden ve sonuçlarını ögrenmek isteyenler lütfen buradan adresine girerek detaylı bilgi elde edebilirler.
    Bu çaresiz hastalık her nekadar çocuklarda görülüyor isede, istatistiklerde biz yetişkinlerde de görülmektedir. Bilgilenmek, hastalığı tanımak, hastalıga yakalanmamamın ön koşuludur.

SAYGILARIMLA

HAKAN

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Sinsi ölümcül hastalık panensefalit

Kategori: Hastalıklar Hakkında Temel Bilgiler

Konuyu Baslatan: Turkuaz&Tr.

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 975

AZERBAYCAN BAYRAĞINDA MAVİ; TÜRKLÜK, BAĞIMSIZLIK VE GÖĞ'Ü İFADE EDER. MAVİ ÖZGÜRLÜK, MAVİ SONSUZLUKTUR.

''UYUYAN MİLLETLER YA ÖLÜR,
    YA DA KÖLE OLARAK UYANIR''

Gazi Mustafa KEMAL

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri