Kullanıcı Tag Listesi

Ben benden olqun insan isterim karşımda!benden dürüst,en ufak dalqada,arkasını dönmeyecek kadar olqun!arkamı döndüqümde,sırtımdan vurmayacak kadar qüveniLir..bir o kadar cesaretLi olmalı..yaqmurdan ıslanıp fırtınadan kaçmamalı..ayaqı taşa takılınca kayadan korkmamalı..işine qelince sevip,zoru qörünce bırakmamaLı..! Bir açıklama ekle Ben benden olqun insan isterim karşımda!benden dürüst,en ufak dalqada,arkasını dönmeyecek kadar olqun!arkamı döndüqümde,sırtımdan vurmayacak kadar qüveniLir..bir

Bu konu 1273 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
GÜZEL Bİ YAZI... 1273 Reviews

Konuyu değerlendir: GÜZEL Bİ YAZI...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1273 kez incelendi.

__Kafkas Marali__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    9
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    0
    @__Kafkas Marali__

Standart GÜZEL Bİ YAZI...

Ben benden olqun insan isterim karşımda!benden dürüst,en ufak dalqada,arkasını dönmeyecek kadar olqun!arkamı döndüqümde,sırtımdan vurmayacak kadar qüveniLir..bir o kadar cesaretLi olmalı..yaqmurdan ıslanıp fırtınadan kaçmamalı..ayaqı taşa takılınca kayadan korkmamalı..işine qelince sevip,zoru qörünce bırakmamaLı..!
    Bir açıklama ekle
    Ben benden olqun insan isterim karşımda!benden dürüst,en ufak dalqada,arkasını dönmeyecek kadar olqun!arkamı döndüqümde,sırtımdan vurmayacak kadar qüveniLir..bir o kadar cesaretLi olmalı..yaqmurdan ıslanıp fırtınadan kaçmamalı..ayaqı taşa takılınca kayadan korkmamalı..işine qelince sevip,zoru qörünce bırakmamaLı..!

alıntı......

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: GÜZEL Bİ YAZI...

Kategori: Güzel Sözler ve SMS Mesajları

Konuyu Baslatan: __Kafkas Marali__

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1273

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri