Kullanıcı Tag Listesi

18 Ocak 2011 Küçükkaya: Evet, protestolar organizeydi Başbakan Erdoğan, TT Arena’daki protestoların organize olduğunu açıklamıştı. İsmail Küçükkaya Erdoğan’ı doğrulayarak, taraftarın protesto edeceğini 5 saat öncesinden öğrendiklerini açıkladı.

Bu konu 462 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
protestolar organizeydi 462 Reviews

Konuyu değerlendir: protestolar organizeydi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 462 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    631
    @Vuslata Hasret

Standart protestolar organizeydi

18 Ocak 2011

Küçükkaya: Evet, protestolar organizeydi

Başbakan Erdoğan, TT Arena’daki protestoların organize olduğunu açıklamıştı. İsmail Küçükkaya Erdoğan’ı doğrulayarak, taraftarın protesto edeceğini 5 saat öncesinden öğrendiklerini açıkladı.

İsmail Küçükkaya'nın Akşam Gazetesi'ndeki köşe yazısından ilgili bölüm:

Seyrantepe'dekİ stat açılışında yaşananlar centilmenliğe de kadirşinaslığa da aykırıydı, yakışmadı. Bir kere Galatasaray'ın kendi imkanlarıyla yapamadığı bir stat tamamıyla Başbakan'ın bütün ağırlığını koyması sonucu tamamlanabildi. Hakkını vermek lazım. Bu bakımdan protestoyu değil, alkışı hak ediyordu. Başbakan dün 'protestolar organizeydi' derken haklı. Açılış günü öğlen saat 2.00'de haber toplantımızda spordan sorumlu arkadaşlarımız gündemlerini anlatırken, 'Seyrantepe açılışını izliyoruz. Başbakan Erdoğan'ın protesto edileceği haberlerini aldık' bilgisini verdiler. Yani daha açılışa en az beş saat kala biz haberdardık.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: protestolar organizeydi

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 462

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri