Kullanıcı Tag Listesi

11 Ocak 2011 Erdoğan, Kuveyt Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen Türkiye- Kuveyt İş Formu toplantısında önemli mesajlar verdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen Türkiye- Kuveyt İş Formu toplantısında önemli mesajlar verdi.

Bu konu 688 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
vize müjdesi 688 Reviews

Konuyu değerlendir: vize müjdesi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 688 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    632
    @Vuslata Hasret

Yeni vize müjdesi

11 Ocak 2011

Erdoğan, Kuveyt Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen Türkiye- Kuveyt İş Formu toplantısında önemli mesajlar verdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen Türkiye- Kuveyt İş Formu toplantısında önemli mesajlar verdi.

Kuveytli yatırımcıları Türkiye'de görmek istediklerini söyleyen Erdoğan, "Ben de kendi yatırımcılarımızı Kuveyt'te görmek istiyorum. Muhataplarımla bunları konuştuk. Vize noktasında inşallah, biz zaten vize noktasında sınırda vizeyi Kuveytli tüm vatandaşlara veriyoruz. Ama dün bir mutabakat sağladık, öyle zannediyorum ki onun imzalarını da en kısa zamanda atarız. Şimdi gerek Kuveyt sınırında, gerekTürkiyesınırında karşılıklı olarak halklar inşallah vize almadan geçebilecekler. Dolayısıyla sınırda bu işler görülecek. Böylece gidiş gelişler hızlanmış olacak. Halklarımızın kaynaşması daha iyi konuma gelmiş olacak. Kardeşliğimizin gereği de bu. Bunlar bu şekilde devam ederken vizelere takılıp kalırsak vay halimize."

CİHAN

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: vize müjdesi

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 688

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri